MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי בשרת, זה לא באמת מעניין אותם מה החוקים. אם אין ADMIN ישר אתה רואה קאמפרים, טיוברים, מוקשים בכל מקום.

מותר מוקשים

בגלל זה צריך אדמינים פעילים, לא כאלה שחוזרים מהעבודה ב9 ורק אז מתחילים "לאדמן", אלה כאלה כמו אח שלי, ליאור (DJ, נראה לי שהוא גם, כי ראיתי אותו משחק בשעה שכולם עובדים) שמשחקים בשעות שכולם עובדים בהן ופעילים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותר מוקשים

בגלל זה צריך אדמינים פעילים, לא כאלה שחוזרים מהעבודה ב9 ורק אז מתחילים "לאדמן", אלה כאלה כמו אח שלי, ליאור (DJ, נראה לי שהוא גם, כי ראיתי אותו משחק בשעה שכולם עובדים) שמשחקים בשעות שכולם עובדים בהן ופעילים ביותר.

אתה מוזמן להגיש מועמדות בשרתי FXP.

המטרה של אדמין היא לשמור על איכות השרת במיוחד בשעות הפעילות שלו, קרי שעות הערב והלילה.

לי אין בעיה שאיזה ילד נזלת שהבריז מהבית ספר יתקמפר על הגג בניוק טאון :smile1:

אם הוא ימשיך כך בערב ואמא שלו לא עדיין לא שלחה אותו למיטה ,אחד מאיתנו כבר יבעט אותו למיטה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן להגיש מועמדות בשרתי FXP.

המטרה של אדמין היא לשמור על איכות השרת במיוחד בשעות הפעילות שלו, קרי שעות הערב והלילה.

לי אין בעיה שאיזה ילד נזלת שהבריז מהבית ספר יתקמפר על הגג בניוק טאון :smile1:

אם הוא ימשיך כך בערב ואמא שלו לא עדיין לא שלחה אותו למיטה ,אחד מאיתנו כבר יבעט אותו למיטה ;D

אבל יש אנשים כמוני שמשחקים בזמן שהקאמפר הזה מתקמפר או יש איזה צ'יטר. ואי אפשר לעשות כלום, כי לא אכפת לאדמינים מה קורה בשעות שהם לא משחקים?? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל יש מישהו שיכול להשגיח בין 2-3, ויש מישהו שיכול להשגיח בין 3-4 ויש מישהו שיכול להשגיח בין 12-2 ויש מישהו שיכול להשגיח בין 4-5 וב5 כבר לא בעיה. אדמין אחד מספיק לכל כמה זמן, וגם, מקסימום לא יהיו אדמינים לחצי שעה, אבל מקסימום חצי שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל יש מישהו שיכול להשגיח בין 2-3, ויש מישהו שיכול להשגיח בין 3-4 ויש מישהו שיכול להשגיח בין 12-2 ויש מישהו שיכול להשגיח בין 4-5 וב5 כבר לא בעיה. אדמין אחד מספיק לכל כמה זמן, וגם, מקסימום לא יהיו אדמינים לחצי שעה, אבל מקסימום חצי שעה.

בזה הרגע הוכרז משטר צבאי!

אחריות על שעות השמירה בש.ג (שרת גרמני ;) ) מוטלת על דגדגן,

מי שיאחר למשמרת יקבל שעה ביציאה,

מי שלא יגיע למשמרת יקבל שבת שלמה להשגיח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתנדב?

לפני שדואגים לאדמין צריך לדאוג לשחקנים, אם השרת ריק חצי יום אז גם לא צריך אדמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת לא אמור להיות מלא כל היום, אם כן מה טוב, אבל אין מצב כזה, בטח לא כשיש בית ספר/עבודה/אוניברסיטה בבוקר/ערב.

זה בסדר מבחינתי שהשרת יהיה פעיל רק בשעות הערב אפילו, הגיד בשבתות גם בבוקר/צהריים.

אני חושב שזה נורמלי.

כשהייתי אדמין בNEO (שרת הכי נחשב של קוד 4 בארץ בזמנו) המצב היה בדיוק ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...