ממש לפני רכישת Dell U2410 ומבקש לדעת האם הבחירה נכונה והאם יש מתחרים .... - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממש לפני רכישת Dell U2410 ומבקש לדעת האם הבחירה נכונה והאם יש מתחרים ....

kastro

Recommended Posts

זה לא נעלם ולא ייעלם, כל עוד יצרן הפאנל (LG-Philips) ממשיך לטעון שהבדלי הגוונים הם במסגרת המותר לפי התקן שלהם.

ככל שידוע לי זו בעיה שקיימת ברמות חומרה (מלשון חמוּר) שונות בחלק מהמסכים, בלי קשר לREV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא נעלם ולא ייעלם, כל עוד יצרן הפאנל (LG-Philips) ממשיך לטעון שהבדלי הגוונים הם במסגרת המותר לפי התקן שלהם.

ככל שידוע לי זו בעיה שקיימת ברמות חומרה (מלשון חמוּר) שונות בחלק מהמסכים, בלי קשר לREV.

בארה"ב עד 21 יום אתה יכול להחזיר ולקבל זיכוי כספי.

פה בארץ זה לא עובד.

אז מה עושים במידה ונפלתי על כזה מסך?

מה המדיניות של פה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נתקלתי בבעיות, אבל ממה שידוע לי DubiZubi קנה את המסך ממש לאחרונה וכן מתלונן על green-pink tint:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=479349.msg4102347#msg4102347[br]פורסם בתאריך: 11.11.2010 בשעה 13:37:48

אז מה עושים במידה ונפלתי על כזה מסך?

מה המדיניות של פה בארץ?

מממשים אחריות בעקשנות עד שנופלים על אחד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לי זה מוזר שהמסך הזה משווק למעלה משנה ועדיין לא קם לו שום תחליף ראוי..?

רק שנה? כבר 4 שנים לפחות שדל שולטת בלעדית בקטגוריה הזו בארץ. כרגע מדובר ב-2410, אבל מה עם ה-2408 לפניו? וה-2407 לפניהם?

אני לא מכיר את נתוני המכירות בחו"ל, אבל לפחות באתרים מובילים אתה רואה סקירות של מסכי 24" איכותיים אחרים, מבית , ועוד. רק בארץ משום מה אף אחד לא מוצא לנכון לתת תחרות אמיתית לדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שנה? כבר 4 שנים לפחות שדל שולטת בלעדית בקטגוריה הזו בארץ.

התכוונתי ספציפית לדגם הזה.. אני לא כל כך מאורע בכל שוק המסכים, אבל ממה שאני כן יודע, שנה (וכמה חודשים?) זה הרבה זמן לדגם אחד שישלוט בקבוצת מחיר. הרי זה גם הגיוני שדל עצמם יצאו עם דגם חדש שיחליף את הדם הנ"ל כעבור כל כך הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא לבטל את דבריך, אלא להדגישם עוד יותר, ע"י הסבר כי ה-24 של בארץ שולטים בקטגוריה כבר שנים רבות. לא רק למסך הזה לא קמו מתחרים, גם לקודמיו, מה שאמור להפליא עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו הזמנתי.

בימים הקרובים אקבל אותו.

מקווה לקבל את ה-Rev A02

היי,

נרשמתי במיוחד רק כדי להגיד לך שהיום קיבלתי את המסך הזה והוא REV A02, אז כמעט בטוח שאתה גם תקבל כזה.

תתחדש :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...