התלבטות בין GTX580 לבין 6870 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין GTX580 לבין 6870

ekmo

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מבין שעלולים להעמיד אותי מול כיתת יורים בגלל השאלה הזו, אבל אני אקח את הסיכון. :)

אני מעוניין לקנות מחשב חדש למטרות משחקים ויש לי התלבטות בעניין הכרטיס מסך. מצד אחד יש לי את ה-GTX580 שעולה כ-2700 ש"ח בממוצע לעומת ה-6870 שעולה פחות מחצי.

ההתלבטות היא בעיקר בגלל הכסף אבל לא פחות בגלל הביצועים והתמורה לכסף. חשובה לי מאוד איכות הגרפיקה במשחקים ולא פחות חשוב זה להימנע מלרכוש כרטיס מסך חדש בעוד שנתיים. אני כן יודע שיש ל-580 יתרון בגלל ה- והפיזיקס (או שאני טועה?) אבל אני לא יודע עד כמה היתרון הזה משמעותי ומה זה אומר בפועל.

על מה אתם הייתם ממליצים כיום? אם זה היה נתון לשיקולכם מה הייתם רוכשים למחשב חדש? האם לכרטיס מסויים יש השפעה על הרכיבים שמסביב (דורש ספק חזק יותר, מסיבי יותר)?

תגובות ענייניות יתקבלו בברכה.

תודה מראש. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא זה המצאה לא שימושית בעליל ולא מעניין אותי מה כל הNVIDIA FANS המהוללים וגאונים יגידו שבינם הגדול מכולם שגם מנהל פה אמנם יודע להגיד את הבולשיט של במילים שנראות לנו כאילו הוא גאון הדור בכל מה שקשור לכרטיסי מסך אך עדיין זה בולשיט

וגם פשוט לא יהיה לך צורך ביותר מ6870 שכן מי שצריך יותר משתמש ב3 מסכים 30 אינץ'...

ומי שאומר אחרת זיין שכל ממדרגה ראשונה אני משחק על 1920X1080 23" עם המפרט שבחתימה ולא מצאתי משחק שלא יכולתי להריץ כן... אז אני רק יכול לתאר את הבזבוז ב6870 נוסף ולוח אם חדש שסתם יביא לך כאב ראש 6870 אחד יספיק לך להרבה זמן תאמין לי 580 יספיק לך אמנם לחצי מהחיים אבל סתם בזבוז כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לקנות כרטיס אחד בודד שהוא נותן ביצועים מצויינים, ה GTX580 עושה את זה מצויין.

אני אפעם לא אהבתי את הקטע של הSLI/CF, זה לא משתלם כי זה לא נותן שיפור של 50% הכרטיס השני נותן מקסימום איזה 20% שיפור.

תשמע לי תיקח את הGTX580 הוא יחזיק לך להמון זמן

עזוב שהמאווררים של נשחקים כבר אחרי חודש ואז צריך לחבר להם חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX 580 רחוק מלהיות משתלם, גם לא צריך להשתולל עם CF/SLI לדעתי.

GTX 470 או HD6870 בודד יהיו מעל ומעבר לכל דבר שתזרוק עליהם ובעוד שנתיים אין בעיה להחליף אותם למשהו יותר טוב אם צריך, זה הדבר ההגיוני לעשות ולא לקנות כרטיס יקר בטירוף כמו GTX 580 ולקוות שיחזיק מעמד לנצח (או לחילופין 4 שנים שזה נצח במונחי חומרת מחשב מתקדמת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה המצאה לא שימושית בעליל ולא מעניין אותי מה כל הNVIDIA FANS המהוללים וגאונים יגידו שבינם הגדול מכולם שגם מנהל פה אמנם יודע להגיד את הבולשיט של במילים שנראות לנו כאילו הוא גאון הדור בכל מה שקשור לכרטיסי מסך אך עדיין זה בולשיט

וגם פשוט לא יהיה לך צורך ביותר מ6870 שכן מי שצריך יותר משתמש ב3 מסכים 30 אינץ'...

ומי שאומר אחרת זיין שכל ממדרגה ראשונה אני משחק על 1920X1080 23" עם המפרט שבחתימה ולא מצאתי משחק שלא יכולתי להריץ כן... אז אני רק יכול לתאר את הבזבוז ב6870 נוסף ולוח אם חדש שסתם יביא לך כאב ראש 6870 אחד יספיק לך להרבה זמן תאמין לי 580 יספיק לך אמנם לחצי מהחיים אבל סתם בזבוז כסף

אבל עוד שנתיים יהיו משחקים שלא תוכל להריץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מדובר פה בתקציב אים יש לך ואתה יכול להשקיע קח את 580 ,

לא כל אחד יכול לקחת את הכרטיס, שעולה כמו מפרט סטנדרטי,

אני אישית היתי לוקח את ה580.

התפלאתי שאף אחד לא היה בעד ה-580 עד עכשיו. :xyxthumbs:

כמו כל דבר בתחום החומרה השורה התחתונה היא כסף. יחד עם זאת אני לא מדבר רק על כסף אלא על תמורה לכסף וכדאיות ההשקעה. לדעתי זה עניין שונה לחלוטין גם אם יש לך הרבה כסף וזו למעשה השאלה - האם יש תמורה להשקעה כזו (יחסית) יקרה? האם עדיף להשקיע ב-6870 שהוא פחות חצי מחיר ולקבל תמורה טובה עבור המשחקים הקיימים היום ואלו שייצאו גם בעוד שנה-שנתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה GTX470\HD6870 בודד עכשיו, הם אוכלים משחקים (שמור את ה1400 שקלים האחרים בצד)

בעוד שלוש שנים כשהם לא יספקו אותך, אתה קונה ב1400 האלה כרטיס שמקרקף את GTX580

אני מצטער אבל המשפט הזה פשוט לא תופס במציאות קח לדוגמא אדם שקנה ב 2008 GTX 295 אף אחד מהכרטיסים הבאים בסכום של 1400+- 6870\5850\gtx470 ממש לא מקרקף אותו והוא עדיין מבחינת ביצועים עולה עליהם - מכאן יוצא שאותו אדם נהנה בזמנו מהכרטיס הכי החזק בשוק וכיום כשנתיים אחרי הוא נהנה מכרטיס שמעט מאוד כרטיסים חזקים ממנו.

כך שלקחת GTX 580 ולהנות היום מפסגת הגרפיקה והביצועים נראה לי די כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...