שאלה לגבי סיום חבילת TV ב-HOT...מה אתם ממליצים? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי סיום חבילת TV ב-HOT...מה אתם ממליצים?

בולי איש השלג

Recommended Posts

אני יכול לאשר לך שבחברת הלווין ויתרו עלי בקלילות אחרי שנים ארוכות של חבילות יקרות בהרבה משלך. בשנים האחרונות שילמתי יותר מ 200 ש"ח לחבילה מורחבת ואחרי כל השנים האלה ההצעה הטובה ביותר שלהם הייתה הנחה של 20 ש"ח. נמאס לי שסוחטים אותי ואמרתי להם שלום. את הממיר קניתי בדואר ורק לאחר מכן גיליתי שאין ממש תמיכה למכשיר ושהחברה די מתנערת מהמכשיר. בפורום (צריך להירשם) של החברה טלרן תמצא לקוחות מתוסכלים שלא מקבלים תשובה חודשים ויותר.

אז אני מקווה שהממיר ימשיך לעבוד תקין (בינתיים סביר מאוד) ושלא אצטרך אותם. פחות מ 100 ש"ח לטלויזיה זה מחיר לא רע בכלל ואני הייתי נשאר בלווין עם מחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק כי המחיר של ממירי ה-DDTV הללו הם המשתלמים ביותר לעשרות אחוזים בקרב "משתמשי הטלוויזיה" בארץ...

מבין חבריי - רובם צורכים את תרבות ה-T.V שלהם מערוץ 2 , מסרטים שהם צופים דרך סטרימר.

ויש כאלו שרק משום שאת שידורי ערוצי 5 , 1+2 אשר משדרים LIVE משחקי כדורגל+סל הם נשארים בכבלים או ב-YES.

אם לבסוף אכן אתחבר ל-DDTV ... אני חושב שזה יספק אותי משום שממילא אני צופה כמעט אך ורק בערוץ 2.

זה נראה שמתישהו - לאט לאט שידורי ה-DDTV יחלו להתפשט יותר ויותר , יותר ויותר תכנים יכנסו...

ואנשים - כמו רבים מכאן...יבינו שהם לא צריכים את HOT או YES על מחיריהם היקרים כשהם צופים בעיקר בערוץ 2 או 10...(ובזאת בטוח יהיה ניתן לצפות באיכות טובה ואמינה בעתיד הממש קרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הם לא רק מוכנים לוותר עלייך, הם שמחים לוותר עלייך. א. הם מעלים תשלום ביוזמתם ב. כבר תאמו לך טכנאי ניתוק. אז צא מהבועה, הם מעדיפים לוותר עלייך כדי לא להפסיד כסף.

2. במחיר הזה הייתי נשאר בהוט בלי לחשוב פעמיים. יש לך מין חבילה מוזרה שאין לי מושג למה בכלל נלחמו עלייך מלכתחילה, אבל אין את זה כמעט לאף אחד בישראל אולי או לאיזה קהל מצומצם שמישהו פעם עשה טעות ענקית ונתן להם את החבילה שלך.

בכל מקרה, נראה שאתה וויתרת בעצמך ולא רוצה כבלים, אז הדיון הפך לחסר תכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי שמח להשיאר ב-HOT...אך באותו המחיר...

נראה מה הסתיים לבסוף...כי ממה שהבנתי טכנאי ניתוק תמיד מנסה ב"הזדמנות האחרונה" להשאיר את הלקוח.

אך אולי אתה צודק...שבמחיר הזה פשוט לא שווה להם להשאיר אותי.

זה לא שוויתרתי - הייתי שמח להישאר בכבלים.

פשוט כשאני חושב במה אני צופה ב-90% מהמקרים אני מבין שה-DDTV יתן לי בול את מה שאני צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום דברים:

קשרי לקוחות של HOT התקשרו אלי היום והציעו לי להישאר למשך שנה נוספת ב-84ש"ח לחודש(תוספת של איזה 1ש"ח-3ש"ח לחודש לעומת החבילה שמסתיימת).

וסיכמנו.

אלכס: הנה, עובדה שהם לא היו מוכנים לוותר עלי בכזו קלות...כנראה שבאופן כזה או אחר זה כן משתלם להם שאני אשאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה משתלם להם.

זה שאתה מחובר אליהם לא עולה להם שקל יותר מאשר אם לא היית מחובר אליהם.

ולכן - הם מרוויחים 84 שקלים יותר בכל חודש שאתה מחובר, מאשר אם לא היית מחובר.

ברור שהם היו מעדיפים להרוויח עלייך יותר מ-84 שקלים בחודש, אבל זה עדיף מאשר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באספקט של השוואה בין כמה יקבלו מלקוח שמתנתק (0ש"ח) לבין כמה יקבלו אם ישאירו אותו (84ש"ח לחודש) - ברור שעדיף להשאירי (למרות שהם משאירים אותי שוב על חבילה שעולה לכמעט כל לקוח פרטי - הרבה יותר).

למרות שעדיין לא ברור לי למה זה שווה להם להשאיר את ה"פתח" הזה כל פעם (של חבילה זו כמו שאני המשכתי איתה) , כשכיום מי שמצטרף ל-HOT זה מינימום בעלות של 209ש"ח לחודש בהתחייבות ל-3 שנים או 224ש"ח לחודש בהתחייבות ל-18 חודשים.

אך הרושם שהתקבל כאן זה שבמחיר הזה פשוט לא משתלם להם להשאירי כמנוי שלהם (ראה דברי Alex Turovsky ).

שמח שהכל יסתדר לבסוף...

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...