המצלה למסך 22 LED עד 1300 ש"ח - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המצלה למסך 22 LED עד 1300 ש"ח

kobipk

Recommended Posts

ז"א שדבריך מחזקים את 2 מנהלי הפורם שאומרים בדרך זאת או אחרת שDELL עדיף על הסמסונג

ושהוא המומלץ ביותר בתקציב כזה

אבל לפי הגרף יותר טוב מכולם

תקן אותי עם אני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ז"א שדבריך מחזקים את 2 מנהלי הפורם שאומרים בדרך זאת או אחרת שDELL עדיף על הסמסונג

ושהוא המומלץ ביותר בתקציב כזה

אני רק דיברתי על INPUT LAG במסכי LCD בכלל ובפנלים שנחשבים יותר איטיים בפרט, והתיחסתי אל הדגם הזה ולרשימה כדוגמא בלבד לצורך העניין.

בנוסף הבאתי הפניה לביקורת על הדגם הזה שממנה השאלתי את הטבלה, אבל לא על זה דיברתי.

אבל לפי הגרף יותר טוב מכולם

תקן אותי עם אני טועה

אין קשר לטיב.

הוא טיפה יותר מהיר וזה הכל.

לפי מה שכתבתי אתה צריך להבין שאין לזה משמעות במידות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא המליץ על פאנל מסויים הוא אמר ש PVA ו עדיפים על TN, מה שנכון. בגלל זה אתה בחיים לא תיראה טלויזית LCD עם TN, רובן מבוססות על משפחת ה PVA, חלקן על (לרוב PANASONIC ו HITACHI).

לא משנה כמה ישפרו את ה TN הוא לא יגיע לרמה של ה , בגלל זה הוא גם זול יותר. הוא מציג פחות צבעים, הזויות צפיה שלו צרות בהרבה ויש לו עוד הרבה חסרונות שפחות מורגשים. זויות צפיה לא ניתן לשפר, אתה מוזמן ליקרוא על איך ה TN עובד ולהבין למה, צבעים אפשר בעזרת דימוי של צבעים נוספים, מקטין את ההבדל אבל בכל זאת חדי העין ירגישו.

בשביל ש TN יראה יותר טוב צריך לכוון אותו בצורה מושלמת ושמסך עם פאנל אחר לא יהיה מכוון כמו שצריך. בקשר לבעיות שהזכירו פה עם מסכי , נשמע כמו מסך פגום, יצא לי לשבת מול כמה כאלה ואין צהוב בתמונה והעגדרה נכונה ומיקום נכון יהפכו את הבעיה להרבה פחות מורגשת, רק מי שיחפש ליראות את ההבדל יראה. ב TN אפילו במסך 17" אי אפשר למקם צופה אחד בלי שיהיו הבדלים בין החלקים השונים במסך.

מה שאתה כותב מבוסס על מאמרים משנת 2006 שקראת בפורומים ולא מניסיון אמיתי. (מסך 17 אינץ'? נו באמת. לפחות תביא דוגמא עדכנית. לא מייצרים את המסכים האלה שנים) יצרניות פאנלים השקיעו משאבים רבים בפיתוח TN ותיקון מחלות. מבחינת זוויות צפייה אין שום הבדל בין TN מודרני ל-IPS בשימוש יומיומי. עם כל הכבוד אני לא יושב בזוויות 150 מעלות. אני יושב מול המסך ובישיבה מול המסך אין שום הבדל. זה לא כמו בפאנלים TN של פעם. (בעיית זוויות צפייה נופחה מעל ומעבר עוד באותה תקופה) יתרון בצבעים פסיכולוגי בלבד ורואים אותו במבחני מעבדה. במסכים של גרפיקאים, מסכים של 5-7 אלף יש יתרונות אמיתיים, אבל אנחנו מדברים על מסכים עממיים, לא מסכים High-End רלוונטים רק לאחוז זניח מכלל המשתמשים.

לפני מספר ימים התקנתי מחשב לשכנים. הם רכשו מסך LED. איכות תמונה מצויינת. בדקתי זוויות צפייה בשימוש יומיומי. (כלומר לא לשבת דווקא ב-150 מעלות) אותו דבר. תאורה אחידה ונעימה. ViewSonic 120Hz איכות תמונה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדברים על מאמרים משנת 2006

אותי לא מענים מה כתבו ב2006 אנחנו ב2010 עוד מעט 2011

ביקשתי המלצה על מסך ומהם הדרישות שלי

כמה מצעים לי לקחת וכמה מצעים לי לקחת את הDELL

פאנל לא פנאל אין לי מושג מזה ומה שאתם אומרים פה זה סינית בשבילי

מבחינת ביצועים מה יותר טוב זה הכל זה מה שאני רוצה לדעת

ואני לא צריך מאמרים מכל מיני אתרים עם הייתי רוצה לדעת על כל זה הייתי מחפש וקורא

אין לי זמן לזה כרגע לכן באתי לפה

שאלה פשוטה סאמסונג או DELL

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממשיך לטחון פה מים ומתעקש לא ללמוד דבר לא מכל מה שנאמר בדיון ולא ממה שאמרתי לך בפרטי. :-\

אמרת בעצמך - כמה מציעים לקחת את הסמסונג, כמה מציעים את הדל. אף אחד פה לא ישנה את דעתו רק בגלל שאמרת ש"אין לך זמן". תשאל 1000 פעמים את אותה שאלה, לא תקבל תשובות שונות.

תצטרך להחליט בעצמך. הקנייה היא שלך והכסף הוא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממשיך לטחון פה מים ומתעקש לא ללמוד דבר לא מכל מה שנאמר בדיון ולא ממה שאמרתי לך בפרטי. :-\

אמרת בעצמך - כמה מציעים לקחת את הסמסונג, כמה מציעים את הדל. אף אחד פה לא ישנה את דעתו רק בגלל שאמרת ש"אין לך זמן". תשאל 1000 פעמים את אותה שאלה, לא תקבל תשובות שונות.

תצטרך להחליט בעצמך. הקנייה היא שלך והכסף הוא שלך.

אתה צודק ב100%

סגרתי על הDELL

תנעל בבקשה את הדיון

הוא רק מתסכל אותי תודה ושיהיה שבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...