המחאה נגד עמלת הדואר החדשה - הצלחה! - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחאה נגד עמלת הדואר החדשה - הצלחה!

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 139
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בונא, זה עבד.

לא יאומן.

חחח איך דואר התקפלו :) יענו לא הבנו אותם נכון, הם בכלל התכוונו למשהו אחר :P

אולי נמחה על הדרך על המיסים והמע"מ של חבילות העולות מעל 50$? נלמד אותם לכך לא לנסות לשחק עם הצרכן שנית, להראות להם שזה לא משתלם ויש לכך השלכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתרגשו, לפי הכתבה המס החדש עדיין יחול על חבילות מעל 2 קילו (עד עכשיו היה רק על שירות EMS).

שים לב, חבילות, לא צרורות.

אם אני לא טועה צרורות (המעטפות המפוצפצות) זה 2-5 ק"ג, וחבילות זה למעשה הקופסאות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעה רשמית של דואר ישראל: http://www.israelpost.co.il/postmessages.nsf/Disp/724p?OpenDocument

אין לי כ"כ זמן לקרוא את המגילה הזאת, מי שיכול לתמצת מוזמן!

טוב נו הסתקרנתי:

אז מה הולך להשתנות? בעתיד הקרוב, במסגרת שלב ב' של התכנית להרחיב את התהליך האחיד הממוחשב, הוא יוחל גם על חבילות המגיעות מחו"ל בשירות הבין-לאומי הרגיל של חברת דואר , אך עדיין לא על פריטים המגיעים בשירות הצרורות הבין-לאומי.

מילת המפתח, עדיין...

אגב עבור 38 שקל לחבילה, מישהו שם מוכן לקנות להם מקלדת עם ENTER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אמנם בנתיים נדחתה הגזירה שהייתה מחסלת את המסחר האלקטרוני הקטן לחלוטין. אבל הגזירה עדיין קשה מאוד.

הרבה מוצרים עומדים להתייקר מאוד. צרור זה רק עד 2 קילו. (למעט ספרים, זה 5).

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3430058,00.html

קיראו את הטוקבקים.

אמנם בנתיים הפיצ'פקס ניצלו אבל דברים כמו נעליים מוצרי אלקטרוניקה מסוימים ועוד... יתייקרו.

ככה שהבעיה לא נפתרה. (רק שצורת החרם של הזמנת מלא דברים זולים כבר לא תעבוד כי אין עליהם מכס. ולחסום את הדואר בחבילות זה יקר מדי).

{קופי פסטה של 10}-

10. איזה יופי אז אני עדיין אדפק- רק קצת פחות.

לפחות לא חסמו ממני את האפשרות לקנות שטויות בDX.

אבל בהרבה קניות שלי אני עדיין הולך לשלם לפחות 30% - 20% יותר. כי אני מזמין כל מיני דברי אלקטרוניקה (פחות מ 200 ש"ח) ששוקלים יותר מ 2 ק"ג. ופריטי אומנות, ודברים יומיומיים ועוד דברים שרציתי לקנות (אבל אף פעם לא יוצא לי. תמיד אני דוחה לחודש הבא בגלל חסכנות כרונית).

ההזמנה האחרונה שלי הייתה וידאו- ב 30$ והמשלוח עלה 30$. אז נכון, 10$ זה לא נשמע הרבה ביחס ל60$, אבל זה כן בשבילי. עליה של 20% בעלות של דברים- זה לא סתם.

ויש סתם מציאות שאני זוכה בהם בכמה דולרים (אבל המשלוח נשאר איזה 20-30$, P:), אז אנחנו מדברים כאן על 30-40%...

בקיצור, כרגיל. המחיה עולה והמשכורת נשארת אותו הדבר.

אולי לא דפיקה מוחלטת ועצירת המסחר האלקטרוני, כמו שרצו מקודם- אבל בהחלט חור גדול יותר בכיסי (או שינוי אורחות חיי, ולהפסיק להשתמש בדברים מסוימים). וזה לא שיש לי אפילו אלטרנטיבה בארץ, כי כאן מוכרים מוצרים אחרים במחירים גבוהים מדי בשבילי.

וזה אפילו לא הולך למיסים או משהו. סתם לכיס הפרטי של מישהו.

עצוב לי וכואב לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב, חבילות, לא צרורות.

אם אני לא טועה צרורות (המעטפות המפוצפצות) זה 2-5 ק"ג, וחבילות זה למעשה הקופסאות :)

קופסא (קטנה) יכולה להיות גם צרור, כששולחים חבילה, היא מוגדרת כחבילה (לא משנה איך תשלח), עד היום לא הייתה עמלה על צרורות/חבילות דרך דואר (הייתה עמלה רק דרך EMS), עכשיו יהיה על חבילות שמשקלן 2ק"ג ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצקץ:

עד להודעה חדשה אין עמלה על:

1. מעטפות (כולל פצפץ גדולות) פצפץ\רגילות בכל הגדלים במשקל עד 5ק"ג.

2. קופסאות קטנות עד 2ק"ג.

על כל אלו כרגע לא תיהיה עמלה , נכון?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... (אלא אם כן לא הבנתי את מה שכתוב בכל ההודעות ששוחררו לתקשורת)

כרגע אין עמלה על כלום.

כשהתקנה החדשה תיכנס לתוקף (באזור תחילת 2011 אני משער) תהיה עמלת שחרור בגובה 35 שקלים על הכל מלבד:

1. חבילות המכילות ספרים - עד 5 ק"ג

2. חבילות המכילות כל דבר אחר (מלבד טבק ואלכוהול) - עד 2 ק"ג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהתקנה החדשה תיכנס לתוקף (באזור תחילת 2011 אני משער) תהיה עמלת שחרור בגובה 35 שקלים על הכל מלבד:

1. חבילות המכילות ספרים - עד 5 ק"ג

2. חבילות המכילות כל דבר אחר (מלבד טבק ואלכוהול) - עד 2 ק"ג

אז כשהתקנה החדשה תיכנס לתוקפה:

האפשרות היחידה להימנע מעמלה דרקונית זו (בהנחה שאני לא רוכש ספרים בחו"ל):

שישלחו אלי את הטובין בכל אמצעי (כולל מעטפות בכל גודל וכולל חבילות) רק שלא יעברו את ה-2ק"ג?

ניתן לשלוח בחבילות בכל גודל רק שלא יעברו את ה-2ק"ג?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני ביותר.

השר כחלון (שהוא אח'לה בנאדם) , תמיד דגל בעמדה שלא לפגוע באזרחים...

וזה יפה מאד...כי ראש המפלגה שלו (הוא ראש הממשלה) דווקא נמצא בעברו השני של המתרס - ביבי בעד להפריט ה-כ-ל (והפרטות טובות ת-מ-י-ד אך ורק לעשירים).

בגלל זה אני מאד מאד אוהב אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...