Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש הבדל בין 70 ל 130, אתה יודע איזה חרא זה שעוברים מולך שני אנשים שלא שמים לב אליך, אתה מתחיל לירות על אחד, איכשהו הכדורים עושים איזה מהלך מטריקס באמצע ולא פוגעים, שניהם מסתובבים והורגים אותך בשניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ

אנגליה ואיטליה בהחלט אופציה, אני אבדוק אותן ואת POLAND ,אפרסם פה כתובות שונות ושוב תכתבו מה קיבלתם,

סורי על התעוקה אבל אין לנו ממש ברירה, אין שרתים בארץ ואני לא רוצה להיות פזיז.

Toxin II

המפרט הוא לא סוף העולם, אבל מספיק חזק בשביל משחק שנראה כמו black ops:

AMD Phenom II X6 1090T

Gigabyte GAMA78GDS3H

Gskill 900MHZ

GigaByte ATI 6870

Corsair CMPSU-750TX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לנושא אחר, אני רוצה להעלות את השרת שלנו לאוויר, אבל אני עדיין לא סגור ,הפינג שהבאתי לכם לבדוק בכלל לא רלוונטי כרגע כי הוא היה גרמני ונכון לעכשיו אי אפשר לקנות שרת גרמני (זמנית) ,אני אובד עצות, אני אחפש עוד כמה כתובות לניסיון ואפרסם פה, ננסה שוב.

אני בשאיפה שעד מחר יהיה כבר שרת הנושא את השם Sus SeRvEr ::)

בבדיקה שערכתי עכשיו החזירו את גרמניה ל BACKORDER עם תאריך 17.11 ואופציה לשריין לנו שרת.

גם פולין ואיטליה ב BACKORDER

ניתן לעקוב על ידי בחירת מדינה

https://www.gameservers.com/blackops/order/step2.php?game=130

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין 70 ל 130, אתה יודע איזה חרא זה שעוברים מולך שני אנשים שלא שמים לב אליך, אתה מתחיל לירות על אחד, איכשהו הכדורים עושים איזה מהלך מטריקס באמצע ולא פוגעים, שניהם מסתובבים והורגים אותך בשניה?

שיש פינג גבוהה תנסה להקדים את התנועה שלו,אם הוא זז לך שמאלה תירה טיפה יותר שמאלה,אחרי שתתרגל יהיה יותר טוב ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיש פינג גבוהה תנסה להקדים את התנועה שלו,אם הוא זז לך שמאלה תירה טיפה יותר שמאלה,אחרי שתתרגל יהיה יותר טוב ^^

לא יודע על מה אתם מדברים יש מספיק שרתים עם 70 פינג וכל השחקנים בפאבליק נובים,אז אני לא רואה שום בעיה גם ב120 פינג,תתעודדו :)

איזה שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין אותך לגמרי

אתמול בערב והיום בבוקר - צהריים היו פינגים נורמלים ועשיתי גם K/D נורמלים (לרמתי) וזה כשלא ממש הכרתי את המשחק.

היום בערב הפינגים גדלו ובהתאם K/D צנח. בדקתי ופתאום אני עם פינגים של 130 כשהרוב בפינגים ל 40-50.

הרגשה כאילו אני משחק מול אנשים עם טורבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאצל הרוב צרפת מובילה. בכל מקרה ליאור, לא בשעה הקרובה :nono:

חכה עוד יום-יומיים שכולם יספיקו לבדוק איפה הכי טוב להם.

טוב למעשה זה לא עולה כסף להחליף מיקום לשרת נכון? אם אתה רוצה אתה יכול חופשי להחליף? אם כן אז מצידי אתה יכול לקנות את צרפת עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שטויות בעובדה שהמידע שאתה מקבל הוא בדיליי לעומת השרת והם כבר בחצי שנייה עברו יותר ממה שאתה רואה?

שטויות שאם אתה חושב שאני אנסה לחזות את הכיוון שאליו מי שאני יורה עליו ישנה במשהו.

בד"כ גם אם אני מגיב הכי מהר שאני יכול אני תמיד חוטף ראשון.

עריכה: אני נגנב מזה שאני רואה אנשים עם אותו מסלול כמו שלי ( + בין לאומי ) מקבלים תוצאות הרבה יותר טובות משלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות שאם אתה חושב שאני אנסה לחזות את הכיוון שאליו מי שאני יורה עליו ישנה במשהו.

בד"כ גם אם אני מגיב הכי מהר שאני יכול אני תמיד חוטף ראשון.

עריכה: אני נגנב מזה שאני רואה אנשים עם אותו מסלול כמו שלי ( + בין לאומי ) מקבלים תוצאות הרבה יותר טובות משלי.

באמת שאני מקווה שאתה טרול :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...