Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 159 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

ליאור, אני הוספתי הרבה אפקטים, עשיתי את זה ממש מושקע, וויתרתי על רינדור עכשיו, ניתן לו לרוץ בלילה.

איזה חרא! :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

נוווו :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

THE FUCKING VEGAS HAD A PROBLEM AND SHUT DOWN WITHOUT ANY ORDER.. ALL OF MY WORK HAS GONE

עבדתי על זה יותר מ5 שעות!!

באמת... נו לעזאזל מה זה החרא הזה?!?!

אין איזה AUTO SAVING או משהו?! למה בן אדם צריך להתעצבן ככה? כמעט בעטתי במחשב מעצבים!

יוואא... איזה חרא, איזה פאק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

היי בחור טוב :xyxthumbs:

אני אעזור לך, עדיף לרנדר על האיכות הכי גבוהה, במקרה שלך זה 720p אם אני לא טועה,

תוריד אפילו MOVIE MAKER , LIVE 2011

אני עורך איתה, תכניס את ההקלטה מFRAPS, תרנדר על האיכות הכי גבוהה שהוא מאפשר לך שם... תעלה סתם לאתר ,נגיד www.sendspace.com

תשלח לי קישור להורדה, אני אוריד ואערוך לך ,תשלח לי גם את הINTRO שלך, זאת במידה ואתה לא יודע איך לערוך.

אני אערוך ואעלה, אם אתה יודע לערוך אז תעלה לסתם ערוץ משלך ביוטיוב, תן קישור, אני אוריד ואעלה לערוץ שלנו

תודה רבה לך על העזרה!

ג'וני איפה אני יכול למצוא את האינטרו שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, אני הוספתי הרבה אפקטים, עשיתי את זה ממש מושקע, וויתרתי על רינדור עכשיו, ניתן לו לרוץ בלילה.

איזה חרא! :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

נוווו :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

THE FUCKING VEGAS HAD A PROBLEM AND SHUT DOWN WITHOUT ANY ORDER.. ALL OF MY WORK HAS GONE

עבדתי על זה יותר מ5 שעות!!

באמת... נו לעזאזל מה זה החרא הזה?!?!

אין איזה AUTO SAVING או משהו?! למה בן אדם צריך להתעצבן ככה? כמעט בעטתי במחשב מעצבים!

יוואא... איזה חרא, איזה פאק...

קודם כל תרגע!זה סה'כ משחק!

ויש AUTO SAVE! תכנס לתוכנה והיא תשאל אותך האם להעלות את הAUTO SAVE.

ולעתיד כל כמה דקות תעשה לSAVE לPROJECT.

אני התרגלתי מהצבא שכל 10 דקות החשמל היה נופל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך על העזרה!

ג'וני איפה אני יכול למצוא את האינטרו שלי?

אני אכין לך אחד, מחר זה יהיה מוכן. (יש גם רינדור, אצלי שיעורי בית, אני עובד על גיימפליי, אבל כרגע שמתי את האינטרו שלך בSECOND PRIORITY, בית ספר קודם :xyxthumbs:)

תסיים עם הכל, ואני אארגן לך את האינטרו.

ולגבי מקס, הוא לא שאל אותי שום דבר לגבי AUTO SAVING

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכין לך אחד, מחר זה יהיה מוכן. (יש גם רינדור, אצלי שיעורי בית, אני עובד על גיימפליי, אבל כרגע שמתי את האינטרו שלך בSECOND PRIORITY, בית ספר קודם :xyxthumbs:)

תסיים עם הכל, ואני אארגן לך את האינטרו.

ולגבי מקס, הוא לא שאל אותי שום דבר לגבי AUTO SAVING

לא דחוף לי, אל תמהר..

---

יש לי בעיה מאד מוזרה עם הפינגים במשחק הזה, בצהריים אני מקבל פינגים מצויינים של 100 בערך לגרמניה ובערב הם עולים לסביבות ה170-250 וגם השרתים לא מופיעים לרוב ברשימה, יוצא שאני יכול לשחק בצורה טובה רק בצהריים.

מישהו יודע מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלבט בין MW2 לBO, לא שיחקתי בשניהם, עם כל הבאגים שאני שומע עליהם אולי עדיף לקנות משחק מלוטש יחסית כמו MW2

ולהנות ממנו כמו שצריך מאשר להוציא 225 שקל על BO ולהתעצבן מכל התקלות, מה אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MW2 עובד הרבה יותר טוב, אתה תרגיש את זה בין אם שיחקת בו ובין אם לא, לא הייתי ממליץ לך לקנות אותו כי הקהילה שלו גוססת עד מתה,

תתחיל מבלאק אופס, אני מאמין שתיהנה ממנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בעיה יותר מוזרה עם הפינגים, כשאני מת יש לי פינג 50-70 כשאני חיי הוא קופץ ל 80-110...אם הפינג הנמוך הוא באג בחישוב שקורה כשמתים אז סבבה, אבל אם זה באג שמקפיץ את הפינג במהלך המשחק אז נדפקתי :P

נ.ב.

בקרוב גם אני אעשה סרטון חדש, אין לי כוח לעשות למשחקים בודדים, אוסף משחקים טובים ומאחד אותם לסרטון אחד. כרגע יש לי 4, 2 שהם DOM ו 2 שהם TDM. היו עוד אבל כרגיל הם לא מופיעים ברשימה של המשחקים הקודמים או שפספסתי אותם (או שפשוט ניראה לי מוגזם להראות 80 משחקים מניוק טאון). כרגע רק הקטנתי את הסרטונים לגודל סביר (בין 600M ל 1G לכל משחק), לא יודע אם אני אוסיף עוד משחקים או אתחיל לערוך את אלה והמשחקים הבאים יבואו בסרטון הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...