אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מהי המפתחת הכי טובה לדעתכם?

sir f

מהי המפתחת הטובה ביותר?  

1094 הצבעות

1. 1. מהי המפתחת הטובה ביותר?

• Blizzard
    • Infinity Ward
    • Bioware
    • Crytek
    • Ubisoft
    • Epic Games
    • Valve
    • PopCap
    • Rockstar
    • Radical Entertainment
      0
    • ID
    • Bethesda Softworks
    • EA
    • cdprojekt
    • Bungie
      0
    • Eidos
    • lucas Arts
      0
    • Firaxis
    • THQ
    • Maxis
      0
    • Insomniac
    • PIRANHA BYTES
    • OBSIDIAN
      0
    • Treyarch
    • Creative Assembly
      0
    • MONOLITH
    • RAVEN
    • RELIC
    • GEARBOX
      0
    • Gas Powered Games
      0
    • PETROGLYPH
      0
    • MASSIVE
      0
    • Squaresoft
      0
    • IRRATIONAL GAMES
      0

Recommended Posts

נדמה לי או שאין פה CODMASTERS? איך אפשר לשכוח אותם?

גם ?

UBISOFT מוציאים אחלה משחקים

VALVE גם יש משחקים מצויינים אבל מעט מידי

RS חוץ מIV שהיה נראה שזלזלו בשחקני PC

אבל נראלי שהכי טובה היא EA.. אולי היא לא מוציאה את המשחקים הכי טובים שקיימים אבל היא כל הזמן מוציאה ומחדשת (במשחקים חדשים לא יודע עד כמה במשחקים עצמם :-\ ) אבל היא אחת החברות הכי חזקות לדעתי בתחום שגם עבדה עם אחרות והיא תמיד הביאה משחקים שכולם נהנו לשחק.

(לדעתי יש פה הרבה הצבעות רק בגלל משחקים אחרונים שיצאו..צריך להסתכל על התמונה הכללית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אשכח בחיים את המפתחות של:

soldier of fortune 2

hidden&deangerous 2

facry

hitman

diablo

call of duty 4

פשוט צריך לנשק להם תידיים

רוב המשחקים פה זה לזקנים שבינינו אז אל תנסו להבין :hat:

רשימה עם הרבה משחקים טובים והרבה מפתחים טובים שנפלו.

SOF2, פותח על ידי RAVEN (בקרוב ז"ל), עברו יותר מ 5 שנים מאז שהם הוציאו משחק טוב.

H&D זה אותה חברה שמפתחת את MAFIA, כמ ושראינו MAFIA 2 לא היה מדהים אבל לפחות הם חזרו אחרי 5 שנים במצב יותר טוב מ RAVEN.

FARCRY זה CTYTEK, אני אישית לא כל כך אוהב אותם אבל הם בסדר.

המפתחת של hitman פיתחה את סדרת K&L, משחקים גרועים, ניראה מה הם יעשו עם ה HITMAN החדש. אם הוא לא יצליח גם עליה כניראה נגיד ז"ל.

diablo זה בליזארד.

call of duty 4 זה IW ז"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? IO עשו עבודה טובה מאוד בכל ארבעת המשחקים עד עכשיו, אין סיבה שהחמישי יהיה כישלון...

Blizzard.

כל משחק יהלום

את האמת........ כשממש ממש חושבים על זה....... זה לא כ-ז-ה נכון.

נכון, יש להם משחקים מאוד טובים, אבל הם הולכים על 2 סגנונות באופן קבוע - הראשון הוא אסטרטגיה (שלא מחדש כלום, בינתיים רק סדרות - WC & SC), והשניה זה דיאבלו.... שגם הוא סדרה. נכון, המשחקים ממש מעולים, אבל הם לא הולכים לכיוונים חדשים... גם בין כל משחק צריך לחכות היום שנים! בין SC 1 ל- 2, בין DIABLO 2 ל- 3... זה יותר מדי לטעמי. עם כל כוח האדם וכל הכסף שיש להם, לקח להם פאקינג עשר שנים לפתח את SC2... ומה קיבלנו? עוד משחק אסטרטגיה. מצויין? אין ספק, אבל למה כ"כ הרבה זמן?

היטמן היה גרוע, FARCRY מלא בבאגים גראפיים (לפחות אצלי), וממילא החברות שיצרו את המשחקים הללו הוזכרו כאן.

אה, ואני רוצה להוסיף עוד שני שמות לרשימה, למרות שמדובר בחברות שכבר לא שומעים עליהן: מישהו זוכר את PSYGNOSIS ואת DESTRUCTION DERBY המקורי? זו היתה פשוט יצירת אמנות לזמנה... או את TEAM17 שיצרו את סדרת WORMS?

סדרת היטמן הייתה (ונשארה) מעולה ופורצת דרך. אתה צריך לזכור שהמשחק הראשון יצא בשנת 2000, הוא לקח את הסגנון של Thief (שהוא STEALTH) - שיצא שנתיים לפניו לכיוון שונה, וקיבלנו משחק קאלט פשוט מעולה. הרבה דברים אפשר להגיד על סדרת היטמן - גרוע הוא לא אחד מהם.[br]פורסם בתאריך: 18.11.2010 בשעה 14:12:49

חד משמעית .

איך אפשר בכלל להכניס את בליזארד לרשימה? חברה בלי טיפת מקוריות שלא מוכנה להשתמש במשאבים והכישרונות האדירים שברשותה לפיתוח משחק באמת פורץ דרך, מקורי ומהפכני. במקום הם נצמדים לאותה נוסחה וחולבים את אותם מותגים. ולמה שיטרחו? העדר ימשיך לנהור לחנויות. של עולם המשחקים.

רק לאחר שסיימתי לכתוב את התגובה ראיתי את התגובה שלך, צודק במאה אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? IO עשו עבודה טובה מאוד בכל ארבעת המשחקים עד עכשיו, אין סיבה שהחמישי יהיה כישלון...

את האמת........ כשממש ממש חושבים על זה....... זה לא כ-ז-ה נכון.

נכון, יש להם משחקים מאוד טובים, אבל הם הולכים על 2 סגנונות באופן קבוע - הראשון הוא אסטרטגיה (שלא מחדש כלום, בינתיים רק סדרות - WC & SC), והשניה זה דיאבלו.... שגם הוא סדרה. נכון, המשחקים ממש מעולים, אבל הם לא הולכים לכיוונים חדשים... גם בין כל משחק צריך לחכות היום שנים! בין SC 1 ל- 2, בין 2 ל- 3... זה יותר מדי לטעמי. עם כל כוח האדם וכל הכסף שיש להם, לקח להם פאקינג עשר שנים לפתח את SC2... ומה קיבלנו? עוד משחק אסטרטגיה. מצויין? אין ספק, אבל למה כ"כ הרבה זמן?

אני מסכים ש IO עשו עבודה מדהימה עם HITMAN אבל 2 המשחקים האחרונים שלהם (סדרת K&L) היו גרועים. השאלה עם HITMAN ישמור על הרמה של המשחקים האחרונים שלהם או על הרמה של המשחקים הקודמים בסידרה.

בקשר לבליזארד, גם ID ו מוציאים משחקים פעם במאה שנה, זה לא משנה את העובדה שהמשחקים שלהם מצויינים. אז רוב הסיכויים שיש בפורום אנשים שלא יחיו מספיק זמן בשביל לשחק ב HL3 או ב QUAKE 5 (או RAGE 2 אם הראשון יצליח), זה לא יהפוך אותם למשחקים גרועים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא התחברתי לסגנון של היטמן כל כך (מה גם שהראשון לא היה כזה טוב והשלישי היה די מיחזור של הראשון והשני מה שמשאיר אותנו בעיקר עם השני והרביעי המוצלחים), לדעתי FREEDOM FIGHTERS הוא המשחק הטוב ביותר של IO וחבל מאד שביטלו את ההמשך שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וTREYARCH

ATARI בגלל NEVERWINTER NIGHTS

וTREYARCH בגלל BLACK OPS

אבל לא שמת אותם, שכחת מלא.

למען האמת שקלתי אם להוסיף את TREYARCH, אבל החלטתי שעדיף שלא, מכיוון שעד CODBO הם לא הוציאו משחקים באמת טובים (אות CODBO אני פשוט לא מכיר...)

וATARI היא כמו שנאמר, מפיצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת שקלתי אם להוסיף את TREYARCH, אבל החלטתי שעדיף שלא, מכיוון שעד CODBO הם לא הוציאו משחקים באמת טובים (אות CODBO אני פשוט לא מכיר...)

וATARI היא כמו שנאמר, מפיצה.

הם הוציאו גם את COD:WAW שהיה טוב.

לעומת זאת אילו משחקים כבר RADICAL הוציאו שמגיע להם להיות ברשימה מלבד PROTOTYPE ?

וגם POPCAP ? (מכיר רק את PLANTS VS. ZOMBIES שלהם שהוא חמוד וזהו)

גם הוציאו רק THE WITCHER.

INSOMNIAC בכלל מפתחת רק לקונסולות למיטב זכרוני (וגם BUNGIE מלבד המשחקים המוקדמים שלהם, סדרת MYTH למי שזוכר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף את אלו:

אני חושב של - Creative Assembly בהחלט מגיע להיכנס לרשימה על סדרת TOTAL WAR המעולה שלהם (למרות פלופ שנקרא STORMRISE).

גם MONOLITH ראויים להיות ברשימה בזכות NOLF 1,2, AVP2, CONDEMNED ו - F.E.A.R, וגם חברת RAVEN לדעתי.

גם IRRATIONAL GAMES על סדרת BIOSHOCK, סדרת SYSTEM SHOCK 2 , TRIBES 3:VENGEANCE, SWAT 4, FREEDOM FORCE.

גם RELIC כמובן ו - GEARBOX ו - OBSIDIAN ו - Gas Powered Games ו - PETROGLYPH שלשם גם עברו מרבית עובדי WESTWOOD ז"ל.

וגם ל - MASSIVE מגיע בזכות GROUND CONTROL 1,2 ו - WORLD IN CONFLICT.

http://www.gamespot.com/pages/company/index.php?company=12966

מעניין מה קורה איתם כי לא שמעתי על משחק חדש שלהם כבר הרבה זמן, מקווה שהם לא התפרקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הוציאו גם את COD:WAW שהיה טוב.

לעומת זאת אילו משחקים כבר RADICAL הוציאו שמגיע להם להיות ברשימה מלבד PROTOTYPE ?

וגם POPCAP ? (מכיר רק את PLANTS VS. ZOMBIES שלהם שהוא חמוד וזהו)

גם הוציאו רק THE WITCHER.

INSOMNIAC בכלל מפתחת רק לקונסולות למיטב זכרוני (וגם BUNGIE מלבד המשחקים המוקדמים שלהם, סדרת MYTH למי שזוכר).

ל POPCAP יש כל כך הרבה משחקים פשוטים ומושלמים שאפשר להעביר איתם ימים שלמים בשקט בלי כל העצבים שנגרמים מחלק גדול מהמשחקים הגדולים יותר.

RADICAL הוציאו כמה משחקים מאוד טובים חוץ מ PROTOTYPE, אולי הם לא היו בדיוק AAA (הענק הירוק, SIMPSONS:H&R) אבל בסופו של דבר מה שחשוב זה להנות.

חבל שאפשר רק 2, יש חברות כמו ID שלא זכו אפילו להצבעה אחת :P

Gas Powered Games, GEARBOX, IRRATIONAL ו MONOLITH חייבים להיכנס. RAVEN גם, למרות שזה יותר בזכות המשחקים הישנים שלהם (1994-2005).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...