חובבי שעונים - להתפקד - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובבי שעונים - להתפקד

Koss

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רואה שיש פה מביני עניין בשעונים אז חשבתי אם אוכל להעזר בכם להתייעצות בקניית שעון

קוטר 48מ"מ זה גדול?

זה די גדול. שעון ממוצע הוא בקוטר כ43 ומטה(עם רצועת עור עדיף אפילו קוטר קטן יותר), אלא אם אתה נורא אוהב שעוני אוברסייז.

שים לב שהכתר בצד שמאל ולא ימין וזה יתן לשעון מראה קצת מוזר (אלא אם אתה תענוד אותו ביד ימין)

אם כל העסק הזה לא מפריע לך קנה את השעון בכיף בעיקר אם אתה חובב שעונים צבאיים, למרות שגם בנושא הזה אני מעדיף חברות אחרות כמו וונגר ו-ויקטורינוקס עם עיצובים יותר קלאסיים. תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? זה שעון של 200 דולר...

http://cgi.ebay.com/CERTINA-DS-Podium-100M-Swiss-Steel-Chronograph-Watch-/330489781157?pt=Wristwatches&hash=item4cf2b9dba5

גם לאומגה יש שעונים סדרתיים במחירים זולים, וCITIZEN מעולם לא נחשבו לשעוני יוקרה.

יש לי את הeco Drive שלהם, שעון "יקר" במחירים עממיים(כ300 דולר בזמנו בארצות הברית, וכ2500 שקל בארץ), אבל לא מתקרב אפילו לקטגוריה של שעוני יוקרה, אפילו לא High End, הייתרון שלו שיש לו מנגנון כרונוגרף חשמלי ללא צורך בטעינה(רכיבים פוטואלקטרוניים מאוד מתקדמים בפאנל של השעון.

לא ממש בדקתי כמה השעון עולה,הסתמכתי על בדיקת פותח הדיון,שכנראה טועה משמעותית.

סיטיזן מבחינתי זה מספיק יוקרתי,כמו שהסייקו שלי מבחינתי הוא מותג יוקרתי. אם בא לך להגדיר רק ברייטלינג ורולקס כיוקרתי תהנה,זה כמו להתווכח אם אאודי A6 זה מכונית יוקרתית או פורשה,ברור שהפורשה יותר יוקרתית,אבל גם הA6 לא ממש מסכנה. וכפי שאמרת אחרי כן,300 דולר זה שעון מאוד יקר לאיש הממוצע.

הג'י שוק מאוד חמוד לרוב הקרביים בצבא ויעשה את העבודה,יש מקומות שצריכים דברים יותר רציניים (לא בהכרח צלילה) ואתה לא יכול לסמוך על שעון יפני ב50 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טמבל' date=' Omega זה מותג של Swatch גם Certina, בשנות ה70 וה-80 רוב חברות "העל" האחרונות פשטו את הרגל סופית, גם האיגודים הגדולים שלהם(כמו GWC) כיום רוב החברות מלבד כמה ממש גדולות כמו רולקס, נמצאות בבעלות סוואצ', סייקו וכו'...

[/quote']

פפפ איזה נאחס אתה, אתה באמת זובי הא ? תפסיק לקטול אחי.

נתחיל מזה שמה קשור סוואצ' ? זו חברה שווצרית. דיברתי על סייקו וקסיו היפניות (אלא אם תחדש לי שסוואצ' יפנית, שלפי וויקיפדיה היא לא).

ודוהה לשחור - איפה טעיתי בדיוק ? אל תכניסו לי שורות לטקסט (הקבלה של מילים לפה...).

ו-psychuil, על מטרת העל - וואו. אני שוקל להעתיק אותה ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פפפ איזה נאחס אתה, אתה באמת זובי הא ? תפסיק לקטול אחי.

נתחיל מזה שמה קשור סוואצ' ? זו חברה שווצרית. דיברתי על סייקו וקסיו היפניות (אלא אם תחדש לי שסוואצ' יפנית, שלפי וויקיפדיה היא לא).

ודוהה לשחור - איפה טעיתי בדיוק ? אל תכניסו לי שורות לטקסט (הקבלה של מילים לפה...).

ו-psychuil, על מטרת העל - וואו. אני שוקל להעתיק אותה ממך.

כן אני נאחס, אתה צריך להפריד בין יצרן שעון ליצרן מנגנון, המנגנונים של רוב שעוני הelite ולייתר דיוק היום כולם מיוצרים ע"י ETA, ועד כמה שמצחיק גם כל הרפליקות "האיכותיות" שלהם, כן כן, כאשר אתה קונה רולקס מזוייף שהוא רפליקה מלאה(100% נאמן למקור), היום אתה כבר גם קונה את אותו המנגנון שיש ברולקס אמיתי.

יצרני השעון היום, הם יצרני תכשיטים ולא יותר מזה, יש מספר מאוד מצומצם של יצרני מנגנונים שמחוץ ליפן כולם תחת SWATCH.

http://en.wikipedia.org/wiki/Quartz_crisis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? זה שעון של 200 דולר...

http://cgi.ebay.com/CERTINA-DS-Podium-100M-Swiss-Steel-Chronograph-Watch-/330489781157?pt=Wristwatches&hash=item4cf2b9dba5

גם לאומגה יש שעונים סדרתיים במחירים זולים, וCITIZEN מעולם לא נחשבו לשעוני יוקרה.

יש לי את הeco Drive שלהם, שעון "יקר" במחירים עממיים(כ300 דולר בזמנו בארצות הברית, וכ2500 שקל בארץ), אבל לא מתקרב אפילו לקטגוריה של שעוני יוקרה, אפילו לא High End, הייתרון שלו שיש לו מנגנון כרונוגרף חשמלי ללא צורך בטעינה(רכיבים פוטואלקטרוניים מאוד מתקדמים בפאנל של השעון.

לפותח אם אתה מחכה "למשכורת" בשביל לקנות שעון, אני מציע לך לחשוב על מה אתה מבזבז כסף...

אני היחיד ששם לב שהמחיר פה הוא לשעון משומש ???

מחיר השעון העגול - ~1500, עם כרונוגרף ~1800

המרובע כמו שלי - ~2200, עם כרונוגרף - ~2800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בינתיים תמיד הסתובבתי עם שעון פשוט מ10 דולר שההורים קנו לי בהונג קונג (אבל שעות טוב מחברה אמיתית)

634111039055000000525097593.jpg

באמצע התקופה שהיה לי אותו רכשתי שעון ג'נרי מסין עם מנגנון מכני סיני זול:

W0026_5.jpg

לשעון היו בעיות קשות כמו איבוד כוח אחרי שעה, או אי תפקוד מחוג ה24 שעות עם גלגל יום\לילה, והוא הוחלף, והוחזר.

עד היום אני בעצם משתמש בשעון שההורים קנו לי, והיום קניתי שעון איכותי שלAlpha, דגם The Carbon (בהמלצת חברי החדשים מ.watchuseek):

Btjh-gmkKGrHqMH-DEEvn0WYz3BL8cT9SDHw_3.jpg

השעון עלה לי 250 ש"ח ואני מקווה שהוא היה שווה את ההשקעה.

אני אצלם אותו ברגע שהוא מגיע אליי, יש עליו ביקורות מאוד חיוביות ביחס למחירו (חוץ מהרצועה)

מהי דעתכם? (לא בהשוואה לשעונים במחירים שאתם קונים, 1500-5000 ש"ח, אלא בטווח ה100-200 דולר)

אור כהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור כהן.

לא היה פה אף אחד בדיוק שרשם שקונה שעון בטווחים של "1500-5000" כמו שטענת.

ד"א על שעונים שקונים מEBAY, נגיד בסכום של 100$... מה עוד משלמים ברגע שזה מגיע ארצה? מע"מ+מכס? כמה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה פה אף אחד בדיוק שרשם שקונה שעון בטווחים של "1500-5000" כמו שטענת.

ד"א על שעונים שקונים מEBAY, נגיד בסכום של 100$... מה עוד משלמים ברגע שזה מגיע ארצה? מע"מ+מכס? כמה?

תודה

נראה לי רוב הסיכויים שלא יתפסו עד 80 (כבר קניתי ב80 פעם אחת)

אפשר לבקש מהמוכר לסמן את המוצר כמתנה ולרשום ערך מזוייף על האריזה.

לפי החוק היבש עליך לשלם מע"מ+מכס של 16.5% או 33%, לא זוכר בדיוק.

אגב עכשיו זה הולך להשתנות ולא משנה מה תשלם עמלה של 38 ש"ח מלכחתחילה

זה שלי:

AR4638_main?$armani_detail$

בן שנתיים, ועדיין מושך תשומת לב. מבסוט עליו

יצרן? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...