שותפים לקניה(1+1) בBlack Friday ב-באג - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שותפים לקניה(1+1) בBlack Friday ב-באג

Harbi

Recommended Posts

בתור בעל עסק, לא הייתי נוהג כך, הייתי מוכן "לספוג" את הקנס שהלקוח אמור לשלם (שבכל מקרה הוא מחזיר מוצר חדש באריזה, שלא השתמש בו יותר ממס' דקות) ובלבד שיישאר לקוח שלי.

לדעתי ההפסד מלקוח לא מרוצה גדול שבעתיים מלקוח מרוצה.

מה גם שהם לא היו מפסידים כאן דבר וחצי דבר.

ומה היית עושה? סופג את עלות המוצר? מוכר אותו כמשומש בהפסד או אורז ומוכר כחדש? במקרים 1 ו2 אתה מפסיד כסף סתם בלי סיבה כאשר גם כל לקוח שפוי יאמר לך שזה לא שירות לקוחות זה סתם להיות פראייר ובמקרה 3 אתה עובר על החוק ומרמה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 320
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. ברוב המקרים האלו מדובר במדיניות של היבואן / יצרן (כמו לדוגמא לוגיטק שמחליפים הכל על המקום).

ב. אני לא אומר שלא קיבלת שירות טוב.

ג. אני אומר שזה לא השירות הכי טוב שקיים.

אני מחפש מקלדת אלחוטית ועכבר של לוג'יטק. אזור המרכז.

אין מישהו מעוניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה חזרנו לנושא המרכזי של האשכול!

(שירות משתנה מעיר לעיר ואני אומר את זה בוודאות בתור אחד שהיה בחנות באשדוד וקיבל שירות על הפנים, ובת"א שירות מעולה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם האוטו שאני נוהג עליו היום הוא הרבה יותר מהיר מהאוטו שהיה לי לפני 10 שנים. או בעברית, מה הקשר? דליפת אור היא נגזרת ישירה של הפאנל עליו מבוסס המסך - מן הסתם מסך שתקנה היום יציג ביצועים טובים יותר בכל פרמטר ממסך שקנית לפני 3-4 שנים.

מה הקשר בכלל? מהיר יותר נגזרת של התקדמות טכנולוגית, המקרה של הבחור זה (כנראה) פאק ביצור. זליגת אור היא נגזרת ישירה של הפאנל, נכון, אבל זליגת אור מוגזמת זה פגם בייצור ומכוסה באחריות יצרן. החוכמה היא לדעת לאבחן בין המקרים ולטפל בהתאם בלקוח במקום לערבב אותו "אחי, הכל בסדר! ככה זה!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל? מהיר יותר נגזרת של התקדמות טכנולוגית, המקרה של הבחור זה (כנראה) פאק ביצור. זליגת אור היא נגזרת ישירה של הפאנל, נכון, אבל זליגת אור מוגזמת זה פגם בייצור ומכוסה באחריות יצרן. החוכמה היא לדעת לאבחן בין המקרים ולטפל בהתאם בלקוח במקום לערבב אותו "אחי, הכל בסדר! ככה זה!"

לא, זליגת אור זה לא פאק ביצור. זה פרמטר של הפאנל בדיוק כמו זמן תגובה או זוויות צפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...