MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

חכם חכם... אבל זה מכוון במיוחד אליך

את מי בדיוק אני מחפש?

אני לא אמצא למה אדם אחר אשם, אני אשתוק ואתלהב מהתוצאות שלי, אני בטוח שאם (תיאורתית, זה לא אמור להיות הגיוני) אני יעשה רייפ נגד כל S6, משהו כמו 50 הריגות ואפס מיתות עם 4 כלבים, לדוגמא, אתם תמצאו למה להעיף אותי, אם אמרתי RAPED יגידו שאני עושה ספאם ויעיפו אותי, אם אני ארוץ לתוך בניין אהרוג מישהו וישר אצא ממנו (ב5 שניות מקסימום, כמו שקרה בCRACKED) אתם תגידו שאני קאמפר, אם אני ארוץ וישר אפנה ימינה באינטואיציה, אראה את DJ/DAGDE ויעשה לו HEADSHOT, הוא יגיד שאני WALLHACKER מצידו, העיקר ש"לי?? לא עשו רייפ, מהה הוא היה WALLHACKER, מה הוא התקמפר", למרות שבאמת, אתם יודעים שהוא לא. וככה זה גם היה בMW2 וככה זה גם ישאר תמיד, אתם צריכים ללמוד אחת ולתמיד לא להפיל אשמות ולא לחשוב שאתם הכי טובים בעולם...

והדיון של MW2 נסגר בדיוק מהסיבה הזאת, שאני היחיד ששמתי לב לזה ולא שיתפתי עם זה פעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ג'וני ?

נראה לך באמת שמישהו קורא את כל ההודעה הזאת?

ולגבי קמפרים, אני אעלה בדיוק מה שצריך, תראו מי קמפר ומי לא.

תפסיקו לנפנף בתאטרון הזה כאילו זה יציל אתכם, תעלו סרטונים כמו גדולים ואז אני אסתום את הפה ואוריד את הראש, וכן דימר, להישאר 3 דקות באותו בניין מעל נקודה זו האמא של ההתקמפרויות, סורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה כיף לשחק עכשיו בשרת עם החברה מהפורום, אבל הבעיה של הלאגים/stuttering עדיין ממשיכה גם בשרת הזה.

איך זה היה אצלכם? אצלי הפינג היה בממוצע 120, אבל הרגשתי רוב הזמן כאילו אני משחק על 15-20 fps :kopfpatsch:

(זה ככה בכל השרתים לא רק בשרת שלנו, אבל קיוויתי שאולי עם שחקנים מהארץ זה יהיה יותר נורמלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמתווכח עם האדמינים זה לא ויכוח נקודה.

ג'וניבוי אם אנחנו רוצים אנחנו יכולים גם לתת לך באן אז מה, אנחנו לא חייבים דין וחשבון לאף אחד.

סוס עזוב את הויכוחים, מי שרוצה משהו שישלם בעצמו 15$ לחודש לשרת

היה כיף לשחק עכשיו בשרת עם החברה מהפורום, אבל הבעיה של הלאגים/stuttering עדיין ממשיכה גם בשרת הזה.

איך זה היה אצלכם? אצלי הפינג היה בממוצע 120, אבל הרגשתי רוב הזמן כאילו אני משחק על 15-20 fps :kopfpatsch:

(זה ככה בכל השרתים לא רק בשרת שלנו, אבל קיוויתי שאולי עם שחקנים מהארץ זה יהיה יותר נורמלי)

אני הרגשתי שהמשחק לא זז מ60FPS, (מסקנה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וניבוי אם אנחנו רוצים אנחנו יכולים גם לתת לך באן אז מה, אנחנו לא חייבים דין וחשבון לאף אחד.

מתווכח, אבל כשאתם אומרים שאני מתקמפר בזמן שאני רץ בכל המפה, זה כבר מוגזם לא? :screwy:

מה אתה מצפה שאני אגיד, yes I am camping and I will stop now בזמן שאני בכלל לא מתקמפר? תחשוב קצת לפני שאתה מדבר... כי גם לאדמין צריך להיות שכל, ואני יודע שיש לך כזה, ואחד מוצלח ביותר.. תשתמש בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף יצא לי לשחק עם כולם :P היה נחמד+.

לא מבין איך אתם לא רואים קאמפרים, יצא לי להיכנס לשרתים שחצי מהשחקנים פשוט לא זזו, התנועה הכי גדולה שהם עשו הייתה לזוז 2 צעדים לחלון ליד. שלא לדבר על זה שחלק גדול מהם גם ממקמים קליימור בזווית שאי אפשר ליראות מהכניסה למקרה שמישהו ירצה להרוג אותם מקרוב.

אנשים במקום לשחק חרשו על אפשרויות המיקום של הקליימור, זה הגיע למצב שגם אם אתה הולך לאט הוא בחלק גדול מהמקרים הקליימור ממוקם במקום שאתה לא יכול ליראות אותו לפני שזה מאוחר מידי.

כל ההצלחה של COD מבוססת על לאסוף את כל הדברים שהיה אסור לעשות במשחקי ה MP הישנים ולעודד אנשים לעשות אותם כמה שיותר וגם לתת להם על זה פרס (Killstreaks) :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין איך אתם לא רואים קאמפרים, יצא לי להיכנס לשרתים שחצי מהשחקנים פשוט לא זזו, התנועה הכי גדולה שהם עשו הייתה לזוז 2 צעדים לחלון ליד. שלא לדבר על זה שחלק גדול מהם גם ממקמים קליימור בזווית שאי אפשר ליראות מהכניסה למקרה שמישהו ירצה להרוג אותם מקרוב.

אנשים במקום לשחק חרשו על אפשרויות המיקום של הקליימור, זה הגיע למצב שגם אם אתה הולך לאט הוא בחלק גדול מהמקרים הקליימור ממוקם במקום שאתה לא יכול ליראות אותו לפני שזה מאוחר מידי.

כל ההצלחה של COD מבוססת על לאסוף את כל הדברים שהיה אסור לעשות במשחקי ה MP הישנים ולעודד אנשים לעשות אותם כמה שיותר וגם לתת להם על זה פרס (Killstreaks) :nixweiss:

אם פשוט תקח את הפרק hacker כל זה לא יטריד אותך יותר (זה גם יעזור לך לאתר קאמפרים שנמצאים מן הסתם קרוב לקליימור שלהם).[br]פורסם בתאריך: 18.11.2010 בשעה 01:22:10

לא יודע אם אפשר להקיש מזה מסקנה כלשהי, יש ימים שאני משחק ממש חלק ויש ימים שזה ממש נוראי, כמו שהיה לי היום. זה בא והולך לפי העדכונים שלהם כנראה, אבל המצב רחוק מלהיות מושלם. זה פשוט מוציא את כל החשק מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hugemouth. אתה אחלה שחקן אחי. קודם כל אני חייב להתנצל אם הייתי תוקפני אתמול למישהו. כולל אותך ג׳וני. אני מאוד עסוק ועייף בזמן האחרון אז תשתדלו להבין אותי. תקופה לחוצה. לגבי הביצועים. גם אצלי יש אפס תקלות. היו אחלה משחקים אתמול למרות שעניין ההתקמפרויות במשחק הזה הוא מאוד מגמתי ומוגזם לדעתי. אני לא מדבר על אף אחד פה. זה גלובלי ברשת. בקיצור. אני בדרכי למשרד עכשיו. אנסה להיכנס ולשנות שוב את מיקום השרת לגרמניה. זה אמור לעבוד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה?

אתם כנראה לא מסוגלים לטעות אף פעם..... וואו, משתחווה בפניך

לא חייבים אולי דין וחשבון אבל תלמד לקבל ביקורת וכדאי שגם תלמדו לעמוד בחוקים שאתם עצמכם קבעתם בשרת.

כמות הקללות שראיתי מכם אתמול ..... :facepalm:

כנראה שהחוקים לא חלים עליכם.

לא הבנתי, אתה מצפה שיהיה שלט שמזהיר אותך "מאוחרי הדלת יש קליימור"???? :smile1:

יש קליימורים, הרבה יותר מהמשחק הקודם, זה בגלל שהקליימור לא בא במקום רימון רגיל. המענה זה hacker, ניראה לי ה-perk הכי שימושי ב- tier 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hello,

You are receiving this response as you are in our Blackops Server Lag

notification queue. In this queue, you will be notified of improvements

regarding server performance, and other information.

1: If your issues is NOT server lag related, but instead is another issue (such

as configuring your server, using rcon, or crashing) please, open up a NEW

ticket in order to get your ticket into the proper queue.

2: We are working on multiple fronts when it comes to server performance. We

are upgrading network connections if necessary, to ensure we always have at

least 50% spare network bandwidth available. ALL of our worldwide locations

utilize 1 Gigabit uplinks or greater, and many of our larger locations have 10

Gigabit uplinks to our TIER-1 providers.

3: We are experimenting with performance tweaks on our machines, by optimizing

our network card drivers and software. We are in communication with Intel

engineers directly, who are assisting us in creating the most optimal

configuration.

4: We are in communication with Treyarch, in attempting to streamline network

code, and improve performance of the server software.

We can assure you that our hardware and network are holding out well with this

large release, but we are still working on all of these areas to ensure a solid

experience.

We apologize for any trouble you may be experiencing, but we wanted you to know

that we are aware of the issues, and are working on it as quickly as we are

able.

Thank you,

Zachary Williams

אגב, מחר תהיה אפשרות לשנות את מיקום השרת לפראנקפורט בגרמניה, לפי הבדיקה שעשיתי ,מי שמקבל (אני) פינג 100-110 בשרת שלנו יקבל שם 80 בערך.

שיפור סביר לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקחת גם Flak Jacket שמגן מפיצוצים, זה אחד הפרקים הכי שימושים שראיתי במשחק,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיפוש השרתים, תאפס את הפילטרים אם אתה משתמש, כך שתראה את כל השרתים, תסדר לפי שם,

תמצא את השרת ותוסיף למועדפים כדי שיהיה לך קל להיכנס להבא. זה שם השרת: S6| Clan M!xed Server

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...