המסתננים מאפריקה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסתננים מאפריקה

david11

מסתננים מאפריקה - מה עושים ?  

1051 הצבעות

1. 1. מסתננים מאפריקה - מה עושים ?

• למנוע כניסה בכל מחיר
    • למנוע כניסה אבל בצורה מסודרת
    • לאפשר כניסה לכולם
      0
    • לאפשר שהייה בלבד ולהחזיר לארץ המוצא
    • למנוע כניסה ולפנות את אלו שנכנסו

Recommended Posts

הישראלי אומר לעצמו: "אני יכול לקרוע את התחת ולהרוויח 5,000 ש"ח בחודש או לעבוד בחצי משרה ולקבל המון קצבאות והנחות מביטוח לאומי". שוב פעם, חקלאים עשו ניסויי והציעו 5,000 ש"ח בחודש + ארוחות + הסעות. אף אחד לא הגיע. השכר לא מספיק הולם לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה ישראלים רוצים להתפטר ולעזוב את העבודות השחורות שלהם בנמל חיפה / אשדוד , החברת חשמל , אולי במקורות ? בבתי הזיקוק ? פעם היה בבזק , אנשים עמדו בתור כדי להתפטר ? :nono:

השכר בארץ נמוך בצורה מחפירה , רמת החיים גבוהה , המוצרים בארץ נשלטים על ידי מספר משפחות קטן שמעלים את המחירים בצורה לא אחראית יחד עם שרות צרכנים הכי מסריח ומבזה שאפשר ( תראה כמה תרדים של תלונות על שרות לקוי הגובל בגזל וגניבה )

חמשת אלפים שח' ? בדיחה עצובה , אתה צריך לפחות 10K שח' כדי לקיים בצורה בסיסית משפחה , אני אומר בסיסית בלבד .

שכר דירה , חשבונות חשמל וטלפון , בתי ספר / גנים , תעזוב , 5K שח זה עני ! זה שכר רעב !

אני מצטער מאוד , במדינה שהשכר בה נמוך ועלות המחיה גבוהה זה שום דבר 5K שח הכנסה .

אתה יכול להיות אולי רווק וגר אצל ההורים בסכום כסף כזה .

אתה יודע כמה מיסים יש במדינה הזו ? כמה אגרות ?

המדינה הזו היא מדינת חאווה , בעלי ההון והשילטון סוחטים את האזרחים , זה למה יכולים להביא עובדים זרים , זו הסיבה היחידה ! חאווה שעושים לכם בפנים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמשת אלפים שח' ? בדיחה עצובה , אתה צריך לפחות 10K שח' כדי לקיים בצורה בסיסית משפחה , אני אומר בסיסית בלבד .

שכר דירה , חשבונות חשמל וטלפון , בתי ספר / גנים , תעזוב , 5K שח זה עני ! זה שכר רעב !

אני מצטער מאוד , במדינה שהשכר בה נמוך ועלות המחיה גבוהה זה שום דבר 5K שח הכנסה .

המדינה הזו היא מדינת חאווה , בעלי ההון והשילטון סוחטים את האזרחים , זה למה יכולים להביא עובדים זרים , זו הסיבה היחידה ! חאווה שעושים לכם בפנים !

נתחיל מזה שרווק יכול להתקיים על 5,000 ש"ח בחודש לבדו בלי עזרה מהורים. לא חיים בפינוק, אבל אפשר לחיות בדירה סבירה בלי הרבה ויתורים. במשפחה שני בני הזוג עובדים ואם לא... באסה. אם היא לא רוצה לעבוד שתחייה בחרא. אם היא לא יכולה לעבוד היא מקבלת קצבאות. אם האישה תלך לעבוד בניקיון ותרוויח עוד 5K (איזה 5K? מנקה לוקחת 50 ש"ח לשעה) הגענו ל-10K "בסיסים" שלך שאי אפשר להחיות עליהם.

נו כמה מיסים? איזה? אדם המרוויח מתחת ל-5K לא משלם מס הכנסה. ביטוח לאומי משלמים גרושים. מי שלא יכול לשכור דירה בתל אביב שיעבור לגור בפריפריה. הרבה יותר זול. תראה כמה בעיות פותרים בקלות.

כמה ישראלים רוצים להתפטר ולעזוב את העבודות השחורות שלהם בנמל חיפה / אשדוד , החברת חשמל , אולי במקורות ? בבתי הזיקוק ? פעם היה בבזק , אנשים עמדו בתור כדי להתפטר ? :nono:

עבודות? מדובר בחממות ממשלתיות עם חוזים חזיריים שהושגו רק כי קומץ עובדים בטלנים מחזיק את כלכלת המדינה באשכים. מנפלאות הסוציאליזם היקר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מופנית בעיקר ל vic07 אבל לכל מי שרוצה לענות - מה אתה אומר אל עובדים זרים חוקיים שיש בארץ ? נראה כיאלו ההתייחסות הכללית לעובדים החוקיים היא שהם לא בעיה, למרות שאני לא רואה כזה הבדל ? (אני נגד שתהיה הכנסת עובדים זרים בכלל)

מדינת לא תסתדר כרגע בלי עובדים זרים. המחירים יעלו בכול הירקות והפירות, בקרוב אפילו תהיי עלייה רצינית בגלל מחסור בעובדים אצל החקלאים זה יקרה בחודש הזה או חודש הבא (ככה שתראה מה יחכה לנו בלי עובדים זרים). אני גם בעד חוקים ברורים לכל מקרה שבו עובד זר יכול להיתקל וגם אכיפה חזקה נגד עובדים שעוברים על חוקים אלו כנ"ל לגבי המעבידים שלהם שנותנים להם תנאים לא אנושים.

אם כבר סוציאליזם בטלני, לא קפיטלים חזרי. ישראלים לא רוצים לעבוד באתרי בנייה, חקלאות, סיעוד וניקיון. לפני מספר שנים חקלאים הציעו 5,000 ש"ח + ארוחות + הסעות לעובדים ישראלים ונחש מה? אף אחד לא בא. בארץ יותר משתלם לרוויח 3,000 ולקבל קצבאות מביטוח לאומי מאשר לרוויח 5,000 ש"ח ולא לקבל שקל מביטוח לאומי.

אתה צודק לכן חייבים את העובדים הזרים.

אתה טועה ומטעה

הישראלי רוצה לקבל שכר הולם עבור עבודתו

5000 שקל הרבה מעל המינימום זה מכובד מאוד ואל תשכח שיש רבים שגם את המינימום לא מקבלים אצל עובדי קבלן ולא את התנאים סוציאלים.

השכר בארץ נמוך בצורה מחפירה , רמת החיים גבוהה , המוצרים בארץ נשלטים על ידי מספר משפחות קטן שמעלים את המחירים בצורה לא אחראית יחד עם שרות צרכנים הכי מסריח ומבזה שאפשר ( תראה כמה תרדים של תלונות על שרות לקוי הגובל בגזל וגניבה )

לגבי חברות המדינה יש לך טעות מרה זה שיש מעטי מעט שזוכים למשכורות מופרכות לא אומר שכל מי שנכנס לעבוד שם מרוויח מליונים , לא מזמן היתה כתבה על זה באחד הערוצים שהראו שיש שם הרבה מאוד עובדים שצריכים השלמת הכנסה . זה לא יותר מקנא לא הגיונית בעובדי מדינה למרות שאין בכלל מה לקנא בהם.

מה שצריך לעשות זה להוריד את מדד המחרים לצרכן כדי שאדם יוכל לגמור את החודש בכבוד כי כל פעם שהמינימום עולה ערך השקל נשחק ככה שתרוויח 8000 שקל אבל הערך יהיה כמו 4000 שקל.

המסתננים מאפריקה הם בעיה גדולה מאוד שצריך לעצור את הזרימה של הפליטים לישראל באופן מידי ולתת רק לכמות מוגדרת מראש של פליטים לפי הקטגוריות באמנת הפליטים הבינלאומית או כזאת שהותאמה לישראל אחרי שנבדקה מבחינה רפואית ובטחונית ליכניסו לישראל.

חייבים להסדיר את מעמד מבקשי מקלט ופליטים בישראל כדי שנושא זה לא ישאר פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון דעות נאיביות אני קורא כאן

אני מבין מדוע ואיך יכולים לעבוד על האזרח הישראלי ,

5K שח' זה לא מכובד זה מבזה - תעשה חשבון ותראה .

נכון , אני מסכים שהמקומות שציינתי הם חממות חזירים , אבל אלו אנשים שדואגים לעצמם ,

אני חושש שיש כאן אנשים שלא מבינים את ערך הכסף ואני לא אנהל בכלל יותר דיון שהינו כלכלי בעיקרון , מי שרוצה לדעת אם 5K שח' זה מכובד , שילך וישאל את ההורים שלו כי בטוח הוא לא מחזיק בית בעצמו .

במדיניות כלכלית של ניצול יש מקום לעובדים זרים , אבל אם המשק אחראי ורואה למרחוק ואני לא מדבר על מדינת רווחה , אני מדבר על מדיניות מפוכחת , אני נגד מדינת רווחה , כמה אנשים בכלל לא מבינים שמדינת רווחה זה מכשיר שמדכא את המעמד הנמוך ,ף זה מכשיר שאוטומטית מוציא מהמשחק הכלכלי את כל הנתמכים בקצבאות , אני אישית חושב שדביל מי שלוקח את הדמי ביטוח העלובים האלו שהופכים אותו להיות גנב ושקרן וכמו כן מקבעים אותו בתחתית סולם הצרכים החברתי , טעות , אני נגד מדינת רווחה , כמובן למעט נכים .

תראו את האבסורד , המדינה משלמת לאנשים בריאים לא לעבוד ומצד שני מיבאת עובדים זרים שמקבלים שכר זעום מהמעסיקים , הדעה שלי היא לבטל את העובדים הזרים , לשלם את דמי ה"אבטלה" לישראלים זה יהיה תשלום עידוד מהמדינה וכמו כן ישלמו המעסיקים את המשכורות הזעומות לישראלים וכך יוכלו באותו כסף לספק שכר ראוי ולקבל עובדים ישראלים שישמרו את הכסף כאן ( כמובן שאני בעד עיסקה טובה שבה לא ישולמו במלואם דמי האבטלה וכו )

העיניין הוא כמו שאמרתי :" מדינת חאווה " השילטון מממן על חשבון האזרחים ( קיצבאות ) את העבד ( עובד זר ) של בעל ההון !

עובדים זרים ומסתנני עבודה הם חורבן של הכלכלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5K זה ממש קצת אבל זה לא רעב

וזה גם פחות או יותר מה שניתן להוציא מביטוח לאומי בתנאים מיטביים. ויש מלא משפחות שחיות לגמרי אל ה 5K האלה של הביטוח הלאומי ואף אחד לא הולך לעבוד

אם לחיות אל 5K שקיבלת מביטוח לאומי מספיק מכובד בשבילך, אז 5K שהרווחת בעבודה יהיו מכובדים. אם הם לא אז זה סטיגמה מסוכנת לחברה שצריך לשבור, למשל על ידיי הקטנת מה שביטוח לאומי נותן והחמרת התנאים לקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון דעות נאיביות אני קורא כאן

אני מבין מדוע ואיך יכולים לעבוד על האזרח הישראלי ,

5K שח' זה לא מכובד זה מבזה - תעשה חשבון ותראה .

נעשה חשבון. דירה 2 חדרים סבירה (בניין ישן דירה אחרי שיפוץ) באשדוד 2,000 ש"ח בחודש כולל ארנונה ומים. 300 ש"ח חשמל. 1000 ש"ח אוכל. 250 ש"ח וכבלים. 300 ש"ח בחודש חשבון סלולרי. נגיד יציאות עוד 500 ש"ח בחודש. 200 ש"ח שונות (סבון, נייר טואלט, שמפו, משחת שיניים) אתה סוגר בחשבון הבנק 500 ש"ח כל חודש. (בפועל יותר. הקצנתי מחירים) בגלל הגישה 5,000 בחודש "לא מכובד" אנשים מעדיפים לשבת בבית ולגרד את האשכים.

נכון, לא ניתן להחזיק (מקסימום ישן מאד), לא טסים לחו"ל, לא קונים מותגים ג'ינס ב-600 ש"ח קסטרו, לא יושבים במסעדות, לא קונים שטויות, אבל אפשר לחיות ברווחה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאם שמת לב שבנוסף לחוסר היכולת להחזיק (מצרך חיוני בארצינו אלא אם אתה במקרה עובד במקום אליו יש לך קו אוטובוס ישיר מהבית ומעדיף לבלות את סופי השבוע מול הטלויזיה), לאותו בחור גם לא תהיה שום יכולת לשלם עבור טיפול שיניים אם וכאשר יצטרך, או להחליף את מכונת הכביסה שהתקלקלה, או לרהט את הדירה ששכר, או לחסוך לדירה משלו אי שם בעתיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

עם כל הכבוד , אתם לא מחזיקים דירה ובטח לא משפחה ואינכם יודעים על מה אתם מדברים - חד וחלק .

כן וגם אינכם מקבלים אבטחת הכנסה - 2400 לזוג עם שני ילדים עד גבול 4400 שח' .

אתם יודעים כמה עולה מטרנה ? או סימילק ?

משכורת לרווק אולי , אבל אולי לגמרי , החשבונות שעשיתם הם חשבונות לנער , למבוגר יש אגרות וכנסות יש ביגוד והנעלה יש הוצאות רפואיות , איך הוא / היא ישלם לספר או שהוא יעשה גלחה כל חודש , אז תכניס את המכונה שהוא צריך לקנות , עאלק ג'ינס ב 600 שח' , נשמה , משפחה של 2 הורים ושני ילדים צריכה מעל 10 אלף שח' במינימום של המינימום למיחיה ללא מותרות .

אתה משחרר יענו הוצאות לדירה שעולה 2000 שח ' לא ראיתי שהכנסת את עלויות ההובלה ואת ועד הבית ואת אחזקת הדירה בכלל הריהוט מאיפה יבוא מהשמיים ?

רבותי אם הייתם מנהלים עסק הייתם נופלים בשנה הראשונה .

כאן אני צרפתי סתם משהו שמצאתי מכלכליסט - שים לב לתאריך של הכתבה היא מלפני שלוש וחצי שנים !

http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/564/510.html

הינה משהו קצת יותר רציני אבל עדיין באותם פרמטרים .

http://www.yerakot.org.il/uploadimages/seker.pdf

קראתי עכשיו - חלוקה לפי הוצאות העשירונים ,\ הוצאה של כ 5000 שח זה העשירון התחתון ! ראבק עשירון התחתון ! עוני ? באבוהה עוני !

זו הסיבה לעובדים הזרים - פראיירים שרע להם עוד יותר במדינה שלהם הנחשלת ולכן הם לוקחים את הכסף מכאן ומעבירים אותו לשם , הישראלי אומר אם אני כבר אהיה עני , אז לפחות לא פראייר - זו האמת וזו הסיבה . אני מודה ויודע שיש כאלו שמוכנים להיות עניים ולא לעבוד , אבל רוב הישראלים רוצים לעבוד , הם רוצים גם להרוויח מחיה הגונה ולא להרגיש מנוצלים , הן מבחינת מיסוי והן מבחינת בעל ההון והן מבחינת התורניות שהם צריכים לעשות כאן והן מבחינת המתח שהם חוווים כאן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה ג'ינס ב 600 שקל אתה לא דוגמא טובה

רוב האנשים במצב כלכלי כזה חורשים אל יד שניה - כולל בגדים וכולל מכונת כביסה, אין להם אוטו

האנושות גידלה ילדים אלפיי שנים בלי מטרנה וסימילאק, וגם היום לא מחייב שכל משפחה מאכילה תינוקות אם המוצרים האלה

רוב האנשים לא עושים טיפולי שיניים בדרך כלל, זה לא סעיף בתקציב. בהרבה מדינות פחות מתקדמות מישראל אין רופאים רגילים (עזוב רופאי שיניים) וחלק גדול מהאוכלוסיה נשאר בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאם שמת לב שבנוסף לחוסר היכולת להחזיק (מצרך חיוני בארצינו אלא אם אתה במקרה עובד במקום אליו יש לך קו אוטובוס ישיר מהבית ומעדיף לבלות את סופי השבוע מול הטלויזיה), לאותו בחור גם לא תהיה שום יכולת לשלם עבור טיפול שיניים אם וכאשר יצטרך, או להחליף את מכונת הכביסה שהתקלקלה, או לרהט את הדירה ששכר, או לחסוך לדירה משלו אי שם בעתיד?

קודם כל בכוונה הקצנתי מחירים. רווק לא יעבור את ה-200 ש"ח בחודש חשמל אלא אם ישתמש במזגן בלי הפסקה. חשבון סלולרי ניתן לחסוך. דירה בדרך כלל כוללת ריהוט. אם ירצה להחליף רהיטים ניתן לעשות זאת בלי להוציא הרבה כסף. לאט לאט צוברים רכוש. לא אמרתי שניתן לחיות בפאר ונוחות, אבל בהחלט ניתן לחיות ברמה סבירה.[br]פורסם בתאריך: 7.11.2010 בשעה 20:46:00

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

משכורת לרווק אולי , אבל אולי לגמרי , החשבונות שעשיתם הם חשבונות לנער , למבוגר יש אגרות וכנסות יש ביגוד והנעלה יש הוצאות רפואיות , איך הוא / היא ישלם לספר או שהוא יעשה גלחה כל חודש , אז תכניס את המכונה שהוא צריך לקנות , עאלק ג'ינס ב 600 שח' , נשמה , משפחה של 2 הורים ושני ילדים צריכה מעל 10 אלף שח' במינימום של המינימום למיחיה ללא מותרות .

אתה משחרר יענו הוצאות לדירה שעולה 2000 שח ' לא ראיתי שהכנסת את עלויות ההובלה ואת ועד הבית ואת אחזקת הדירה בכלל הריהוט מאיפה יבוא מהשמיים ?

רבותי אם הייתם מנהלים עסק הייתם נופלים בשנה הראשונה .

איך הוא ישלם 30 ש"ח בחודש לספר? אוי, טרגדיה. ימכור כליה. ::) ועד בית משלם הבעלים יחד עם עלויות אחזקת דירה כגון ארנונה ומים. ריהוט בדרך כלל מגיע עם הדירה. אם לא 4,000 ש"ח אתה סוגר את הפינה. (מיטה, מזרון, ארון, שולחן, כיסא ועוד כמה דברים) בגדים קונים פעם בחצי שנה בחנויות פשוטות, לא קסטרו פוקס שמוקס. במשך הזמן צוברים רכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...