MySQL ו- PHP - שאלה לגבי יעילות שאילתת שליפה - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MySQL ו- PHP - שאלה לגבי יעילות שאילתת שליפה

X_Dror

Recommended Posts

הי,

יש לי איזו שליפה מה-DB שאני רוצה לבצע ואני מנסה לחשוב מה הדרך הכי יעילה ואלגנטית לבצע אותה.

בעיקרון השליפה היא די פשוטה, יש לי רשימה של IDs שאני רוצה לשלוף את השורות שמתאימות להם מאותה הטבלה. (השדה שלפיו אני שולף הוא PK)

הבעיה היא שזו רשימה די ארוכה שיכולה להגיע לכמה מאות IDs ולכן אני לא חושב שזה יהיה אלגנטי לדחוף אותה בזמן ריצה ל- query string שלי.

חשבתי על הפיתרון של Stored Procedure שאני אשלח לו את המערך, אבל אולי יש דרך אחרת יותר פשוטה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כמו PostgreSQL?

http://www.postgresql.org/about/

מה היתרונות שלו בתחום הזה?

מה יהיה ההבדל במקרה שלי אם אני אשתמש פה ב-Postgre?

השאלה היא אם בכלל מומלץ לעבוד מול 2 סוגים שונים של DB בעבור אותה האפליקציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

יש לי איזו שליפה מה-DB שאני רוצה לבצע ואני מנסה לחשוב מה הדרך הכי יעילה ואלגנטית לבצע אותה.

בעיקרון השליפה היא די פשוטה, יש לי רשימה של IDs שאני רוצה לשלוף את השורות שמתאימות להם מאותה הטבלה. (השדה שלפיו אני שולף הוא PK)

הבעיה היא שזו רשימה די ארוכה שיכולה להגיע לכמה מאות IDs ולכן אני לא חושב שזה יהיה אלגנטי לדחוף אותה בזמן ריצה ל- query string שלי.

חשבתי על הפיתרון של Stored Procedure שאני אשלח לו את המערך, אבל אולי יש דרך אחרת יותר פשוטה?

תודה!

למען האמת לא הבנתי מה הבעייה בדיוק, אם אתה מוציא עם שאילתא id ספציפי אז קיים אחד, אם זה לא מפתח ויש לך הרבה כאלה אז תבצע שאילתא פשוטה ותכניס ל- rs, עבור כל אחד מהם זה 0 של 1 הסיבוכיות.

אם יש לך תלות עבור ID מטבלה אחרת תשמש ב- INNER JOIN שמקשר בין הטבלאות עם FK.

יכול להיות שלא הבנתי אותך כראוי אז אם תוכל לרשום את השאלה בצורה ברורה יותר ומפורטת יותר זה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...