Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 120 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

תגידו, אולי אתחיל לעלות סרטונים לMachinima?

http://www.youtube.com/watch?v=H4iCEqp4P6I&feature=sub

אם אלו הסטנדרטים שלהם, כל אחד יכול להיות...

:-\

מזה החרא הזה?[br]פורסם בתאריך: 2.12.2010 בשעה 00:02:43

אפרופו סרטונים:

20-2

almost flewless gun game

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי , כמה דברים.

1. לפי מה שאני יודע Theater באתר של BO עדיין לא עובד , אז אני מניח שאתם מצלמים סרטים בעזרת FRAPS ומעלים ל- YOUTUBE.

2. אני לא מבין על מה אתם מדברים שהיה קשה למצוא משחקים ב- MW2 , בדיוק ההיפך , היה ממש פשוט וגם תמיד הייתי משחק עם שחקנים ישראלים

ב- BO , אני צריך לחפש שרת עם פינג נורמלי. לא שזה קשה או משהו , אבל צריך להתחיל לפלטר ולבדוק איזה שרתים מלאים וכו' (כי מהרגע שפילטרת עד

הרגע שאתה לוחץ יש מצב שהשרת השתנה)

3. על כל מיני Challenges היית מקבל חתימות , פה זה סתם , ככה שאתה לא יכול להשוויץ שסיימת איזה Challenge , זה די מבאס.

4. גם העלייה המהירה ב- היא קצת מבאסת , הרי לא שווה להתנסות ביותר מידי דברים , אני רץ עם הגליל שלי עד פרסניטג ואז אני אתחיל לבדוק ת'נשקים

5. לעומת זאת , העובדה שקשה מאוד להשיג את הפרו של ה-PERKS זאת דווקא נקודה חיובית.

6. אני חייב להודות ש- MW2 לא נמאס עלי עד רגע זה אבל משום מה BO מתחיל קצת.

7. אין מפות גדולות , זה קצת מבאס , הייתי רוצה גם מפות גדולות כדי שאני אוכל לשחק עם סניפר , אני בד"כ גרוע בזה ורק במפות גדולות יש לי סיכוי.

זהו , זאת ההתרשמות שלי , סה"כ המשחק סבבה, הם הרחיבו הרבה מסביב אבל מנוע המשחק יותר טוב מזה של MW2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך להרוג ארבעה אנשים בקצה השני של המפה בעזרת טומהוק אחד:

:lol:

פרסמתי את הסרטון הזה בארך לפני 10 עמודים,אבל אני מניח שזה בסדר יש כאלו שפיספסו,ממליץ לצפות בפוסט שלי יש שם דברים יפים כגון MULTI KILL עם יריה בודדת של צלף ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסמתי את הסרטון הזה בארך לפני 10 עמודים,אבל אני מניח שזה בסדר יש כאלו שפיספסו,ממליץ לצפות פוסט שלי יש שם דברים יפים כגון MULTI KILL עם יריה בודדת של צלף ועוד.

ראיתי פה סרטון אחר של הריגת טומהוק מהקצה השני של המפה, אבל רק של אדם אחד (וזה עוד פגע לו בכלל ברגל...). את זה כנראה פספסתי...[br]פורסם בתאריך: 2.12.2010 בשעה 15:11:57

חחח איזה חזק

ממש 1 למיליון

ולדבר אחר

יש פאטצ' בדרך?משו?שמועה?

אין כרגע שום הודעה רשמית, אבל הם חייבים להוציא משהו בקרוב כי המשחק עדיין לא שחיק, או שחיק בקושי, עבור הרבה שחקנים (כמוני למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אתמול היה לי משחק מטורף, 69-8, באתי לעלות ליוטוב אבל אחרי שהוא העלה כל הלילה הוא עשה לי שגיאה. אין לי כוח שוב :P

הסרטון כנראה יותר גדול מ2 GB, גם לי זה היה ככה. תשתמש בWINDOWS LIVE MOVIE MAKER (תוכנה חינמית להורדה מהWINDOWS LIVE ESSENTIALS)

ושם אתה יכול להוסיף מוסיקה, INTRO וזו תוכנה מאוד קלה לשימוש (בעצם, לא דורשת סקיל בכלל) שם תשנה את הסרטון איך שבה לך, ותכנס לתפריט שלה (איפה שיש את הSAVE) ותלחץ על החץ מימין לSAVE שם אתה תראה אפשרות SAVE FOR HD VIDEO תלחץ על זה ומשם אתה כבר תדע מה לעשות, זה יטען לך איזה 20-30 דקות ואז תעלה את זה לYOUTUBE, ולרוב LIVE MOVIE MAKER עושה סרטונים מאוד קטנים (היה לי סרטון של 15 דקות עם הרבה EDITING שהיה גיגה אחד)

מקווה שעזרתי ושנראה את הגיימפליי שלך בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...