התלבטות בין GTX580 לבין 6870 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין GTX580 לבין 6870

ekmo

Recommended Posts

המלצה מאת -קנה עכשיו משהוא שאתה חושב שיספק את מינימום הצרכים שלך למשך שנתיים ואחרי שנתיים קנה כרטיס נוסף.

SLI וCF זה סיכון-לך תדע אם תמצא לקנות את הכרטיס אחרי שנתיים-מה גם שספק מיוחד+לוח אם תומך עולים הרבה פעמים יותר ממה שעולה כבר כרטיס מסך חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מצטער אבל המשפט הזה פשוט לא תופס במציאות קח לדוגמא אדם שקנה ב 2008 GTX 295 אף אחד מהכרטיסים הבאים בסכום של 1400+- 6870\5850\gtx470 ממש לא מקרקף אותו והוא עדיין מבחינת ביצועים עולה עליהם - מכאן יוצא שאותו אדם נהנה בזמנו מהכרטיס הכי החזק בשוק וכיום כשנתיים אחרי הוא נהנה מכרטיס שמעט מאוד כרטיסים חזקים ממנו.

כך שלקחת GTX 580 ולהנות היום מפסגת הגרפיקה והביצועים נראה לי די כדאי.

DX11 ויכולות שכן יכולות לגרום לכרטיסים האלה להגיע לרמה שלו זה גם משהו.

אבל מה שקורה פה זה שונה, יש לך GTX580 חד ליבתי שהלוואי והיה חזק פי 2 מGTX470 אבל זאת לא המציאות

המציאות היא שGTX580 חזק ב38% בלבד מGTX470 (שבאפצ'י מוסיף לעצמו 20%, משהו שGTX580 לא עושה), ועולה פי 2 ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX 580 אתה תשמע עליו גם עוד 3-4 שנים לא שנתיים שלושה נכון שיצאו כרטיסים חדשים

אבל רובם לא יגיעו לרמה שלו מה שהיום עושים מוציאים כרטיס חדש שהוא דור המשך של כרטיס אחר עים אותו ביצועים ושם אחר/או שיפור מינמלי,

אים יש לו תקציב והוא רוצה להנות מחוויית משחק שונה לגמרי אין ספק שכרגע אין שום כרטיס אחר שיכול להיתמודד איתו

גם עים 2 כרטיסים ביחד CF.

בתור אחד שחובב משחקי מחשב היתי רוצה לקנות את הכרטיס הנ"ל אבל אין תקציב מה לעשות

כנראה שאני יקנה אותו עוד 2-3 שנים שהמחיר ירגע קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז מישהו אמר ששני כרטיסי 6870 CF נותנים הרבה יותר ביצועים מ-GTX580.

מישהו אחר אומר ש-GTX580 נותן יותר משני כרטיסי 6870 CF.

מישהו יכול לגבות את דבריו בנתונים ולא רק במילים? בצורה הזו אי אפשר להאמין לאף אחד וזה רק הופך יותר מבלבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון

לא יודע איזה משחקים אתה משחק אבל.....

אני הייתי עם X800GTO2 (פתוח ל-16 ליבות) מסוף 2005 ועד סוף 2009 (בטעות שרפתי אותו).

הוא סיפק אותי יופי גם ב -COD4 ולא בהגדרות נמוכות.

אני מביא את זה כדי להדגים לך שגם אם לא תקנה עכשיו את שיא הטכנולוגיה, כנראה שבעוד שנתיים עדיין תהיה במצב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היתי לוקח את הGTX460 של 1GB ב400 שקל פחות מ 6870, אבל לא מדובר בי,

בנוגע להתלבטות אים אין לך בעיה להוציא 2500 ש"ח תקח את GTX580 אים אתה רוצה כרטיס טוב עים

עים ביצועים טובים זול יותר(1400 ש"ח) תקח את הHD 6870.

שניהם יענו לך על הדרישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם החרטוטים חסרי הביסוס המופרחים האלה, למה לא, תגידו שכרטיס שחזק מGTX470 ב38% ועולה פי 2 ממנו מחזיק ל25 שנים עד בואם של המארקלרקים מכוכב מארקלרק, הם יביאו איתם את DX25 מה שיחכיח אותו לשדרג את הGTX580 שלו :nixweiss:

נמאס לי לשמוע את הקישקושים שמשתמשים מסויימים נותנים פה,

GET UR THINGS STAIGHT

פותח הדיון אתה משלם כפול על הבדל של 38% לפני OC ו15-20% אחרי OC (לשניהם) - תחליט!

אגב אני יכול להבטיח לך בעוד שלוש שנים שאיפה שGTX470 ייפול GTX580 יהיה קצת מעליו כדיי לתמוך בו נפשית ולבכות גם כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מריץ משחקים 1600X900 ברזולוציה הכי גבוה שלי עים GTS250 באיכות הגבוה ביותר לפעמים הכרטיס מגיע ל70 מעלות כאילו כלום,

קשה לי לחשוב שGTX580 יפול עוד 10 שנים.

אני אוכל חומוס כל היום, קשה לי להאמין שמסבחה זה טעים

אין קשר? בטח שאין, גם במה שאתה כתבת אין קשר.

אז בבקשה תסביר לי amitdanan, מה הקשר בין טמפרטורת הכרטיס (משתנה שתלוי בקירור מאמץ וטמפ' החדר) לבין ביצועי הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מריץ משחקים 1600X900 ברזולוציה הכי גבוה שלי עים GTS250 באיכות הגבוה ביותר לפעמים הכרטיס מגיע ל70 מעלות כאילו כלום,

קשה לי לחשוב שGTX580 יפול עוד 10 שנים.

קח את כל מה שאמרתי תוריד רק את הקטע של המעלות כי זה באמת לא קשור יש כרטיסים יותר קרים ויותר חמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את כל מה שאמרתי תוריד רק את הקטע של המעלות כי זה באמת לא קשור יש כרטיסים יותר קרים ויותר חמים.

אמית, דוגמה שלך לא מוצלחת בכלל. GTS 250 זה המשך של סדרה מוצלחת 8000 של NVIDIA שהביאה כרטיסים מצוינים שהוכיחו שהם הקדימו את זמנם. עובדה ש GTS 250 עדיין מומלץ ע"י TOM'S בקבוצת מחירים $95 ועדיין מציע ביצועים יוצאים מן הכלל ב 1680X1050 שזה מצוין למחירים שלו.

GTX 580 זה כרטיס בקבוצת מחירים פרמיום שפשוט לא משתלם. כמובן שכרטיס שלא משתלם בעת הקנייה לא יצדיק את השקעה בו גם עם הזמן. יש אופציות יותר זולות ויותר משלמות במחיר ובביצועים של כרטיסים. אחד מהם זה GTX 470 שdj-ElectriC הביא. כרטיס שעכשיו ובעוד שנתיים לפחות יהיה מאוד חזק (שנותן Exceptional 1920x1200 performance לפי TOM'S) עם קולר משופר ב 1200 ש"ח זה פשות מציאה.

ביקורת של כרטיס הזה:

http://www.overclockersclub.com/reviews/inno3d_gtx470_hawk/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון

לא יודע איזה משחקים אתה משחק אבל.....

אני הייתי עם X800GTO2 (פתוח ל-16 ליבות) מסוף 2005 ועד סוף 2009 (בטעות שרפתי אותו).

הוא סיפק אותי יופי גם ב -COD4 ולא בהגדרות נמוכות.

אני מביא את זה כדי להדגים לך שגם אם לא תקנה עכשיו את שיא הטכנולוגיה, כנראה שבעוד שנתיים עדיין תהיה במצב טוב.

אני משחק, או יותר נכון רוצה לשחק, את כל המשחקים החדשים ביותר שעדיין לא יצא לי לשחק: COD החדש, Fable III (יצא גם למחשב אם אני לא טועה) Assassin creed 2, Fallout new vegas, Witcher 2, ועוד ועוד. אני משחק כמעט הכל, מ-Dirt 2 ועד FM2011. אני אפילו לא זוכר את כל המשחקים שיצאו בשנה האחרונה שוויתרתי עליהם כי פשוט לא היו לי את דרישות המערכת המינימליות.

רק לצורך השוואה: עד לפני כשנתיים עדיין שיחקתי עם 4MX ולאחר שהוא נשרף התקנתי במקומו 8600GT ועם זה הסתדרתי עד שהמחשב כולו מת, כך שזה שרכיבים ישנים סוחבים זה לא חדש לי. מצד שני כבר קרוב לשנה שאני מוותר על המון משחקים חדשים (אפילו האחרון לא שיחקתי) כי אין לי מערכת ליבה כפולה וכרטיס מסך מתאימים.

טוב חברים, אני מבין שבכ"ז יש הבדל בין הכרטיסים מבחינת ביצועים ואפילו די משמעותיים (38% לפני OC זה לא מעט), אך כנראה שהפרשי המחיר לא שווים את ההשקעה כי ה-6870 מספק את כל הצרכים של ממוצע. הבנתי נכון?

אפשר לומר שאני כמעט סגור על רכישת ה-6870, אני רק רוצה לסגור פינה או שתיים:

1. האם יש גירסת OC של ה-6870? האם OC לכרטיס הזה מומלצת? לא תקצר לו את החיים?

2. האם מומלץ לרכוש כרטיס כזה מיצרן מסויים? אחד מהם אולי נותן טוב יותר?

3. האם הכרטיס משפיע על רכיבים אחרים במארז (צריך ספק טוב יותר, טוב יותר)?

4. אני מבין שההשוואה הנכונה היא בין 6870 לבין GTX470, האם ה-470 עדיף על ה-6870?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...