המלצה לכונן קשיח חיצוני 1TB עם ESATA או USB 3.0 הכי אמין והכי איכותי - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכונן קשיח חיצוני 1TB עם ESATA או USB 3.0 הכי אמין והכי איכותי

raw-e

Recommended Posts

מחפש קשיח נייד 1TB אני לא בטוח באיזו חברה לבחור. היה לי את הווסטרן HOME EDITION 1TB והוא פשוט נפטר מעצמו. ויצא לי מזה חוויה לא טובה מהיבואנית טקדטה. אני זקוק למשהו מהיר כי אני מעביר כמעט ורק סרטי HD ומשחקים. אז חובה על ממשק זריז. ואין לי 3.0 במחשב שלי אז אם אתם נותנים המלצות לUSB3 אז שיהיה עם בקר. אם יש מארז חיצוני של אחת החברות הגדולות והאיכותיות אז גם מקובל. אבל אם זה מארז חיצוני אני זקוק לדגש ברמת גימור+מהירות.

דרך אגב BLACK ARMOR הפסיקו לייצר את הדגם הקטן שלהם אז אני לא יודע אם לקנות אותו או שמא הוא יתקלקל ולא יהיה במה להחליף אותו שזה מה שקרה לי עם הWD HOME שקניתי אותו בזמנו ב800 ש"ח והם היו מוכנים לתת לי רק 100 דולר זיכוי כי הדגם יצא מפס הייצור. כנ"ל לגבי הLACIE QUADRA . מה עושים??? על איזו חברה לסמוך ומי הכי מקצועי?

כל תגובה תתקבל בברכה. תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה חוקים? רשמתי הודעה על כונן קשיח חיצוני במחלקה של . מה לא עשיתי בסדר?[br]פורסם בתאריך: 3.11.2010 בשעה 16:37:15

לאלכס אני חייב לתקן אותך אל תעלב אבל זה צובט לי בעיניים. או תקרא או קרא. אין קראה. ובאמת שאני עושה את זה למטרה טובה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי יצרן:

אותה חברה שאתה אוהב ב-HDD-ים פנימיים, תקנה גם בחיצוני..

אני אישית אוהב רק את WD.. הם גם אמינים וגם שקטים מאד.

לגבי חיבור:

תקנה HDD חיצוני שיש לו ממשק או USB3 או eSATA,

כאשר עדיף eSATA, פשוט כי USB3 מאד יקר עדיין.

(SATA קיים כבר כמה שנים טובות ולכן המחיר של זה זול, USB3 הוא חדש ולכן יקר עדיין)

לגבי בקר:

אם יש לך כניסת eSATA במחשב, אז אתה לא צריך בקר.

אם אין לך eSATA בלוח הנוכחי, אבל כן יש לך SATA בפנים, אז אין בעיה לקנות Bracket קטן של eSATA שעולה 15שח,

אתה מרכיב אותו במחשב מאחור כאילו הוא כרטיס, ואתה מחבר אותו בפנים לאחת מכניסות ה-SATA שעל הלוח.

זה יתן לך כניסת eSATA למחשב..

אם אין לך כלום, אז זה אומר שהלוח שלך ממש ממש ישן, ולכן, קח בחשבון שלוח אם חדש של , שכולל USB3 ו-SATA ו-eSATA, עולה 500שח.

אז אם ניתן להעביר את המעבד והזכרון שלך לשם, אז יכול להיות שזה יהיה שווה לך, במקום לקנות בקר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות. ולגבי הבקר רשמתי שזה רק אם אתם ממליצים על USB3 וכן יש לי ESATA. ואני מעדיף USB3 ואם כבר אתם ממליצים על מארז חיצוני אז תכתבו איזה עדיף בבקשה. אני כבר בחנתי דיי הרבה מהמארזים ועוד לא ראיתי משהו שנראה איכותי. וכן היופי דיי חשוב לי. אם כבר אני קונה מארז בלי הרדיסק פנימי אז שיהיה גם יפה וגם איכותי. עוד לא נתקלתי באחד ברמת גימור טובה. הם בקושי רמת גימור סבירה. בגלל זה אני שאלתי על הרדיסק חיצוני. בקיצור בבקשה תנו כמו שמות. גם של וגם של כוננים חיצוניים. איזה מהם למשל הכי איכותי מבחינת HDD סתם דוגמא האם יש הרדיסק חיצוני עם כונן של WD BLACK? למשל?

אין לי בעיה של כסף רק תביאו משהו איכותי. דוגמא COOLERMASTER דברים ברמה הזאת. גם יפים וגם טובים. שוב תודה לכולם![br]פורסם בתאריך: 4.11.2010 בשעה 14:12:20

עוד שאלה קטנה. נניח ואני רוצה תחנת עגינה. יש איזה כיסוי שלא ידפק הדיסק?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

21 אנשים צפו בהודעה שלי אך משום מה אף אחד לא בא לעזרתי. HWZONE בבקשה להתעורר

אתה יכול לקנות דיסק של GO Flex

ואז יש לך יתרון מדהים!!!!!

אתה יכול לקנות בנפרד כבל ESATA שמתחבר לאותו דיסק,

או אם אתה רוצה יותר מהירות, אתה קונה כבל USB3

שגם כן מתחבר לאותו מכשיר,

עובד פצצות......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חוקים?

א. http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=301391.0

ב. אם אנחנו בנימה של לתקן אחד את השני אז אומרים/רושמים "אילו" לצד המילה "חוקים" שכן היא מתארת רבים ולא יחיד.

ג. אם לא הבנת, הקפצת הודעה בטרם עברו 24 שעות.. אז תקרא בבקשה את החוקים ^

לנושא- הייתי רוצה מאוד לעזור אבל בלבלת אותי לחלוטין עם כל מה שרשמת. יהיה הכי פשוט אם תגדיר תקציב, דרישות, ממשק, גודל תקן וכן הלאה.. כל הפרטים החשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאומרים אילו אבל זה היה נשמע לי פלצני מידי. הדרישות הם הרד דיסק 3.5 עם 3 או ESATA ושהכונן שזה הכי חשוב לי יהיה הכי אמין ואיכותי שאפשרי. סתם דוגמא אם יש הרדדיסק חיצוני עם 64 מגה באפר אז נפלא ואני אשמח לקנות אותו. התקציב הוא באיזור ה700 ש"ח פלוס מינוס. ולי יש לוח P5KC עם 7 32 ביט. דרך אגב אני לא ממש בטוח איזו גירסה יש לי 1.0 או 2.0 (בשביל החיבור USB3). ואני גם לא יודע אם זה אמור להשפיע על מהירות ההעברה. שוב תודה על התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=SE-ESATA-EH-03&cart=128916430319615651〈=heb

בנוסף ל-HD103SJ של סמסונג המומלץ

נ.ב. אם תשמח שיהיה בבעלותך דיסק קשיח עם זיכרון חוצץ של 64MB אז זה כנראה יהיה בשוגג כי זה אחד הפרמטרים הכי פחות משפיעים/חשובים בדיסקים קשיחים. זאת כמובן אם כבר מתייחסים למאפיינים טכניים, דבר שמלכתחילה אינו חכם לעשות מאחר ויותר פשוט ויותר נכון להשוות ביצועים (לא חסר השוואות ברשת).

ואין לך 3.0 בלוח אלא רק eSATA. עיין בסטיקי (הודעות נבחרות) על המושג AHCI לפני הרכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות אבל אני ממש זקוק ליופי חיצוני והמארז החיצוני שהמלצת לי דיי מכוער. אם כבר כונן חיצוני אז שיהיה לו מארז יפה.

אני לא מבין איך עוד לא יצא מארז 3.5 יפה שיכול להתחרות בעיצובים הפשוטים יחסית ויספק מהירויות גבוהות. כגון USB3. ואני מעדיף את הWD CAVIER BLACK על פני הסמסונג. הייתי לוקח את הברקודה XT אבל הוא מגיע רק כ2TB ולכן קצת יקר לי. אני גיימר! ואני זקוק לכונן קשיח שיספק את הסחורה. אני מעביר כמעט ורק משחקים לPC וסרטי HD אז בבקשה תנו דוגמאות למשהו שהוא גם יפה וגם אופה. ורק USB3.

ואני יודע שאין לי USB3 על הלוח אם, אבל כבר הזמנתי בקר. אז אני כבר לא רעב.... לUSB3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הבקר עולה 15 דולר כולל משלוח. אז למה לא? ואני מעביר כמויות גדולות מאוד של מידע בעיקר משחקים וסרטי HD אז זה תופס מקום ולוקח זמן. אז אני מעדיף את הכונן הכי זריז שיש. שבמקרה הזה זה USB3 אלא אם מישהו רוצה לתקן אותי.

בכל מקרה היה לי כבר ESATA וצריך לאתחל את מערכת ההפעלה כל פעם שרוצים לחבר את הכונן. אז מה הטעם? ובנוסף לזה הESATA לא העיף לי את הגבה מרוב מהירות. הוא היה סביר ולא יותר מזה. ממש קמצוץ יותר זריז מפיירווייר 800. ולעומת זאת הUSB3 זריז ביותר.

דרך אגב אני ממש אשמח אם תסבירו לי למה כונן עם 64 מגה באפר לא יותר טוב מכונן של 32? הוא לא סתם עולה יותר. אני יודע שהבאפר זה לא מהירות סיבוב. אבל בטוח שזה משפיע על הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ESATA אמור להיות P&P, כנראה שבביוס אתה לא עובד במצב AHCI.

המהירות האיטית כנראה קשורה להרדיסק הישן שלך.

ESATA זה בדיוק כמו SATA פנימי, כך שאין סיבה שזה יגביל לך מהירות.

גם ככה אין אף הרדיסק שמתקרב לנצל את הרוחב פס של SATA2.

דרך אגב אני ממש אשמח אם תסבירו לי למה כונן עם 64 מגה באפר לא יותר טוב מכונן של 32? הוא לא סתם עולה יותר. אני יודע שהבאפר זה לא מהירות סיבוב. אבל בטוח שזה משפיע על הביצועים.

תקרא את זה עד הסוף ותבין:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=480398.msg4108909#msg4108909

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...