המלצה לכונן קשיח חיצוני 1TB עם ESATA או USB 3.0 הכי אמין והכי איכותי - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכונן קשיח חיצוני 1TB עם ESATA או USB 3.0 הכי אמין והכי איכותי

raw-e

Recommended Posts

קראתי ותודה על הפירוט.

יש לי wd cavier black והוא מגיע עם SATA6GBPS שזה יותר מהיר מהESATA השאלה היא האם עם USB3 מחובר אליו הוא יעביר לי יותר מהר או שהוא חייב להעביר לאותו סוג של כונן כדי לנצל את המהירות?

בכל מקרה אם יש לי אופציה לקנות או בלאק ארמור ESATA או גופלקס עם USB3 בערך באותו מחיר מה כדאי?

אם תוכל לבחון את שניהם ולהחזיר לי תשובה אני אודה לך. בכל מקרה אני מודה לך כי אתה עונה לי כבר יומיים אבל אני אודה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין שום יתרון לSATA3 בהרדיסקים מכנים בדיוק כמו שאין יתרון בפתח רחב יותר מצינור.

זה סתם גימיק שמטרתו להוסיף יוקרה לדגם, ואין לזה שום יתרון במציאות.

וכנראה שה64MB CACHE גם מכוון לאותה מטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על SATA Native Mode.

לא הבנתי מה אתה רוצה.

יש אופציה בביוס שלא מכוונת וזאת הסיבה שאי אפשר היה לזהות את ההרדיסק בלי איתחול.

לאופציה בביוס קוראים כנראה AHCI - SATA.

מה לא בסדר עם מה שאמרתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בביוס ויש לי אופציה שקוראים לה PCI PNP ADVANCED SETTING ורשום שם NO אז אני מניח שזאת האופציה נכון?

בכל אופן תבחרו אחד מהכוננים הקשיחים שדיברתי עליהם או שתנו לי אופצייה אחרת. USB3 וכבר הזמנתי בק אז תשתדלו לא לבעס אותי.. או ESATA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל האופציה שמאפשרת למערכת הפעלה לזהות אותו תוך כדי נקראת AHCI.

לא, מדובר ב Sata Native Mode, זה שבחלק מהלוחות הפעלת AHCI מפעיל גם את ה Native Mode זה משהו אחר:

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080729222223AAR5wdI

AHCI זה משהו אחר בכלל:

http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Host_Controller_Interface

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני יודע שזאת האופצייה כי זה מה שהיה כתוב לי בביוס. כבר אני חוזר. אני הולך לביוס להעתיק את מה שכתוב ולחזור אליכם.[br]פורסם בתאריך: 8.11.2010 בשעה 14:04:14

אוקיי כתוב שם בצד של הביוס NO ו YES.

NO: lets the configure all the devices in the system.

YES:lets the OS configure PnP devices not required for boot if your system has a PnP OS.

אז נראה לי שאני צריך לסמן שם YES

אם אני טועה תעזרו לי בכך שתגידו לי לאן ללכת בביוס ואני אסדר זאת.

בכל מקרה אף אחד פה לא עונה לי איזה עדיף. למרות שזה נושא המלצה לכונן קשיח.

כן נתתם לי קצת דגמים ולא מש אהבתי אז יש שתי אופציות או BLACK ARMOR + ESATA או GOFLEX + USB3 שניהם של כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זו לא אופציה אז מה כן אופצייה בשבילך כי אני מבין שאתה דיי סולד מסיגייט. אשתך בגדה בך עם ברקודה XT?

אם ראית את הפרק של סאותפארק עם הCOON AND FRIENDS אם אני לא טועה זה היה הפרק האחרון. אז אתה ממש כמו הקפטן סופר על שרק אומר מה יכולנו לעשות אבל לא עושה כלום. :) תודה על התשובות אבל זה לא מה ששאלתי. אם הבחירות שלי לא נראות לך משהו, אז תן לי בחירה שלך. אבל תן כבר משהו ושיהיה גם יפה וגם מהיר.

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אף אחד פה לא עונה לי איזה כונן קשיח עדיף. למרות שזה נושא המלצה לכונן קשיח.

כן נתתם לי קצת דגמים ולא מש אהבתי אז יש שתי אופציות או BLACK ARMOR + ESATA או GOFLEX + USB3 שניהם של סיגייט כמובן

קיבלת המלצות לדברים הטובים ביותר בשבילך אבל אתה מתעקש על דברים חסרי משמעות כמו מראה חיצוני וממשק שלא יספק לך עוד ביצועים.. אז תקנה מה שבא לך. יש ב-KSP וב-Plonter מארז 3.0 דיי זול של Dynamode.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...