Samsung Tab מישהו? מעוניין לקנות ולא רואה חוו"ד כאן.. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Tab מישהו? מעוניין לקנות ולא רואה חוו"ד כאן..

liav12

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אינפורמציה על הסמסונג טאב אפשר למצוא כאן

http://iandroid.co.il/forum

ניראה לי שכרגע אחד הפגמים הרציניים במכשיר הוא מסך באיכות ירודה (בעיקר ניתן לצפיה ממושכת רק במקומות חשוכים).

לפי מה שהבנתי הובטח שיהיה למכשיר מסך LED באיכות גבוהה ובהירות גבוהה, הבטחה זו אינה מקויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינפורמציה על הסמסונג טאב אפשר למצוא כאן

http://iandroid.co.il/forum

ניראה לי שכרגע אחד הפגמים הרציניים במכשיר הוא מסך באיכות ירודה (בעיקר ניתן לצפיה ממושכת רק במקומות חשוכים).

לפי מה שהבנתי הובטח שיהיה למכשיר מסך LED באיכות גבוהה ובהירות גבוהה, הבטחה זו אינה מקויימת.

גם המסך של האיפד לא כזה מדהים בהשוואה למסך עם פאנל הIPS שבאיפון 4 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומבחינת תוכנה, עדיף על האייפאד?

אפילו אם על הנייר התוכנה טובה יותר (ובזה איני בטוח) רק הנסיון במציאות יוכיח זאת.

נניח שהתוכנה טובה אבל עם המון תקלות, או שהפעולה שלה מגושמת, זה הופך אותה לחסרת תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני קורא על המכשיר הוא עובד מצויין מגיב מהר, והתוכנה עובדת חלק..ושיש הרבה .

מה שעוד יתרון הוא שלפחות במכשיר הזה אפשר לגלוש באינטרנט ולא רק דרך wifi.

על המסך אמרו שהוא לא רע אבל משתקף מדי עם אור שמש ישיר ומחזיר אור חזק..אבל אף אחד לא ממש הולך להסתובב עם זה בחוץ כאילו אני מנווט איתו... :)

בכל מקרה אני חושב שבאמת כדאי לתת לזמן לעשות את שלו ולראות מה מתפתח עם המכשיר הזה..

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני קורא על המכשיר הוא עובד מצויין מגיב מהר, והתוכנה עובדת חלק..ושיש הרבה .

מה שעוד יתרון הוא שלפחות במכשיר הזה אפשר לגלוש באינטרנט ולא רק דרך wifi.

על המסך אמרו שהוא לא רע אבל משתקף מדי עם אור שמש ישיר ומחזיר אור חזק..אבל אף אחד לא ממש הולך להסתובב עם זה בחוץ כאילו אני מנווט איתו... :)

בכל מקרה אני חושב שבאמת כדאי לתת לזמן לעשות את שלו ולראות מה מתפתח עם המכשיר הזה..

תודה רבה :)

לפי מה שהבנתי (לא בדוק) המכשיר הזה בא עם שני סוגים מסכים אלטרנטיביים, האחד "טוב" והשני "נחות".

זה סיפור שחוזר על עצמו: אנשים ששולחים להם מכשיר לבדיקה (למטרות פרסום המוצר),

מקבלים מכשיר עם מיפרט גבוה יותר מהמיפרט שמוכרים לציבור הרחב.

המסכים הטובים כמעט לא זמינים היום בגלל שהייצור שלהם בסין אינו עונה על הביקוש.

בכל מקרה, אם תקנה אותו, לדעתי, כדאי שתוודא שמוכרים לך מכשיר עם מסך ה"טוב" ולא עם מסך "נחות".

אל תזלזל באיכות מסך, לדעתי מסך שקשה לצפות בו לאורך זמן פוגע מאוד בשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HTC יידעה את קהל הלקוחות שלה על ההחלפה וכמעט כל אתר דיווח על כך. כאן נטען שהמסכים מוחלפים ללא ידיעת הלקוחות, בדיוק כפי שעשתה בעבר עם מסכים מתוצרתה (Panel Lottery).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...