Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 119 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

קצב העליה ברמות ב BO באמת מטורף, בעיקר בגלל שכל שניה בערך אתה משלים איזה challenge של 10.000 או אפילו 20.000 . וגם נראה לי שאפילו ברמות הגבוהות דרוש הרבה פחות מאשר ב MW2.

חוץ מזה שכבר ברמות הנמוכות אתה מקבל את כל הנשקים היעילים במשחק (בעיקר FAMAS ו AK74U) וכל הפרקים והתוספים לנשק כבר פתוחים לך מההתחלה (ב MW2 היה הכי מתסכל להשיג את ה EXT MAGAZINE).

הדבר היחיד שבאמת מתסכל לאבד בפרסטיג' זה גרסת הפרו של הפרקים, בעיקר הדברים המעצבנים שקשה להשיג כמו GHOST או MARATHON.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדבר היחיד שבאמת מתסכל לאבד בפרסטיג' זה גרסת הפרו של הפרקים, בעיקר הדברים המעצבנים שקשה להשיג כמו GHOST או MARATHON.

מחזק לחלוטין. במשחק הזה את רוב הפרקים-קשה להשיג גרסת פרו. If you wanna have it pro-You've gotta do it pro

עוד דבר, שגם הכסף נעלם. אז לפני פרסטיג' אני מתחיל לקנות באטרף את כל מה שנשמר (כל מה שקשור ל emblem).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה צ'יטים, אין פה ניצול באגים, פשוט שיתוף פעולה ומשמעת.

כן, משמעת נשמע מצחיק, אבל כמה פעמים מתתם בגלל חבר שניסיתם להחיות? או בגלל מישהו שהחליט להיות רמבו ולהתרחק מכם?

הנה השיטה למי שרוצה לנסות:

שלב 1-3:

לא קונים נשקים. לא לוקחים את ה-Nuke (מכיוון שמפסידים נקודות שיכולנו להרוויח מהריגת זומבים).

נשארים בלובי וממקסמים את הנקודות: 5 יריות לבטן (=50 נקודות) של הזומבי ואז דקירה. כשנגמרים הכדורים אז רק דקירות ורימונים.

שלב 4-7:

עולים במדרגות ופותחים את הדלת. לא עוצרים וממשיכים לדלת הבאה, לאולם עם שני גרמי המדרגות- שם קונים Shotgun (עולה 1500 ומאוד יעיל). עדיין לא לוקחים Nuke.

2 נשארים להגן באולם ו-2 מחוץ לכניסה שלו.

בסוף שלב 7, שומרים על הזומבי האחרון בחיים כדי להתארגן. אם מפספסים- שורדים כאן גם את סיבוב 8 ומשיארים בו זומבי.

כשהזומבי בחיים, פותחים את הדלת לחדר ההלבשה, פותחים את הדלת לתיאטרון, מדליקים את החשמל, פותחים את הדלת שעל הבמה שמובילה למדרגות ומהחדר שבקצה המדרגות יורדים לסמטה ופותחים את השער.

כאן נתבצר למשך המשחק- נצמדים לסוף הסימטה, כאשר הזומבים באים מאחורה ומגדר העץ.

vio3o9.jpg

שלב 8+:

זה הסדר בו נעמוד בסימטה: אחד שומר על גדר העץ, שניים עומדים על המדרגות (חשוב לא לפתוח את הדלת שם עד סוף המשחק!) והרביעי ליד המדרגות, עם הגב לגדר עץ, כדי להגן על הבחור מאחור וכדי שלא יסתנן זומבי לשניים האחרים.

בכל סיבוב, הבחור ששומר על הגדר אחראי על להשאיר זומבי אחד בחיים ולהשאיר אותו שם ע"י בניה מחדש של הגדר,

כך ששאר החברים (שאחד מהם יחליף אותו כמובן) יוכלו להגריל נשקים בתיבת הנשק הרנדומלי ולהשתדרג.

הנשקים שצריך לייחל אליהם:

1) Ray Gun

2) Machine Gun כלשהו בעל מחסנית גדולה או ה-Thunder Gun שיעיל בלהעיף זומבים בכמויות גדולות.

3) Monkey Bomb פצצה שמושכת את הזומבים אליה, מאפשרת התארגנות מחדש ומתפוצצת עליהם. היא לא באה על חשבון הרימונים הרגילים.

לאחר שהשגתם שני נשקים טובים, כדאי לשדרג אותם:

מפעילים את הטלפורט (לוחצים F בתא בתיאטרון ובבסיס באולם ואז ניתן להשתגר) בחדר אליו נשוגר יש מכונה שב-5,000 משדרגת את הנשק.

נשק משודרג אומר כוח ירי טוב יותר, מחסניות גדולות יותר+ יותר תחמושת שאפשר לשאת.

יש לכם לפחות משודרג אחד טוב? הגיע הזמן לקנות Perks, לפי החשיבות:

1) בתיאטרון תמצאו את ה-Jugger Nog שעבור 2,500 יעשה אתכם עמידים יותר לזומבים שיצטרכו 4 מכות במקום 2 כדי להפיל אתכם.

2) באולם עם שני גרמי המדרגות יש Speed Cola שעבור 3,000 מאפשר טעינה מהירה ובניית מחסומים מהירה.

3) לאחר מכן בלובי יש את ה-Quick Revival ב-1,500 שמאפשר להחיות את חברי הקבוצה בחצי מהזמן.

4) ה-perk האחרון (שאני לא קונה) נמצא בדיוק איפה שאנחנו מתבצרים בסימטה והוא Double Tap- קצב ירי מהיר יותר לנשק אוטומטי שלדעתי זה בזבוז.

טיפים כלליים:

* תשכחו מהמכונות ירי שבמבנה או מהמחסומים החשמליים- אין צורך.

* אל תשכחו בסוף כל סיבוב לשמור זומבי כדי להתארגן ולהשתדרג.

* כאשר מופיע Max Ammo בסוף סיבוב תחכו שחברי הקבוצה יטענו, ככה תחסכו מחסנית נוספת.

* תשמרו על משמעת ואל תתפתו לרוץ אל פרסים שנמצאים בשטח אש, או להגריל בתיבה שיכולה להופיע בסימטה.

* בכל סוף סיבוב של התקפת כלבים, מקבלים Max Ammo- אז אפשר להתפרע חופשי ביריות. בסיום לחכות שכולם יטענו.

Any Questions? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, גיא, איך אתה מתקשרים (למה זה נשמע שצריך אפשרות לתקשורת מהירה ונוחה), כותבים או מדברים?

וגם, איך אפשר להחזיק שלושה סיבובים עם האקדח, ומאיפה יהיו לי כדורים בשבילו לשלושה סיבובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עדיין בעיה :nixweiss:

שאני מפעיל את המולטי הוא כותב

COMPLETING INSTALLATION

והוא נתקע על 2 % הרבה זמן

ואז זורק הודעת INCOMPLETE INSTALATION

מרגיז :pissed:

טוה הסתדר

כנראה בעיה בשרתי STEAM

עכשיו ביצע את העדכון עד הסוף והמשחק עולה

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, גיא, איך אתה מתקשרים (למה זה נשמע שצריך אפשרות לתקשורת מהירה ונוחה), כותבים או מדברים?

אנחנו מתחברים לחדר בשרת ventrilo.

אבל גם האופציה של דיבור במשחק היא פיתרון סביר. מחזיקים Z כדי לדבר.

אני מחובר עכשיו, בואו נשחק- תפנו אליי בסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...