מחפש טלפון עם שני כרטיסי סים לשימוש בשני קווים במקביל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טלפון עם שני כרטיסי סים לשימוש בשני קווים במקביל

erez999

Recommended Posts

שלום.

יש לי כרטיס סים של אורנג' ואני יכול לקבל כרטיס סים של פלאפון.

אני רוצה טלפון שבו אוכל להשתמש בשניהם במקביל. דהיינו, לקבל שיחות משני המספרים ולהוציא שיחות בשני המספרים זה לאחר זה (בלי לאתחל את המכשיר).

אני רוצה מכשיר פשוט שיאפשר שיחות וסמס אך עם שני מספרים במקביל.

האם מישהו מכיר מכשירים כאלו ויוכל להמליץ? אני יכול לקנות בארץ וגם בחו"ל.

האם המכשיר הזה יעשה את מה שאני רוצה?

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320620430365&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל פלאפונים DUAL SIM מגיעים מהמזרח הרחוק(ברובם זיופים)

המכשיר בלינק יעשה מה שאתה רוצה אך מדובר ב-BID ולא מחיר סופי

בנוסף אני לא הייתי רוכש ממנו מוצר עקב ה-POSITIVE הנמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

האם אין מכשיר טוב או לפחות סביר שתומך בשני קווים במקביל?

לגבי ה-positive הנמוך. על המוכר הזה כתוב שם "100% Positive feedback". יכול להיות שאני לא קורא נכון את ההגדרות של ebay?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם אלה מכשירים מזוייפים אך זה לא אומר שהם לא טובים.

אני מניח שהם יעשו את העבודה, הבעיה היא במכשירים מזוייפים זה שהם פחות בטיחותיים

מאשר מכשירים מקוריים, קרו מקרים שמכשירים כאלה התפוצצו מסיבות שונות.

הרי הכל שם מזוייף: , מטען, המכשיר.

לא נראה לי שיש תו תקן.

ובקשר ל-DUAL SIM אני לא בטוח שהפלאפונים האלה יכולים לעבוד בו זמנית עם 2 סימים.

אני חושב שצריך להגדיר באיזה סים אתה רוצה להשתמש כל פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין מכם שיצרני הסלולר הרגילים לא מייצרים מכשירים שמאפשרים לעבוד עם שני קווים במקביל.

זה מאד מוזר. הרי להרבה אנשים יש כיום יותר מקו סלולרי אחד ואני מניח שירצו לקנות מכשיר שמכיל שני קווים.

מעניין למה הם לא מייצרים כאלו מכשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה די ברור למה - כי לחברות הסלולריות אין אינטרס שתקנה מכשיר כזה, ולכן הם לא ייבאו כאלה

מאחר שהחברות הסלולריות לא ייקנו מכשירים כאלה אין אינטרס לחברות הסלולר לייצר מכשירים כאלה,

כי בסוף הרוב המאוד גדול של המכשירים נמכר דרך חברות הסלולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שסלקום עד לפני שנה הייתה יכולה לתת לך שני קווים על אותו מכשיר יש מצב שזה עדיין כך ( אורנג' לצערי בטוח לא יכולה ואני חושב שגם פלפון לא עושה את זה )

מניסיון אישי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שסלקום עד לפני שנה הייתה יכולה לתת לך שני קווים על אותו מכשיר יש מצב שזה עדיין כך ( אורנג' לצערי בטוח לא יכולה ואני חושב שגם פלפון לא עושה את זה )

מניסיון אישי .

כולם יכולים, אפשר ריבוי SIMים על קו יחיד, וריבוי קווים על SIM אחד, יש לי 3 SIMים של אותו קו בסלקום פרטיים(2 לשיחות, ואחד ל-DATA), וSIM עם 2 קווים באורנג' מהעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח לגבי האורנג'?

שאלתי אותם בפירוש לגבי הנושא הספצפי הזה של שני קווים על האורנג' שלי והם ענו בשלילה , אומנם זה היה למעלה משנה כבר , מימתי יש לך את שני הקווים על האורנג' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח לגבי האורנג'?

שאלתי אותם בפירוש לגבי הנושא הספצפי הזה של שני קווים על האורנג' שלי והם ענו בשלילה , אומנם זה היה למעלה משנה כבר , מימתי יש לך את שני הקווים על האורנג' ?

לי יש 2 סימים לאותו קו של אורנג', התענוג עולה 10 שקל בחודש, והקו השני הוא רק דור שני, ולא כולל את כל השרותים, הוא אומנם יקבל שיחה נכנסת אבל לא יקבל סמס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...