כרטיס מסך לתוכנה גרפית עסקית עם דרישות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לתוכנה גרפית עסקית עם דרישות

ksn1981

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני בונה מפרט למחשב שאמור להריץ תוכנה גרפית עסקית. התוכנה מדמה צילום של עצמות ועצבים (תחשבו סוג של רנטגן משופר) בתלת מימד (מדומה בתוך המסך) עם אפשרויות ניווט תלת מימדי, תכנון ניתוחים והשתלות וחישוב פרמטרים שונים.. קובץ צילום כזה, יכול להגיע ל- 500MB.

התוכנה לא זולה בכלל, אך דרישות המערכת של היצרן שלה.. קצת מתסכלות..

עזרתכם בבקשה..

תודה רבה.

נ.ב. - כל השאלות שלי הן כאלה שלא קיבלתי עבורן תשובה מיצרן התוכנה.

- היית הולך על האופציות היקרות אם היה מדובר רק במחשב אחד.

- היות ומדובר במחשבים לצרכי עבודה, אני מבקש שרק מביני עניין יתרמו..

- גם עזרה לחלק מהשאלות תתקבל בשמחה.

דרישות:

לא מומלץ - גרפיקה משולבת i5-6XX/ i3(פקודות 3Dחסומות שם!!).

כרטיס נפרד שמתאים למשחקים.

מומלץ עם 1GB-GDDR5.

שאלות:- האם אני היחידי שרואה דרישות אלה פגומות? מה עם שאר הנתונים?

ליבות גרפיות, מהירויות שעון..

גרסאות DirectX / OpenGL , תמיכה ב- / CUDA אחר..

nVidia / , מספר סדרה..

- מצד אחד, התוכנה תהיה ייעודו המרכזי של מחשב זה, כל ש- "אסור" לי לטעות בבחירת כרטיס

המסך (השאר זה עבודות משרדיות רגילות למדי), מצד שני, לא הייתי רוצה לזרוק כסף מיותר על

משהו שאני לא צריך..

מה אתם אומרים? לפי מה ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה למגיבים..

התוכנה נקראת SimPlant.. ואין דרישות מערכת באתר שלהם ולא מצאתי בגוגל.. הדרישות קיבלתי משיחה עם אחראי המיחשוב שלהם.. ולמרות ששאלתי אותו את השאלות שרשמתי כאן, לא קיבלתי חוץ מ:

מומלץ 1GB GDDR5, והכרטיס צריך שיתאים למשחקים כי התוכנה משתמשת בפקודות גרפיות בהן משתמשים המשחקים..

אין לכרטיס שציינת 1GB GDDR5.. וגם לא עונה על הדרישה "כרטיס שמתאים למשחקים" שזה מה שביקשו משום מה..

בכלל אף פעם לא הבנתי מה זה QUADRO.. לא למשחקים .. למקצוענים.. מה זאת אומרת? יותר אמין? מהיר? לא יריץ משחקים? מה מספרי הסדרות שם? יש מקביל לזה ב- ?

מה אתם אומרים.. זה הכיוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את הGTX470 שעולה 1300 שקל +-

הנה גירסה מאוד זולה ומומלצת שלו

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=6729 ,מגיעה עם נפרד ,שאמור להיות שקט יותר ויעיל יותר מהסטוק .

הכרטיסים היחידים שחזקים ממנו הם הGTX480/580 והHD5970 ,

ה5970 הוא כרטיס דו ליבתי ולא זול ,

ה480 חד ליבתי חלש מהHD5970

ה580 הוא חד ליבתי וחלש מהHD5970 באחוזים בודדים , עד כמה שזכור לי הוא זול יותר אז עדיף אותו מאשר את ה5970 .

בכול מקרה אני ההיתי ממליץ לך כבר ללכת על הGTX470 שבמחיר הזה נותן תמונה מעולה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה davkl95..

אז לא לחשוב QUADRO ? ולא עם פחות צריכת W וחום?

זה יצריך ספק חזק יותר נכון?

בקשר לקישור שנתת:

לחיצה על "לאתר היצרן" מביאה לעמוד עם תמונה לגמרי שונה..

מה עוד המחיר זה פחות 240 ש"ח מ KSP למשל ?

מה לא בסדר שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני רואה ל-SimPlant אין דרישות גבוהות בכלל, כמות הפוליגונים היא יחסית נמוכה, אני אישית עובד עם כמות פוליגונים שמכפילה את הממוצע בעבודה של SimPlant בשימוש של כרטיס 9500GT, אני מאמין שכרטיס ברמת ה9600GT ומעלה יספיק בהחלט, לא צריך להתפוצץ וללכת על GTX470 שיהיה מיותר לחלוטין. לגביי ניצול VRAM 512MB של הכרטיס בהחלט צריך להספיק, אם אתה ממש רוצה להשקיע אתה יכול לקחת משהו באיזור הGTS450 1GB שנמכר יחסית בזול,

http://skypc.co.il/Product.asp?PID=GWGTS450PCX1024

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי חדשות משמחות בהחלט..

תודה רבה רבה :xyxthumbs:

dj-ElectriC :

- אתה מכיר את התוכנה ? או שאת זה ידעת מהסתכלות עליה או שמצאת מפרט או דרישות שלה ?

- בין אם כך ובין אם כך, האם אתה חושב שתוכנה כזו יכולה בגרסה הבאה שלה לבקש הרבה יותר? האם כדאי להתכונן לזה ולקנות כרטיס יותר יקר?

- יש סיבה לזה שהדגמים שהצעת הם של או שלא חייב ?

- ATI לא נחשבים לפחות צורכי W ופחות פולטי חום ומקדימים את בזמן ? (כך היה בפעם האחרונה שבדקתי)

שוב תודה רבה באמת, אין לך מושג כמה שימחת אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה:

זכור לי שיש חברה בתל אביב שמשכירה כל רכיב חומרה שתרצה. ובמקרה הזה אם אתה רוצה לחסוך קניה שלא תענה על צרכיך ועוגמת נפש

תוכל להשכיר מהם שונים עד שתמצא אחד שיענה על צרכיך או להרכיב מערכות שלמות

עד כמה שאני זוכר הם משכירים גם לפרטיים .יש לי חבר בארץ שהיה עובד איתם ואם תכתוב כאן שאתה מעוניין אני יעשה בירורים מולו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...