סקר חדש - דף בית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר חדש - דף בית

Moty_p

Recommended Posts

אם אתה רוצה לעשות סקר אז תעשה סקר(עם אפשרויות בחירה) במקום דיון(או בנוסף לפחות).

נ.ב: about:blank

בשביל מה??? בדיוק כמו בדיון הקודם, אי אפשר לשים את כל הרזולוציות בעולם בסקר, זה פשוט לא הולך, בטח ובטח שאי אפשר לשים את כל אתרי האינטרנט (גם את הפופולריים שבהם) בסקר............... עוד טענות מפגרות, מישהו?

ולעניין - אתר הבית שלי הוא .co.il.[br]פורסם בתאריך: 15.11.2010 בשעה 20:41:41

Igoogle, למרות שבעצם נראה לי שאני אשנה לGOOGLE, אני לא באמת משתמש בעמוד המדובר.

אל תוותר עליו כל כך מהר - 5 דקות של התעסקות ויש לעצמך עמוד בית מצויין. לי בזמנו היה את לוח המשחקים של המונדיאל, תחזית מזג האוויר, אימייל, ועוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תוותר עליו כל כך מהר - 5 דקות של התעסקות ויש לעצמך עמוד בית מצויין. לי בזמנו היה את לוח המשחקים של המונדיאל, תחזית מזג האוויר, אימייל, ועוד ועוד.

הייתה תקופה שהשתמשתי בכמה פיצ'רים שלו, אבל כבר בערך חצי שנה שאני בכלל לא מעיף בו מבט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.thehungersite.com

אתר למען תרומות לרעבים - כל מה שצריך זה ללחוץ על כפתור שם, והחברות שממנות את זה תורמות על כל קליק כמות מסוימת של כסף/אוכל לנזקקים. (בתמורה לפרסום שהן מקבלות דרך האתר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה??? בדיוק כמו בדיון הקודם, אי אפשר לשים את כל הרזולוציות בעולם בסקר, זה פשוט לא הולך, בטח ובטח שאי אפשר לשים את כל אתרי האינטרנט (גם את הפופולריים שבהם) בסקר............... עוד טענות מפגרות, מישהו?

אכפת לך להרגיע את הטונים שלך? תודה.

כן, אי אפשר לשים כל הרזולוציות שיש לכולם, או את כל דפי הבית.

אבל, וזה אבל גדול, אפשר לשים את ההכי פופולאריים(YNET/GOOGLE/HWZONE ועוד כמה פופולאריים+אחר) ואז:

א: יוכלו לראות את ההתפלגות של האתרים השונים.

ב: בהמשך לא', 90% מהאוכולוסיה שנמצאים באתרים הגדולים לא יצטרכו לרשום את זה כתגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...