Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 91 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי על הרמה אחת לפני הכי קשה.

סיימתי אותו ביום וחצי.

ההבדל ברמות משמעותי - ברמה הכי קשה המשחק סימטרי - אם מספיקות לך שתי יריות כדי להרוג אוייב אז גם לו, באותו , מספיקות שתי יריות כדי להרוג אותך.

קצת מתסכל בהתחלה אבל אימון מעולה למשחקי מולטי ששם זה תמיד ככה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מישהו יכול לתת לי קישור או להכין לי (אני לא יודע איך עשיתם את זה) את הEMBLEM של הקלאן שרשום הניק אז אם מישהו כל כך נחמד ומכין לכולכם אנא הכן לי

שהניק הוא Squishy תודה מראש

ולהוא שעשה את הTAG הזה של S6 יצא לך משו בן בן זונה ניראה כמו גרפיטי עצבני ואני אשמח לאמץ את זה רק תגיד לי בבקשה כמה שכבות יצא לך ואיזה עשיתה כל שיכבה תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ס, יש שיפור ביצועים/פתרון לקירטועים?

אני בלי הנייח עד רביעי/חמישי אז אני אפילו לא יכול להפעיל את המשחק...

אחרי הפאטצ' השני זה אחרת אצל כל אחד, יש כאלה שהרגישו שיפורים ויש כאלה שהפך אצלם ליותר גרוע.

אצלי יש שיפור מורגש בפינגים, בממוצע 15-20 פחות מקודם. וגם יש הרבה פחות קרטועים במשחק, אבל עדיין לא חלק 100% כמו MW2 למשל, וגם ממשיכה הבעיה שלפעמים המשחק פשוט קורס לגמרי (אצלי זה בממוצע קורה בערך פעם בשעתיים של משחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משעה 5 אני מנסה לשחק ובכל פעם זה קורס ומודיע COD BO SERVER IS NOT AVAILABLE RIGHT NOW PLEASE TRY AGAIN LATER

אני מחכה טיפה נכנס לסרבר משחק 5 דקות ושוב אותו סיפור אני לבד או שלעוד מישהו זה קורה כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתקבל על הדעת שמשחק COD שכל קודמיו וגם אלו שנראים לא פחות טוב ממנו כמו MW2 למשל עובדים באופן מושלם על ההגדרות המקסימליות על מעבד דו- 3.5GHZ כמו שלי, והמשחק הזה מקודד בצורה נוראית כלכך שהוא אשכרה צריך מרובע שיוכל לסבול את כל פאשלות הקידוד שבמשחק...

אם תקחו את WAW ותציבו אותו מול COD4, המנוע של WAW נראה אולי מעט טוב יותר, אבל עובד פחות טוב ומרגיש יותר פרמיטיבי בכל הקשור לתנועה ותגובה, כך גם המשחק הזה כשמציבים אותו כנגד MW2, רק שפה גם יש לנו בעיית ביצועים לא קטנה... חבל שלוקח להם כל-כך הרבה זמן, כל פאטצ' שיוצא ולא מי יודע מה מתקן משהו מביא לאובדן עוד נתח מלקוחות הPC הבודדים שיש לCOD גם ככה. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יהיה איתך ליאור... אתה חורש את האמא של המשחק אבל אתה בחיים לא עונה בסטים. :(

הקונצנזוס שלי למשחק כרגע הוא כזה:

נקבעה העובדה שאכן הסאונד הוא פרמטר מאד בעייתי במשחק והוא אחד הגורמים המרכזיים לכל הSTUTTERING והFPS הנמוך, אני בטוח שרובכם תראו ביצועים הרבה יותר טובים אם תכבו לגמרי את כל הסאונד ותעשו DISABLE על כל התקני השמע וההקלטה שיש לכם בCONTROL PANEL.

אנשים כמו ליאור (דיג'יי) שמתקינים את המשחק על הנייד ומדווחים על ביצועים מעולים כנראה לא סובלים מבעיית ניצול המעבד המטורפת, שבין היתר נובעת מאי-תאימות המשחק עם התקני שמע כמו כרטיסי הקול המובנים פופולרים יותר, כמו למשל כרטיס הHD של REALTEK שמובנה ברוב לוחות האם כיוםאו כרטיס הX-FI של LABS, שאמנם לא מובנה אבל גם דווח כחלק במערכות שלא מריצות את המשחק כמו שצריך.

צפוי לצאת פאטצ' נוסף שיסדר את הסאונד במשחק ויחד איתו את הסאונד של צעדי האויב וכו' וכו', פאטצ' שהקונסולות כבר קיבלו כאמור.

אני מאמין שהפאטצ' הזה יסדר את בעיות האי תאימות בין מערכות הסאונד הנפוצות ואולי העניין ייפתר... :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה קצת מפגרת אבל תענו לי בכל זאת :)

איך אני קונה והמכוניות על שלט האלה שאני אוכל לשלוט בהם?

ואיך אני מפעיל אותם?

בהתחלה חשבתי שאני לא מוצא את זה כי הרמה שלי נמוכה מידי עכשיו אני רמה 40 ואני עדיין לא מוצא את זה

ואנשים עם רמות הרבה יותר נמוכות משלי כבר יש להם מכוניות על שלט כאלה מתפוצצת ומטוסים ומסוקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...