gtx460 gigbyte oc - עושה לי בעיות במחשב - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gtx460 gigbyte oc - עושה לי בעיות במחשב

Vaz

Recommended Posts

היא לא תתן ביצועים טובים יותר ! היא תתן ביצועים נמוכים יותר !

יש לה איזה 50 מעבדי CUDA פחות ,ופלוס תדרים נמוכים יותר , היא אפילו לא יותר חזקה מה768mb הרגיל !

אתה מטעה את הבחור- בבקשה תקרא:

http://www.iopanel.net/forum/thread43737.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מטעה את הבחור- בבקשה תקרא:

http://www.*צונזר*.net/forum/thread43737.html

קודם כול אני מטעה ? אתה עם אני לא טועה הבאתה את הלינק ,היה כתוב 288 ליבות ,לעומת זאת לGTX460 הרגיל יש 336 . עם זה לא הבדל אז מה כן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

חדשות טובות מאוד :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

בKSP הסכימו לבא לקראתי ולהחליף לי את הכרטיס בכל מה שארצה , אפילו שהכרטיס הנ"ל ניבדק שוב ונימצא תקין לחלוטין במעבדה

אני מאמין להם , יכול שיש לי בעית תאימות בלוח אם , לקחתי במקומו HD6850 , ובלי עין הרע הכל עובד 100%.

כל הכבוד לחברת KSP עכשיו הם הראו לי שבאמת יש אחריות ותמיד אפשר לבא לקראת הלקוח, תודה ללירן משרות לקוחות שסידר את כל זה .

תודה לKSP :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול אני מטעה ? אתה עם אני לא טועה הבאתה את הלינק ,היה כתוב 288 ליבות ,לעומת זאת לGTX460 הרגיל יש 336 . עם זה לא הבדל אז מה כן ?

רשום במפורש שזאת גרסא משופרת בעלת ביצועים טובים יותר.

ממשק הזיכרון עלה מ 192 ל 256.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ללכת להחליף או לחכות כמה ימים שתצא הGTX 460 SE ומי אמר לכם שהגרסה הזו תשווק בארץ בזמן הקרוב בכלל?

אז מה הכרטיס הכי שווה שיש היום בסביבת 1200-1400 שקל? מצידי גם להוסיף לחנות קצת כסף כדי לקבל משהו איכותי.

HD6850 נחשב יותר טוב מGTX460?

מה זה ו PHYSX - יש את זה בכרטיסים של ATI? ומה זה אומר בכלל?

תשמעו שהכרטיס עבד אצלי טוב הוא הפעיל משחקים מצויין, וגם זה וגם זה מקורר, הייתי רוצה אותו אחד אבל בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום במפורש שזאת גרסא משופרת בעלת ביצועים טובים יותר.

ממשק הזיכרון עלה מ 192 ל 256.

הGTX4601GB מגיע עם 256 ביט והוא טוב בממש קצת מה768.

הSE יגיע עם פחות CORES מה שישפיע יותר על הביצועים מקצת רוחב פס לזיכרון ועוד 256M (זה רוחב הפס מספק)

VAZ

בקשר לפיזיקס וCUDA תחפש בגוגל.

לדעתי קח 6870

או GTX470 אם אתה מעדיף NV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני לך הם נתנו את ה6870 ראש בראש או שהוספת כסף?

מה לגבי העניין של הפיזיקס וה שאין את זה ב ATI? הבנתי שזה טוב לתוכנות גרפיות ולהצגת דמויות במשחקי מחשב.

טוב אז אני אבקש מהחנות HD6870 או GTX470 ואני אבקש שהיצרן גם יהיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לקחתי את 6850 ואני סוף סוף מרוצה מאוד, אני אמרתי שלך יש זיכויי של ערך ה6870 , תרוץ ותיקח אותו, כרטיס חזק חזק מאוד!

יותר חזק מה5850 שניחשב לכרטיס מעולה, עזוב את הפיזיקס וה , ללא תשים לב כמעת לחוסר שלהם, ביכלל הCuda זה לתוכנות גרפיות כבדות שאתה לא עובד איתם , כך כבר את ה6870 ולא תיצטער, אני מה6850 מרוצה בלי עין הרע, שימשיך כך :D

אני לקחתי של חברת שפיר, יש לה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...