חבילה על ס"כ 49 דולר נעצרה במכס -נדרש תשלום שחרור - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילה על ס"כ 49 דולר נעצרה במכס -נדרש תשלום שחרור

114508534

Recommended Posts

אהלן

הזמנתי חבילה מסין והשווי של החבילה יצא 48.70 דולר, היום קיבלתי מכתב מהדואר שהפריט נעצר במכס ושאני צריך לשחרר אותו ולשלם 81.20 ש"ח.

עכשיו הייתי רוצה לדעת על מה ולמה אני צריך לשלם ? עוד מצויין שפריט שלא ישוחרר ע"י דואר אלה ע"י חברה פרטית או ע"י יחוייב בתשלום הנ"ל, פעם ראשונה שאני נתקל בכזה דבר שחבילה שמתחת ל50 דולר מחוייבת מכס.

יש לי קבלות והכל .

מה דעתכם בנושא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה רוצה לערער, אל תוציא את החבילה משם. ברגע שאתה מוציא אותה, איבדת את זכות הערעור על התשלום.

שנית, צור איתם קשר ותבקש לדעת מה תהליך הערער במצב כזה, או שתחכה שמישהו פה יסביר לך.

סתם מתוך סקרנות, מה הזמנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן

הזמנתי חבילה מסין והשווי של החבילה יצא 48.70 דולר, היום קיבלתי מכתב מהדואר שהפריט נעצר במכס ושאני צריך לשחרר אותו ולשלם 81.20 ש"ח.

עכשיו הייתי רוצה לדעת על מה ולמה אני צריך לשלם ? עוד מצויין שפריט שלא ישוחרר ע"י דואר אלה ע"י חברה פרטית או ע"י יחוייב בתשלום הנ"ל, פעם ראשונה שאני נתקל בכזה דבר שחבילה שמתחת ל50 דולר מחוייבת מכס.

יש לי קבלות והכל .

מה דעתכם בנושא ?

תתקשר למכס ותברר, נראה כי הם לא מאמינים שהמוצר שווה פחות מ- 50$, אם כך המצב, שאל אותם אם אתה יכול לשלוח בפקס את הקבלה של המוצרים בחבילה (אולי יוותרו לך על הבירוקרטיה).

שלחו לך במקרה דרך EMS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה מסין ?

יש לסינים נטיה להתעלם מהבחירה של דואר רגיל, ולשלוח בכל זאת ב- EMS. לפי מה שאתה אומר ולפי התוספת שאתה נדרש לשלם, שלחו לך ב- EMS והמכס בדק את החבילה או שאינו מאמין כי שוויה פחות מ- 50$.

מה שנדרשת לשלם, זה רק עמלה על אחד מהדברים שכתבתי למעלה, במידה ולא תשכנע את המכס בשויי החבילה, יתכן ויחולו גם מיסים (מכס ומע"מ).

תתקשר אליהם ושלח את הקבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקרה זה שהמוכר שם זין על הבחירה שלך ושלח את הפריט בEMS, שגובים 80 שקל על שיחרור המכס, עמלת שקר כלשהו שאין לה קשר

לכל העניין של ה50$ והם גובים אותה מכל חבילה שבא להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשלום בוצע ב 1 לנובמבר

בדקתי לפי האתר של דואר הונג קונג ורשום שנשלח ב 6 לנובמבר עם מספר מעקב א חר לגמרי

עכשיו המספר מעקב הזה שקיבלתי במכתב מראה שהפריט גם כן נשךח מסין אבל ה 10

יכול להיות שדואר הונג קונג העביר את זה ל EMS ?

בכל אופן הקניה לא התבצעה ב , חשבתי על עניין הפניה למווכר למרות שזה לא יעזור בכלום כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין של ה 50 דולר זה לא כזה משנה .בעיקרון הם יכולים גם לבקש ממך שחרור על שהזמנת חבילת 30 מצתים ב 2ם דולר והם בכל זאת יבקשו תשלום .

הם עובדים באקראי .

מה שגם אם החבילה היא דיי גדולה אז הם יעצרו אותה ויבדקו.

עוד משהו ה 50 דולר האלה זה עבודה בעניים אם למשל הזמנת נעליים ב שעולות פה 600 שקל וב הם עולות 40 דולר כולל משלוח אז אתה תשלם מכס זאת אומרת אתה תשלם את ההפרש מה שיוצא לך בסופו של דבר אתה מקבל את הפריט הזה במחיר של בעל חנות שמזמין מסין או מכל מקום אחר.

זה יוצא ששילמת 148 שקל+מכס 250 שקל סה"כ יוצא לך 398 שקל מה שכל בעל חנות משלם על הנעל .

אז פעם הבאה אם אתה מזמין יש אפשרות שהחבילה תיעצר במכס ואין לך מה לעשות נגד זה יש להם את כל המחירים בארץ!

אבל בכל זאת אתה יוצא ברווח מסויים.

עוד משהו חשוב אם אתה קונה פריט יד 2 ב 20 אלף דולר המכס בחיים לא יוכל לעשות נגד זה כלום רק בגלל שזה יד 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...