Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 222 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

קשה לי להאמין ל DICE, למרות שעד BF2 הבעיה היחידה עם המשחקים שלהם הייתה באגים. היום אין באגים אבל המשחקים שלהם לא משהו (BC יותר לקונסולות). הם גם חלק מ EA, חברה שהרבה פעמים אפילו לא עושה פורט למחשב.

ל היו הרבה מפתחות טובות שעשו עבודה מדהימה עם ה , רובן לא קיימות יותר או על סף סגירה.

טרייארק אף פעם לא ידעו לפתח משחקים, יש שיפור קל ממשחק למשחק אבל זה רחוק מרמה של מפתחת רצינית.

אני מחפש משחק לעבור אליו, אין לי כוח יותר ל COD ו BC2, אם אני רואה ביקורות חיוביות על BRINK אני קונה אותו בלי לחשוב פעמיים. SPLASH DAMAGE אף פעם לא הצטיינו ב HIT DETECTION אבל גם הגירסאות הראשונות של ET היו עדיפות על המערכת העקומה ב BLACK OPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם לי נמאס קצת מ-COD ו-BC2, אבל יש לי משחק לעבור אליו בכל פעם שבא לי לשחק משחק FPS אמיתי באמת.

America's Army 2.8.5.

חזרתי אליו רק לאחרונה וכרגע אני משחק בו יותר מכל משחק אחר.

בתקופה הטובה שלו זה היה המשחק היחידי ששיחקתי בו, למרות שהיו כל מיני להיטים מסביב.

אגב, הוא חינמי :)

ממליץ לך לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DICE הודו שגירסת ה- תקבל "העדפות מיוחדות"

אתה חי בסרט חברי היקר, העדפה מיוחדת תקבל הפלטפורמה שמביאה את הכסף לחשבון אז אל תתן לזה יותר מדי ציפיות.

מצד שני אתה צודק, שכחתי להזכיר שBFBC2 זה בערך המשחק היחיד שאני משחק בPC ולא מרגיש כאילו קיבלתי ז*ן מאחורה וזרקו לי פורט סוג ב' עם קהילה סוג ז' ב60$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת לפי מה שהבנתי זה אפילו לא קוד אוניברסאלי (מה שאומר שכל הגירסאות זהות ואז עוברות אופטימיזציה במקרה הצורך). הם עושים קוד שמתאים לחומרה הכי חזקה שהם מצאו ואז עושים לו SCALE DOWN במטרה שיעבוד גם על חומרה חלשה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו בהתחלה דיבורים על זה שיצא DLC בחינם לPC אבל כנראה שאלו היו רק דיבורים...

לדעתי הלחץ היה יותר מצד אקטיויזן לשחרר את הDLC בתשלום לPC אבל מה זה כבר משנה, הכיוון של אקטיוויזן לא ישתנה כלפי אף אחד מהמפתחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שהמפתחת הזאת תקבל ממני הוא - ותסלחו לי על המילה - ז י ן!

4 חודשים עברו ואין MOD TOOLS?! אי אפשר לעשות VOTE TO FUCKING KICK עלוב?!?!?!?!?!?!?!?!?

אני לא מבין איך אנשים מתפשרים על זה ולא מייחסים לזה חשיבות???

טיפש הבנאדם שיקנה מהם מסטיק אפילו , שלא נדבר על משחק/תוכן כלשהו.

לו רק IW היו משחררים שרתים יעודיים וMOD TOOLS מודרן ורפייר 2 היה היום שולט במדור הONLINE SHOOTERS

קניתי את Brotherhood וזה שווה כל פאקינג אגורה ששילמתי. דוגמא טובה למפתחת שהשקיע מאמצים כדי שקהילת הPC שלה תהנה כמו קהילת הקונסולות.

ואני מקווה כבר שבובי קוטיק יחלה בסרטן/מחלה ממאירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו בהתחלה דיבורים על זה שיצא DLC בחינם לPC אבל כנראה שאלו היו רק דיבורים...

לדעתי הלחץ היה יותר מצד אקטיויזן לשחרר את הDLC בתשלום לPC אבל מה זה כבר משנה, הכיוון של אקטיוויזן לא ישתנה כלפי אף אחד מהמפתחות...

תודה רבה BARAK על מה שכתבת. כי אני זוכר את זה טוב מאוד. וזה היה תירוץ לספקית שרתים מונופולית, כי זה היה אמור להביא כסף ל שהם לא יקבלו מ DLC. פשות התחלתי לחפש עכשיו ולא מצאתי שום כתבה שאומרת על זה. לפני הפצה של המשחק היה מלא.

בכל מקרא אני שילמתי $10 על MONDAY NIGHT COMBAT ומרגיש טוב עם זה, כי קיבלתי משחק טוב ותמכתי במפתחת עצמאית כשרונית. בובי קוטיק לא ייראה את $15 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אותך מדבר שימאס לך מACB... בעצם, לא חשוב ;D

אני מכור לזה יותר מסמים ;)

סיימתי את הראשון שלוש פעמים את השני ארבע פעמים ואת BROTHERHOOD אני מתכוון לקנות במשכורת הקרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...