מודו מפטרת את רוב עובדיה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודו מפטרת את רוב עובדיה

y_a_n_i_k

Recommended Posts

זה לא בדיוק

הם הלכו על כיוון שלא תפס , זה הכל , הם הימרו לא על הסוס המצליח ,

השוק פנה אל הסמרטפונים ( נכון שבדיעבד זה היה צפוי ) ולא אל המזעור , אני כול להבטיח לכם ששוה לרכוש מניות של החברה השילדית שלהם כי בעוד מספר שנים הם יעופו כמו טיל חזרה למעלה , אחרי שאנים ימצו את הסמרט פון הם ירצו אותו בגודל קטן יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שהקונספט שלהם אידיוטי אבל הוא אידיוטי נכון לעכשיו ,

אכן יש מיזעור אבל מבחינת מרכיבי חומרה ולא מבחינת תצוגה הם טעו בהימור ולא הבינו שהכיוון הוא שהטלפון יחליף את המחשב הנייד הם תיכננו שהטלפון יצטרף למחשב הנייד כמו כן עוד שגיאה חמורה במקרה הספציפי שלהם היא שהם הלכו לכיוון של חתך אוכלוסיה צעיר יותר , הם הלכו לכיוון הצעצועי מודלרי יענו שהחברה ירכשו עזרים למודו והם לא הבינו שגם הטמבל הכי גדול ירצה להתהדר בסמרט פון .

אז הטעיות היו שניים , אחד שהטלפון מחליף את המחשב הנייד והשניה ללכת על כיוון של צעירים , שמע מה אני אומר לך ארטי , זה יחזור הרעיון שלהם יחזור ואני מצפה שיחזור בעשר שנים הקרובות ברגע שימצאו כיצד לקבל תצוגה גדולה בלי מכשיר גדול המודו או לפחות הרעיון של המודו יחזור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוק ממש לא ילך בכיוון שלהם, במיוחד היום כשמנסים לדחוף חצי מחשב לטלפון.

אתה צריך מסך תצוגה בגודל נורמלי לביצוע פעולות.

פשוט קונספט טיפשי, ורק עכשיו משהו שם נזכר שכדי לעצור את הברז של הכסף.

עובדה שהם חשבו להכנס לייצור טלפונים חכמים, אבל הבינו שעד שמשהו יזוז השוק יהיה פי 4 קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוק ממש לא ילך בכיוון שלהם, במיוחד היום כשמנסים לדחוף חצי מחשב לטלפון.

אתה צריך מסך תצוגה בגודל נורמלי לביצוע פעולות.

פשוט קונספט טיפשי, ורק עכשיו משהו שם נזכר שכדי לעצור את הברז של הכסף.

עובדה שהם חשבו להכנס לייצור טלפונים חכמים, אבל הבינו שעד שמשהו יזוז השוק יהיה פי 4 קדימה.

הבנתי שהכיוון העתידי שלהם מראיון שקראתי עם מנכ"ל החברה בכלכליסט,

הוא ללכת דווקא על שוק ה-Padים השונים ולשלב בהם יכולות סלולריות באמצעות המיכשור של מודו.

הם פשוט היו בטוחים ש-Netbookים יישטפו את השוק בסערה ואף אחד לא ייקנה יותר

אלא אם כן מדובר במגזר העסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...