מינילפטופ מהחנות שנראה שהיה של מישהו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מינילפטופ מהחנות שנראה שהיה של מישהו

hellyeahmofo

Recommended Posts

אבא שלי רכש מינילפטופ חדש מ KSP

להפעתי הרבה מוקתנות שם תוכנות כמו סקייפ, trend micro, 2007 לפני אקטביזציה'

ezmessenger, adobe reader פלאש פלייר

נשמע לי מאוד משונה.

אגב, הם לא נתנו לו עותק של חלונות ולא דיסק עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי עוד להכיר מחשב שמגיע עם דיסק של מערכת ההפעלה, היא מגיעה מותקנת מראש ואמורה להיות מדבקה על המחשב עם המס' הסידורי של התוכנה.

לגבי התוכנות, מדובר בתוכנות שמותקנות מראש כדי שתתנסה ולמקרה שתאהב - תקנה (וכך יעשו על חשבונך עוד קצת כסף). אני בספק גדול אם הוא היה אצל מישהו קודם לכן, אבל בכל מקרה הנ"ל לא מהווה "הוכחה" שהמחשב היה בשימוש קודם. יש לך עוד סממנים שגורמים לך לחשוד שהיה בשימוש קודם? האריזה היתה פתוחה בצורה כזו או אחרת? אם התשובה היא לא - תהיה רגוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי עוד להכיר מחשב שמגיע עם דיסק של מערכת ההפעלה, היא מגיעה מותקנת מראש ואמורה להיות מדבקה על המחשב עם המס' הסידורי של התוכנה.

לגבי התוכנות, מדובר בתוכנות שמותקנות מראש כדי שתתנסה ולמקרה שתאהב - תקנה (וכך יעשו על חשבונך עוד קצת כסף). אני בספק גדול אם הוא היה אצל מישהו קודם לכן, אבל בכל מקרה הנ"ל לא מהווה "הוכחה" שהמחשב היה בשימוש קודם. יש לך עוד סממנים שגורמים לך לחשוד שהיה בשימוש קודם? האריזה היתה פתוחה בצורה כזו או אחרת? אם התשובה היא לא - תהיה רגוע

מישהו ביקש מהם להתקין לי דברים שלא ביקשתי?

מחשב צריך להיות נקי.

מערכת הפעלה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המושג bloatware שמעת? זה בדיוק זה, כל מיני תוכנות לא דרושות, חלקן של היצרן וחלקן של חברת צד שלישי, בהסכם עם היצרן, בשביל לנסות לעשות עוד כמה גרושים במקרה שתאהב את התוכנה ותקנה.

החלק הטוב במערכות שמגיעות ככה זה שהדרייברים מותקנים מראש ולא צריך להתעסק. ככה זה כמעט בכל הניידים היום, לא רק בנטבוקים. יש לך תלונות? צור קשר עם היצרן (ולא הנציגות שלו בארץ, כי הם מקבלים את זה ככה, לא מתקינים פה) ותביע את דעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...