המסתננים מאפריקה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסתננים מאפריקה

david11

מסתננים מאפריקה - מה עושים ?  

1051 הצבעות

1. 1. מסתננים מאפריקה - מה עושים ?

• למנוע כניסה בכל מחיר
    • למנוע כניסה אבל בצורה מסודרת
    • לאפשר כניסה לכולם
      0
    • לאפשר שהייה בלבד ולהחזיר לארץ המוצא
    • למנוע כניסה ולפנות את אלו שנכנסו

Recommended Posts

אין להם מקצוע השכלה וכו - יכול להיות שלא. הם יתחילו להשתלב מעבודות ניקיון וכו' אבל בהמשך יתקדמו

רוב הבעיה שאנשים לא רוצים להתקדם היא חוסר מוטיבציה. חבר שלי היה בפנימיה שהגיעו לשם אתיופים, וראינו את הצורה העקומה שבה קיבלו אותם : נתנו להם פלאפון דור משהוא מתקדם, נייק הכי סקסי שיש, וזרקו אותם כקבוצה לבית ספר בלי לנסות לשלב אותם בחברה האנושית. תוצאה : ערסים טריים מהמפעל + יש להם אם מה להשוויץ. אם היו מקבלים אותם בצורה קצת שונה (מקשרים אותם לקהילה מקומית ומשלבים בהדרגה, ולא מאכילים בכפית) הם היו באים בגישה שונה לגמרי

המסקנה שלי היא : המדינה לא הצליחה אם המגזר האתיופי כי היא לא יודעת להצליח בכלום, לא כי זה מגזר אתיופי

מגזר ענק - לא, בשביל זה יש ועדה שתאמר ל 99% מהם "לכו הביתה"

עברתי באיזור שלהם בדרום ת"א כמה פעמים לבד באמצע הלילה, לא עשו לי כלום. מצד שני, ערסים שיכורים ישראלים אותנטים כן ניסו להתחיל איתי כמה פעמים

התפוצצות אוכלוסיה היא בעיה של כל העולם לא רק אפריקה. אם אתם מסכימים שאין אוכל יא יפי נפש, תוותרו אל האוכל הבשרי הטעים שלכם ותאכלו קצת ירקות

אל תערבו בדיון הזה את הבעיה של התפוצצות אוכלוסיה גלובלית. היא לא קשורה לדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התפוצצות אוכלוסיה היא בעיה של כל העולם לא רק אפריקה. אם אתם מסכימים שאין אוכל יא יפי נפש, תוותרו אל האוכל הבשרי הטעים שלכם ותאכלו קצת ירקות

מעניין שאתה אומר את זה, לנוכח העובדה שהמחסור באפריקה של ירקות טריים חמור יותר מהמחסור בבשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הולך ראש בקיר, אתה לא מבין שלמדינה שלנו אין, וכל עוד אנחנו במצב הנוכחי בו אנחנו נמצאים, אין לנו את הפריבילגיה לקבל אלינו פליטים מוסלמים וחסרי השכלה, זה להכניס עוד אש למדורה שגם ככה בעורת.

יאללה שילכו לאחים המוסלמים שלהם ויבקשו מקום מקלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיות שמהם עושים בשר צריכות בעצמם אוכל במשך החיים שלהם, וזה כמות לא קטנה של אוכל. אם במקום להאכיל איתו חיות היו מאכילים איתו ישירות בני אדם, הוא היה מספיק להרבה יותר בני אדם

בכל מקרה, זה לא רלוונטי לדיון של המהגרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפליטים הצפויים הם אלה שנרדפים אל רקע פוליטי / דתי, לא ניתן לצפות מארגון דתי (של אותה דת שרדפה אותם) להגן אליהם. זה כמו שבמלחמת העולם השניה תאמרו ליהודים לבקש מקלט מדיני אצל ממשלת גרמניה

הכמות של הפליטים האמיתיים היא אפסית, היא לא נתון בכלל בשביל הסטטיסטיקה של ישראל. תפקיד ועדת הקבלה היא לוודא שלא יהיו משחקים בקטע הזה, ושהפליטים אכן לא יהפכו למבול

אם אתם מחפשים עלוקות, תסתכלו קצת אל עובדים זרים חוקיים ואל דתיים קיצונים שכבר נמצאים בארץ

אם אתם מחפשים איפה למצוא בזבוז כסף, תסתכלו אל כל משרד ממשלתי / צה"ל. תתחילו לטפל בבזבוזים הגדולים, לא להתקמצן אל דברים מינוריים שבכל מקרה כרגע נמצאים אל הנייר. אפילו לא.

כל התירוצים נגד אוכל צמחי לבני אדם הם : תירוצים שנאמרו בלי לחשוב. "קש לבני אדם" - לא חייב, ניתן לגדל באותו שטח שדות ג דברים אחרים. "בני אדם תמיד היו" - יש לנו בבתים רק ב 15 השנים האחרונות, אתה מוזמן לחזור להיות כמו שבני אדם תמיד היו

יש מספיק בני אדם שחיים חיים בריאים ומלאים בלי לאכול בשר כל יום (או לאכול בשר בכלל). לא צריך לקחת דברים לקיצוניות - אותו חלק מהבשר שמוחלף לאוכל צמחי יוכל להספיק ליותר אנשים, זה לא חייב להיות כל הבשר של כולם. אני לא מחייב אף אחד להפוך לצמחוני מוחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותם פליטים בהרבה מקרים מוסלמים, שילכו לחפש את החברים שלהם....

בקשר למשאבים, תאורתית כדור הארץ יכול להאכיל איזה 50 מיליארד בניי אדם, אם אנחנו נגדל רק עצות, אבל האם אתה רוצה לחיות בעולם כזה? אני בטוח שלא.

והבעיות הן לא רק בעיות של אוכל אלה גם של שטח, שלנו אין כל כך הרבה ממנו.

בקשר לכסף, זה נכון שיש עוד מלא דברים שמבזבזים לנו כסף, אבל למה להוסיף עוד נטל?

ועוד משהו, לפניי שמישהו פה קופץ עם השטות של "גם אתם הייתם נרדפים" וכל הבולשיט שקשור לשואה, פשוט אל, כי זה לא טיעון רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפליטים שיכולים להיות הם פליטים שנרדפים אל ידי האיסלאם - מה שאומר :

הם לא יכולים לקבל עזרה מארגון מוסלמי אחר

אני לא כזה בטוח שהם ישארו לויאליים לאיסלאם אחריי שהם נרדפו על ידו מה שאומר שהם יכולים כן להיות לויאליים לישראל

בשורה התחתונה רדיפה זה רדיפה, ולכן יש מקום להחיל מסקנות מהשואה למצבים מודרניים ולזהות פוטנציאל למקרים דומים גם כשמדובר בקבוצה אחרת. לא צריך לשחק אותה הכי קדושים ומיסכנים מכולם, כיאלו שרק העם היהודי נרדף בכל ההיסטוריה

כל הנתונים של אוכל ושטח לא רלוונטיים - הכמות של הפליטים (בתנאי שהועדה עובדת בצורה תקינה ולא מאפשרת למי שלא צריך) קטנה מדיי כדיי להיות נתון בסטטיסטיקה

אוכלוסיית כדור הארץ בטח לא תגיע ל 50G ולדעתי לא בגלל אוכל אלא בגלל דברים אחרים. מבחינת אוכל, אני אוכל אוכל צמחי ולא חושב שחסר לי משהוא מאף בחינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה באמת, אני לא יכול להאשים את המסתננים עצמם: הם בסה"כ מנסים לשפר את חייהם וחיי משפחתם, תוך ניצול פרצות בחוק ובאכיפה. במקומם הייתי כנראה נוהג באותה הדרך בדיוק... מי שאני כן מאשים אותו הם מקבלי ההחלטות בכל מה שקשור למניעת הגירה בלתי חוקית ואפילו יותר מכך - אותם אזרחים ישראלים שיעשו הכל כדי לעזור לאותם מסתננים להשאר בארץ. מבחינתי הם בוגדים שהורסים את המדינה באופן מודע ומכוון ויש להתיחס אליהם בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה בעצם אומר שאנחנו צריכים להיות כמו המצרים ולרצוח כל מי שמנסה להסתנן למדינת , גם אם הוא בורח מרצח עם? האם אתה היית מוכן לרצוח אישה בהריון כדי לשמור על טוהר הגזע במדינת , כפי שאתה מעוניין שיהיה?

לא אומר שצריך לעשות זאת, ממש לא, אבל מתי בפעם האחרונה ביקרת באילת? סמוך עליי, לשם אני לא חוזר. עשרות אלפי סודנים, כנופיות, שותים ברחובות, בלאגן. אילת הפכה לעיר עולם שלישי, כמוה הופכת (לאט לאט) גם תל אביב, ובקרוב גם באר שבע.

צריך למצוא פאקינג פתרון, הייתי אומר שזו בעיה חמורה יותר מהגרעין האיראני כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה באילת וביתר המקומות היא תוצאה של המונים שעוברים את הגבול בלי שלאף אחד יהיה אכפת. זה לא מה שאני מציע ולדעתי לא מה שאף אחד כאן רוצה

ועכשו לנושא המהגרים לצורך עבודה שאינם פליטים :

השאלה מופנית בעיקר ל vic07 אבל לכל מי שרוצה לענות - מה אתה אומר אל עובדים זרים חוקיים שיש בארץ ? נראה כיאלו ההתייחסות הכללית לעובדים החוקיים היא שהם לא בעיה, למרות שאני לא רואה כזה הבדל ? (אני נגד שתהיה הכנסת עובדים זרים בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנסת עובדים זרים והעסקתם ( חוקיים ולא חוקיים ) בכללי היא יריקה בפרצוף של המעמד הנמוך בישראל , זו דוגמה ופועל יוצא של חזיריות הקפיטלסטית שבאה מלמעלה ( מבחינה מעמדית )

זה שכוח העבוד הזול הזה יעלה לנו ביוקר , זה ברור .

( הייתי מוציא מהכלל הזה אך ורק בינתיים ובצורה זמנית את העובדים הסיעודיים , הסיבה שעבודה כזו מצריכה הכשרה והכנה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר סוציאליזם בטלני, לא קפיטלים חזרי. ישראלים לא רוצים לעבוד באתרי בנייה, חקלאות, סיעוד וניקיון. לפני מספר שנים חקלאים הציעו 5,000 ש"ח + ארוחות + הסעות לעובדים ישראלים ונחש מה? אף אחד לא בא. בארץ יותר משתלם לרוויח 3,000 ולקבל קצבאות מביטוח לאומי מאשר לרוויח 5,000 ש"ח ולא לקבל שקל מביטוח לאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...