gtx460 gigbyte oc - עושה לי בעיות במחשב - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gtx460 gigbyte oc - עושה לי בעיות במחשב

Vaz

Recommended Posts

סליחה על הצפת הפורום עם הדיון שלי, אבל השגיאה הזו של הכרטיס של dislpay driver had stop working and has recoverd קרתה לי עכשיו גם בלי הפעלת אף משחק, תוך כדי סתם גלישה ברשת המסך נותן כמה קפיצות ופריזים והשגיאה מופיעה....מה לעשות ללכת מהר לחנות לבקש כרטיס אחר?

אבל מה קורה אם אני לא רוצה 460 GTX אחר איך אני יוצא מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על כל מוצר אפשר למצוא המון תלונות באינטרנט!

זה מצדיק את ההתלהמויות שלו על וההצהרות הילדותיות שהוא ילך רק על ATI? :s07:

אני לא יודע אם הכרטיס שלו אכן תקול, מאוד יתכן שכן. לי אישית ניראה שיש לו בעית תוכנה ולא חומרה.

בלי קשר, האמירות/התלהמויות/ טענות שלו לחברי הפורום גרמו לי להתגלגל מצחוק ואחרי זה לעשות את זה :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אין לי בעיה לקחת GTX 460 חדש - אבל איך אני אדע שאין בעיה של תאימות הכרטיס למחשב שלי?

אני שילמתי על הכרטיס מעל 1000 שקל על 1GB ..אם תמורת האחריות יציעו לי דגם אחר מה לקחת? זו השאלה שלי?

ולא אכפת לי איזה דגם העיקר כרטיס טוב ותקין

אם אתם אומרים שזה שחיברתי דרך ה PCI-E של הספק ובלי ה4 מולקסים שבאים עם הכרטיס זה בסדר?

אין פה בעיית תוכנה..כי עכשיו הכרטיס נותן לי את השגיאת כרטיס אפילו סתם בגלישה במחשב בלי הפעלת משחקים הבנתם?

מה אני יתחיל עכשיו לעשות מלא פרמוטים של המחשב? יש פה פאק רציני של נוודיה לא רק אני ורוני נכוונו תקראו ברשת..

זה כואב שקונים מערכת מחשוב ב4300 שקל והוא עושה כאלו בעיות הבנתם? אם לכם זה היה קורה לא הייתם מלגלגים עליי ועל רוני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לפי דעתי האישית תחליף לATI6850 או לATI6870

אין דבר כזה תאימות למחשב,אם הכרטיס תקין לחלוטין , בית דין לא יעזור, הוא תמיד יתפקד ולא יראה תקיעות מוזרות,בתנאי שכל המחשב תקין כמובן ,זה אני אומר מ20 שנות ניסיון שיש עם מחשבים אני עוד תיקנתי מחשבי XT ו286 למי שזוכר,

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, הבחור לא לבד.

יש לי WIN7 64BIT עם אותו כ.מסך 460GTX של גיגהבייט (לא נראה לי שזאת גרסאת OC..)

בכל מקרה, אני כבר סיימתי את ההתעסקויות שלי מהעבר עם OC בכ.מסך ו/או במעבד.

אני לא נגעתי.

המחשב בן חודש וחצי בקושי. חדש דנדש. 8GB זיכרון RAM.

עד היום לא עשה לי - שום תקלה! שום דבר.

יש לי את הערכת דריברים 258.96.

ממש ממש היום - גלשתי באינטרנט ובום, המסך נכבה, נדלק ורשם בעית קרנל שנעשה לה ריקברי.

אחרי כמה שניות - בום, שוב פעם!

בלי סיבה.

פחדתי לרגע, התקנתי דריברים חדשים - ואחרי ריסטרט - בום! אותה שגיאה (רק הפעם כתוב שהדרברים עם 260.99).

הטמפ' של מעבד וGPU לא עוברות את ה35 מעלות. הספק כוח שלי הוא ENERMAX איכותי של 500W+ (לא זוכר בדיוק)

מעבד I7. כל המחשב קניתי במיטב כספי אחרי התייעצויות רבות על המפרט כאן.

בחיים שלי לא ראיתי את השגיאה הזו.

אני לא יודע מה הוציאו ו/או מה המחשב עידכן לאחרונה דרך העדכונים של הWINDOWS או מה עשו.

אני מאוד חושש שיש כאן בעיית ייצור קריטית הן בתוכנה או הן בחומרה.

בעיות קרנל הן בעיות סופר קריטיות ולא ייתכן שחברות בסדר גודל כזה ישחררו מוצרים פגועים (הכוונה במוצרים גם לקטעי קוד וקרנלים).

האמת, שברגעים אלה ממש אני נתקל במסך מרצד שהתמונה שלו קופצת ומשהו לא נורמלי בכלל...

יכול להיות שזה וירוס?

ניסיתי סיסטם ריסטור, עדכון דריברים, ריסוטים, להריץ לפני הBOOT את הWIN במצב קונפיגורציה הכי טוב (מה שקורה שלוחצים F5 או F8 ומקבלים תפריט

כזה בזמן הBOOT של המחשב)

שום כלום לא עזר.

או שזה וירוס/תולעת שדופק משהו במחשבים שלנו והולך להתפשט. - סריקת NOD32 וסריקת SPYBOT לא החזירו תוצאות...

או שמדובר בעדכון דפוק ברמה קריטית ביותר שNVIDIA חייבים לתקן.

ואם זה עניין של חומרה - אני חייב לדעת בשביל לקבל את מלוא הזכאות שלי לאחריות על כ. המסך...

נשמח פה לעזרה חבר'ה, המצב על הקרשים!!!!

נ.ב - אפשר לשים לב בקלות שהרשת מתפוצצת בתקלות כאלה בשבועות האחרונים..

מחיפוש קצר בגוגל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה נתקלתי באתר של מיקרוסופט אפשרות לבדיקת תאימות של רכיבי חומרה שונים עם ווינדוס 7.יש שם לא מעט כרטיסי מסך לפי חברות ודגמים אולי תמצא את שלך גם.

http://www.microsoft.com/windows/compatibility/windows-7/en-us/Browse.aspx?type=Hardware&category=Graphics%20Cards%20%26%20Components&subcategory=Graphics%20Cards

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים , עכשיו אתם תאמינו לי שהכרטיס שלי תקול!, יש באג רציני הכרטיסים האלו,תאמינו לי שאני לא רק מרכיב מחשבים אלה גם מתקן כרטיסיי מסך, וזה מה שאוכל אותי שלא מאמינים לי שאני אומר ששלי מקולקל

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני אני כבר 4 חודשים עם 460 1GB עם OC רציני (לקחתי איתו מקום שני בתחרות הOC)

WIN7 64BIT ושום בעיה תקלה NADA

אז אם כמה אנשים קיבלו כרטיסים תקולים שילכו להחליף

אבל אל תחפור על זה שה460 סדרה דפוקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים , עכשיו אתם תאמינו לי שהכרטיס שלי תקול!, יש באג רציני הכרטיסים האלו,תאמינו לי שאני לא רק מרכיב מחשבים אלה גם מתקן כרטיסיי מסך, וזה מה שאוכל אותי שלא מאמינים לי שאני אומר ששלי מקולקל

רוני

וניח לא מצאתי? מה אני עושה? יושב ומתבאס מול המסך - איזה באסה שמיקרוסופט לא חשבו עלי?

איזה מין פתרון זה נותן לי בדיוק... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנצל את האחריות שמגיע לנו, הרי למה אנחנו עוד משלמים יותר על המוצר שבח"ול עולה פחות.

האחריות לא אחראית כ"כ שמיקרוסופט לא תומכים בכ.מסך מסויים.

יש אחריות לכ.מסך שאתה יכול לנצל אם יש פגיעה חומרתית בייצור שלו שהתגלתה בזמן השימוש שלך בכרטיס.

אני לא יכול לדעת כרגע אם הERROR של הקרנל הזה נגרם כתוצאה מבעיה חומרתית של רכיב כלשהו במחשב

או בעית קוד - כמו שישר אפשר לחשוב כי נראה שהקרנל דפוק וקורס כל כמה דקות..

אני מנסה להריץ עוד עידכונים ומחיקות - נראה מה יהיה.

מקסימום, נזרוק את המחשב בחנות והם ישברו את הראש ומצידי יביאו אחד חדש...

אבל תודה אחי.

עוד מישהו נתקל או מכיר פתרונות? יכול לעזור מאוד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנשמו עמוק חברים, תרגעו...

הייתה לי את אותה הבעיה בדיוק עם אותו הכרטיס בדיוק, אפילו החזרתי אותו על תקן תקול וקיבלתי אותו חזרה עם תהיה למה הבאתי אותו בכלל.

אז החזרתי, על הדרך התקנתי מחדש את המחשב כי בין כה הגיע זמנו. ועל הדרך עידכנתי את הדריוור, ואז זה עלה לי...

למי שלא שם לב לתקלה... הדריוור קרס ! אז במי האשמה ?

בדריוור !

בדיוק.

אז מאז שעידכנתי את הדריוור כמו שצריך על מערכת נקיה לא ראיתי את הקריסה הזאת.

תהיו ילדים טובים, תקשיבו למה שאנשי הפורום החכמים אומרים לכם. עדיף להתקין הכל מהתחלה, תורידו מראש את הדריוור העדכני ותתקינו על מערכת נקיה.

אבל אם אתם רוצים להתחכם, תשתמשו בכלים הנכונים תסירו כל שארית של דריוור ותתקינו מחדש.

לי אין בעיות יותר ואני מריץ את הכרטיס יופי עם ביצועים מעולים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...