למי אפשר לדווח על רכב עם קסנון? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אפשר לדווח על רכב עם קסנון?

NuNaTaK

Recommended Posts

העניין הוא שהוא הוא לא יודע אם האוטו עבר טסט לא מזמן כבר כאשר הקסנון היה מורכב או לא.

וחוץ מזה הדיווח שלו לא יעזור לא לי לא לך ולא לאף אחד והמשטרה לא תשלח ניידת רק בגלל שיש לו קסנון.

מה שגם אם תעשה תצפית על כבישי אתה תגיע לה ש 60% מהנהגים נוהגים איך שהם רוצים.

ואולי גם הוא.

תאמין לי לפעמים אנשים שמהססים על כביש הם אלו שגורמים לתאונה ורק בגלל שהם מפחדים לתת קצת גז כדי להימנע מתאונה או ברקס כדי להימנע מתאונה.

וכמו שציינתי אם הרכב לא תקין לנסיעה בגלל הקסנון הוא יעצר מתישהו ויוחרם.

עוד משהו אולי גם אני יתחיל לרשום מספרים של רכבים שנוסעים על אור גבוהה בטעות וידווח עליהם מה נראה לך שיגידו לי במשטרה?

יצחקו לי בפנים וינתקו את הטלפון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע אני חייב להגיד לך אתה יצאת אשכנזי עכשיו.

מה הבעיה אני לא מבין אותך !מה אתה שוטר פקח או טסטר ?

כל עוד אתה לא זה ולא זה אל תתערב אם לא נפגעת כי זה לא עניינך.

שמת לב כמה אנשים נוסעים עם אורות גבוהים שהם יותר מסנוורים <?

נראה לך גם שהמשטרה תעשה משהו ? אז לא@@

בקיצור צא מהסרט שאתה נמצא בו .

ותתעסק בעניינים שלך ולא של אחרים יבוא היום והוא יצטרך לעשות טסט לאוטו ולא יעור רק בגלל קסנון אבל מצד שני אולי הוא כבר עשה ואתה לא יודע .

אז בנתיים כמו שאמרתי אל תתעסק בעניינים של אחרים .

אורות הקסנון שהערס הישראלי הממוצע נוטה להרכיב (פנסים בגרוש עם עוצמת תאורה של שמש קטנה) במצב "רגיל" מסנוורים פי 3 מאורות גבוהים של כל שראיתי.

כבר מספר פעמים כמעט גמרתי את החיים שלי בגלל מפגרים עם אורות קסנון, בעיקר בעליות של טבעון, איפה שאין תאורה מסביב ובהתחלה גם אין קיר הפרדה.

בא מישהו בנתיב הנגדי עם אורות קסנון בלילה וגונב לך לחלוטין את הראיה לכמה שניות.

התרגלתי לעלות שם בלילה ב 50 קמ"ש או פחות בדיוק מהסיבה הזו....

אין לי בעיה שמי שקנה BMW ירכיב קסנון שמאושר ע"י היצרן ומותר בחוק, בד"כ יהיה מדובר בפנסים עם רפלקטורים וכאלו שלא ישרפו לך את העין בשניה אם הבנאדם נוסע מאחוריך. אבל שכל דביל מרכיב קסנון בגרוש על סוברו אימפרזה שנת תרפפ"ו שהוא קנה מבדואים בנגב.. זו בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שהוא הוא לא יודע אם האוטו עבר טסט לא מזמן כבר כאשר הקסנון היה מורכב או לא.

באמת בעיה לעבור טסט עם רכיבים לא מאושרים ע"י משרד התחבורה.

שכחת איפה אנחנו גרים או שאתה סתם תמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שעל קסנון לא מקורי לא היו מעבירים אף חד גם עם תשלם לבוחן 1000 שקל

.

מה שכן במידה והבחור שהוא רוצה לדווח עליו התקין אחרי הבדיקה זה כבר משהו אחר.

בכל מקרה הוא לא פקח לא שוטר ולא בוחן אז שישב בצד בפינה ביית וישתה קולה

"ואם כבר שכחת אתה באיזו מדינה אנחנו חיים המשטרה פה זה כמו ילדים קטנים שעדיין שותים חלב אם "

מפחדים מכל דבר ומשחקים אותה שוטרים.

[br]פורסם בתאריך: 21.11.2010 בשעה 02:11:44

כיצד נתקין קיט קסנון ברכב?

דאגו שלא יהיה יותר מ-6000K. קיטים מעל 6000K ימשכו יותר תשומת לב, לטוב (בחורות, בחורים – כל אחד והטעם שלו) ולרע (שוטרים שעוצרים לביקורת, בוחנים במכון רישוי, בוחני תנועה וכו'). זכרו שהנורות הן בעלות טמפרטורת הצבע הרצויה; אפשר לקנות קיט 6000K ואז להחליף לנורות 4300K מתוצרת אותה החברה שמוכרת את הקיט.

במידה והבקליות שלכם עכורות, דאגו להחליף אותן. קרני האור של הקסנון מתפזרות ולא יעילות (ומסנוורות) אם הבקליות מלוכלכות או ישנות ועכורות.

כוונו את הפנסים כמו שצריך, שלא יסנוורו נהגים ממול. אם אין לכם מתזים לפנסים, דאגו לנקות את הפנסים מדי פעם.

קנו בסדנאות בארץ, שלפחות תהיה לכם אחריות כלשהי.

זיכרו שמחיר לזוג נורות הוא 500 ש"ח בערך.

הדלקה וכיבוי תכופים של נורות קסנון מקצרים את חייהן.

אין דבר כזה "הקיט רק נראה מסנוור כי נהגים מביטים אל תוך פנסים עקב שוני הנורות מנורות רגילות". אם מכוונים נכון ומשתמשים באופטיקה מתאימה, הקיט לא יסנוור נהגים שמביטים אל הפנסים (אלא אם הפנים שלהם בתוך אלומת האור, כמובן). גם נורות צהובות רגילות מסוגלות לסנוור יופי (למשל כשמדליקים אור דרך). קחו אחריות אישית וכוונו נכון את הפנסים (קסנון או לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שעל קסנון לא מקורי לא היו מעבירים אף חד גם עם תשלם לבוחן 1000 שקל

קודם כל, אני לא מאמין לך כי ראיתי את זה קורה במציאות על סכום הרבה יותר נמוך מ1000 שקל.

אף בוחן לא מסתכן כי לא ניתן (או קשה מאוד) להוכיח מתי הותקנו הפנסים.

שנית, מה הפאקינג קשר?

אז אני לא פקח או שוטר, אני אמור לשבת בשקט בזמן שאנשים מסכנים את החיים שלי בכביש?

תגיד לי בן כמה אתה בכלל?

ולמה לעזאזל אתה מביא לפה תמצית של כתבה על איך להתקין קיט לא חוקי של קסנון מאתר אחר?[br]פורסם בתאריך: 21.11.2010 בשעה 02:32:35

למה אתם מתייחסים אליו בכלל?

הלכתי לשבת בבית ולשתות קולה :lol:

תעשה את זה דאבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה אולי גם צ'יפס עם רעל?

תקשיב אולי קצת למחשבות שלך מה אתה חושב לעצמך הוא מסכן לי תחיים הוא ככה או ככה אני לא מצדיק אותו הבעיה היחידה שלי זה שאתה חושב שאתה באמת יכול לעשות משהו עם זה אז לא אתה לא !!!!

יש יותר מדיי נהגים שמסכנים גם אותי וגם אותך כל יום בכביש בלי קשר לקסנון !!!!

אז בנתיים תנהג בזהירות ותשים לב לכביש ומה שהולך מסביבך !!!!

עדיין גם לא שמעתי על תאונה שנגרמה בגלל קסנון!

וכר את הילד שלקח את האוטו מאבא שלו ונהרג בפלמחים?

את יודע מה הם בדקו?

את הפאקינג עמודים שאמורים להגן על החיילים ולא את האוטו !!!!!!!!

אין מה לעשות כולנו חיים במדינה מטופשת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ננוטק, יצאת גייז בתראד הזה.

אני מקווה שחברים שלך לא רואים את התראד הזה... :smile1:

לך תתעסק בפשעים יותר חמורים מאשר בקסנונים שמעוורים אותך לשנייה וגם זה נדיר מאוד.[br]פורסם בתאריך: 21.11.2010 בשעה 19:28:25

קסנון לא חוקי בארץ לא כי זה מסוונר' date=' אלא כי אסור בארץ לעשות שום מודיפיקציה לרכב, לא משנה מה. אסור להחליף צמיגים, פנסים, או כל דבר אחר שלא תואמים לדגם שמגיע מהיצרן. רכבים שמגיעים עם קסנון ניתן להרכיב בהם פנסי קסנון מדגם שמשווק ע"י היצרן או מוגדר כחלק חילוף מאושר ע"י היצרן.

הבעיה עם קסנון שאנשים קונים פנסים זולים, לא ממוקדים, שעושים יותר אור מאורות גבוהים וזה סיוט לנסוע עם כאלה רכבים מולך או מאחוריך על הכביש.

[/quote']

צודק, אבל בכלל במדינה שלנו כל מה שקשור למוטוריקה הוא Out of date, כאשר במדינות אירופה שרוויות בספורט מוטורי זה לגיטימי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה של "קסנון זה רע" הכי מזכיר לי את אלה שאומרים "פלורסצנטים זה רע כי זה לא נותן אור צהוב שאנחנו רגילים אליו". קסנון הוא מנורה הרבה יותר טובה כמעט מכל בחינה אפשרית. אין אף סיבה אמיתית שכל אוטו לא יהיה אם קסנון, חוץ מהממשלה שחיה את העבר. קסנון איכותי שהותקן נכון (גם לא מקורי / מאושר) לא מסנוור יותר מאף מנורה אחרת

הלוגן הוא חוקי נכון ? אז יש ערסים אם מנורות הלוגן בעוצמה פי 2 מהמקוריות, גודל קצת שונה שבגללו המנורה לא מסתדרת אם האופטיקה והאור הולך בדיוק אליך. כשאתה נוסע מולו הוא מסנוור ברמות על, כשאתה עומד ברמזור ליידו אתה מריח פלסטיק שרוף מהפנסים שלו שנמסים מהחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...