Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 79 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגיד לכם למה טרייארק יותר טובה מכל חברה אחרת שמייצרת משחקים.

הם לא מתביישים להודות בטעויות שלהם. זה עילוי.

אתה טועה.

אנחנו פשוט לא שמים לב למשחקים שיוצאים בלי באגים או עם שוליים למדיי (כן כן, עדיין יוצאים כאלו) אבל אנחנו גם לא צריכים להעריך את זה, כי אנחנו משלמים על המשחק וצריכים לקבל- תמורה לכסף שלנו.

אני לא יודע למה BO שוחרר ככה (אם זה בגלל בטא טסטינג עלוב או דברים אחרים) אבל מצדי שידחו את ההשקה אם המשחק לא גמור.

מה שקורה עכשיו זה שאני לא מריץ אותו על יותר מ20FPS הגדרות הכי נמוכות ושלא נדבר על ירידות ל5-10FPS ופריזים בכניסה לכוונת (כולל כל מיני שקרים כלשהם בקונסול "לשיפור" הביצועים), על מחשב שהריץ את MW2 על מדיום 1680X1050, אם היו דוחים את המשחק בעוד שבוע, הייתי מחכה שבוע ומתבאס קצת. אבל עכשיו אפילו אין לי עם לשחק MW2.

וגם בפלייסטיישן סובלים מבאגים, אני די בטוח שמייקרוסופט שילמה הרבה בשביל שהמשחק יפותח על האקסבוקס (די סביר שהPS והPC קיבלו פורט, לא?), ולרדיפת הבצע של אקטיביז'ן יש פה גם קשר, חשבתי שאחרי שהם גרמו לIW להתפרק ולעשות את הIWNET רק כדי למנוע , הם הבינו את הטעות, או לפחות חשבתי כששמעתי על DEDICATED SERVERS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יצא לסיבוב והוא עדיין משחק... אוח ג'וני

הוא השאיר את המשחק פתוח. אתה יודע, הדיון הזה הוא על black ops ולא על "איפה אפשר למצוא משהו שגוי בג'וני בוי".

אגיד לכם למה טרייארק יותר טובה מכל חברה אחרת שמייצרת משחקים.

הם לא מתביישים להודות בטעויות שלהם. זה עילוי.

מסכים עם כל מילה. איזה עוד חברה אומרת שהיא מודעת לכל הבעיות, מקשיבה למשתמשים ועובדת 24/7 על תיקונים? רק על זה מגיע להם לקבל את הסכום של המשחק. מה גם שיש לי פריזים לעיתים מאוד נדירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, הם נחושים להוכיח את עצמם יותר מכל חברה שבחיים שלי ראיתי (שהם לא כאלה ארוכים, כולה בדיוק היום לפני 16 שנה נולדתי ::)) וישלמו למפתחים פי ארבע ופי 10 כדי שיעבדו בסופי שבוע בערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, הם נחושים להוכיח את עצמם יותר מכל חברה שבחיים שלי ראיתי (שהם לא כאלה ארוכים, כולה בדיוק היום לפני 16 שנה נולדתי ::)) וישלמו למפתחים פי ארבע ופי 10 כדי שיעבדו בסופי שבוע בערב.

בדיוק! לפני 16 שנה ( :birthday::biggringift:)

טוב, זה לא סיים לעלות לי את הסרטון..

נותרו עוד כ-423 דקות...

(ככה זה כותב), אז אל תחכו לי (מה שאני לא כל כך חושב שאתם עושים, :cool2:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה.

אנחנו פשוט לא שמים לב למשחקים שיוצאים בלי באגים או עם שוליים למדיי (כן כן, עדיין יוצאים כאלו) אבל אנחנו גם לא צריכים להעריך את זה, כי אנחנו משלמים על המשחק וצריכים לקבל- תמורה לכסף שלנו.

אני לא יודע למה BO שוחרר ככה (אם זה בגלל בטא טסטינג עלוב או דברים אחרים) אבל מצדי שידחו את ההשקה אם המשחק לא גמור.

מה שקורה עכשיו זה שאני לא מריץ אותו על יותר מ20FPS הגדרות הכי נמוכות ושלא נדבר על ירידות ל5-10FPS ופריזים בכניסה לכוונת (כולל כל מיני שקרים כלשהם בקונסול "לשיפור" הביצועים), על מחשב שהריץ את MW2 על מדיום 1680X1050, אם היו דוחים את המשחק בעוד שבוע, הייתי מחכה שבוע ומתבאס קצת. אבל עכשיו אפילו אין לי עם לשחק MW2.

וגם בפלייסטיישן סובלים מבאגים, אני די בטוח שמייקרוסופט שילמה הרבה בשביל שהמשחק יפותח על האקסבוקס (די סביר שהPS והPC קיבלו פורט, לא?), ולרדיפת הבצע של אקטיביז'ן יש פה גם קשר, חשבתי שאחרי שהם גרמו לIW להתפרק ולעשות את הIWNET רק כדי למנוע , הם הבינו את הטעות, או לפחות חשבתי כששמעתי על DEDICATED SERVERS.

לא הבנת אותי כנראה, לא אמרתי שאין בעיות, תקרא שוב את הפוסט שלי, הצגתי את העובדה שהם לא מתעלמים מאיתנו ומהטעויות שלהם ועושים הכל בכדי שנהיה מרוצים, בשבילי זה מספיק.

המשחק מצוין בלי קשר גם איך שהוא, טעון שיפור רב כמובן ואני מאמין שזה מה שהם יעשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו מה הולך אם המשחק המטומטם הזה כבר יוואואואואוואואואואואואואואוואואואואואואואואואואואואואואואואואוא אני מצליח להכנס למשחק ואחרי שאני יוצא מהמפה לתפריט אי אפשר יותר להכנס למשחקים יותר צריך לחכות חצי שעה שזה יסתדר ואז עוד פעם רק למשחק אחד רק אני יכול להכנס איזה עצבים דפוקים דפוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבדיל בין טריארך לאקטיביז'ן. טריארך הם המפתחים ואקטיביזן היא רק המפיצה. נראה לי שאם זה היה תלוי רק בטריארך הם היו דוחים את שחרור המשחק עד שהם היו בטוחים סופית שהוא עובד חלק, כי לפי הרושם שלי הם היו בקשר טוב עם קהילת השחקנים וקשה לי להאמין שהם לא היו מודעים לבעיות ולבאגים שבמשחק.

את אקטיביז'ן מעניין רק הכסף ומבחינתם הם כבר "דפקו קופה" והצליחו להרוויח 360 מיליון דולר רק ביום הראשון מהמכירות בארצות הברית ואנגליה (ולשבור את השיא הוקדם של MW2). היה להם תאריך שחרור שעליו הם הודיעו מזמן ולא הייתה להם שום כוונה לעבור אותו גם אם זה במחיר של שחרור משחק לא מוכן לשוק.

זו באמת בעיה גדולה שהיום זה כבר מקובל לגמרי לשחרר לשוק משחק לא מוכן ולטפל בו בפאטצ'ים שמשוחררים שבועות וחודשים אחרי (במקרה הטוב...). אני עוד זוכר את התקופה שבה כל משחק היה יוצא רק אחרי שהוא עבר את כל הבדיקות ורק לעתים ממש נדירות היה יוצא משחק מבוגג. אבל עם המצב שיש היום לפחות זה טוב שטריארך מודעים לבעיות ומנסים באמת לתקן אותן. אני מקווה שכבר בשבוע הקרוב יצא פאטצ' שיתקן סופית את כל הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...