המצלה למסך 22 LED עד 1300 ש"ח - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המצלה למסך 22 LED עד 1300 ש"ח

kobipk

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לסמסונג אין פנאל טוב ? ההבדל גדול בין 2 המסכים שדיברתם פה?

אני רצה שהמסך יתאים לכרטיס המסך החדש שקניתי שהוא GTX470

ואני חוזר על דבריי אין מושג בנושא הזה זה מאוד מבלבל

אני רוצה לקנות מסך שפה תיהיה המצלה עליו כ100% שלא התאכזב ממנו

היום אני צריך לסגור את זה אז בבקשה תעזרו לי בפעם האחרונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שלא תמצא פורום שבו ההמלצה תיהיה 100% מסך ספציפי.

כבר כתבתי לך מה הכי עדיף, לדעתי.

אם התקציב מאפשר, קח את הדל U2311H כי הוא עדיף על הסמסונג.

אם לא, קח את ה2333T (לא 2333TN) ותחסוך כמות נכבדת של כסף, ואני יכול להגיד בבטחה שלא תתאכזב (אני לא התאכזבתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא, קח את ה2333T (לא 2333TN) ותחסוך כמות נכבדת של כסף, ואני יכול להגיד בבטחה שלא תתאכזב (אני לא התאכזבתי).

,תודה רבה רבה רבה לך על הסבלנות והעזרה שיהיה שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IPS מככב בנתוני מעבדה יבשים חסרי כל משמעות בשימוש יומיומי או עבור גרפיקאים שחייבים 100% דיוק בצבעים. לפני מספר ימים עבדתי מול מסך LED של LG עם פאנל TN והמסך פשוט התעלה על 2209WA שלי. לבן נראה לבן. תאורה אחידה. אין הילה צהובה כמו ב-. זוויות צפייה טובות. רוב המחלות של TN תוקנו מזמן כי יצרניות הפאנלים השקיעו הון בפיתוח TN כאשר הפאנלים היותר איכותיים כמעט ולא התקדמו. אני אישית לא הייתי ממליץ על המלצה עיוורת. שילך לחנות ויראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תעיין פה:

http://www.all-monitors.com/compares/samsung_syncmaster_bx2450_vs_dell_u2311h

ותראה שהמסכים זהים לגמרי, חוץ מזה שבסמסונג אתה מקבל 2MS במקום 8MS בדל וחיבורי [בסמסונג].

תכונה מיוחדת שיש לסמסונג זה ה"Dynamic contrast" שהמסך משנה אוטומטית את בהירות של המסך בהתאם למה שמוצג. [תמונה בהירה\חשוכה, סרט, דף ,משחק]...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו באמת סיבכתם אותי

אני כבר לא יודע מה לקחת מחר אני אמור לסגור את זה מצב אחד אתם אומרים שפנאל של הוא הפנאל הכי טוב שקיים

מצד שני אתם אומרים שלא שTN יכול להיות יותר טוב ממנו

אז מה אני אמור לקחת לסופו של דבר אני לא יודע אמתי כבר אין לי ידע בנושא הזה ואני סומך פה עליכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום שגם בקרב אנשים שמבינים בנושא אין תמימות דעים, אל לך לצפות לקבל תשובה שהיא נכונה ומדויקת ב100%. פשוט כי אין כזו.

לכן הדבר הנכון עבורך, בתור מי שמציג את עצמו כאדם בלי ידע בנושא, הוא להבין את הדעות השונות של ה"מבינים", ומה שעומד מאחוריהן, ועל סמך ידע זה לגבש מסקנות באופן עצמאי, על סמך העדפותיך.

אני מודע לכך שזה יכול להיות קשה ומתסכל, אבל באמת שאין דרך אחרת. הרי ראית בעצמך שאין הסכמה. אז למה שתעדיף דעת "מומחה" אחד על פני זו של אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מבדיל ביני לבין ה"מומחה" הזה? שהוא אחראי פורום? שיש לו יותר הודעות? אני לא אומר שהוא לא צודק או כן צודק, אני הבאתי פה המלצה למסך שיש לו יתרונות על פני המסך שאחראי הפורום הביא.

ההחלטה היא ביד הקונה ובאמת האפשרות היחידה היא לראות את שני המסכים האלה בעיניים או להחליט על סמך כתבות באינטרנט, הבעיה שהסמסונג הוא מסך חדש יחסית בשוק ואין לו עדיין ביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מבדיל ביני לבין ה"מומחה" הזה? שהוא אחראי פורום? שיש לו יותר הודעות? אני לא אומר שהוא לא צודק או כן צודק, אני הבאתי פה המלצה למסך שיש לו יתרונות על פני המסך שאחראי הפורום הביא.

ההחלטה היא ביד הקונה ובאמת האפשרות היחידה היא לראות את שני המסכים האלה בעיניים או להחליט על סמך כתבות באינטרנט, הבעיה שהסמסונג הוא מסך חדש יחסית בשוק ואין לו עדיין ביקורות.

הבעייה היא שאתה פשוט טועה,

QttP יודע על מה הוא מדבר, בתור בעל מסכים עם פאנלים של S-PVA, S- וTN, ההבדל הוא בין שמים לארץ.

אני מחזק את ההמלצה ללכת על ה2333T או הU2311H (תלוי מה התקציב מאפשר), וכל בחירה אחרת תיהיה פשוט טעות.

יש פה אנשים שמתום לב (ומתמימות) כותבים מה שהם חושבים לנכון, אבל בכך בעצם מטעים אותך בבחירה, כי דעתם שגויה.

לQttP יש יותר ידע בנושא (הוא מנהל הפורום הזה, ברור שיש לו יותר ידע ונסיון) ולכן מומלץ שתסתמך על דעתו (שאני אישית תומך בה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שטועה ויכול להיות אפילו מטעה ולא יודע את זה, אתה חושב שהוא צודק בגלל שהוא מנהל פורום, ומה אם אני יגיד לך שאחי הוא מנהל האתר [מה שנכון] אז זה יגרום לי להיות צודק?

יש רק דרך אחת לדעת מה "יותר" טוב וזה להעמיד את שני המסכים אחד ליד השני ואני אומר בפה מלא שהיתרונות של הסמסונג יעלו על היתרונות של הדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כיום שום מסך TN שמשתווה\עולה באיכותו על מסך PVA\IPS.

יכול להיות שנתקלת במסך IPS\PVA תקול מה שגרם לך להניח כי איכותו ירודה, אך לא כך.

אני בעצמי ראיתי מסך TN מול מסך PVA:

LG 1960TR מול 971P.

ההבדלים? בין שמים לארץ, ב1960TR זוויות הצפייה היו מוגבלות ואיכות הצבעים הייתה ירודה, וב971P? אין מילים, פשוט אין מילים.

מיד אחרי זה רכשתי מסך 971P, ועד היום אני לא מצטער על הבחירה הזאת (בניגוד לבחירה שבחרתי לסבי, מסך TN נחות)

אני לא אתן לפותח התארד הזה ליפול בפח ולקנות מסך TN נחות במקום מסך PVA\IPS איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה מבולבל. :nixweiss: איפה ראית אותי באשכול הזה ממליץ למישהו על מסך כלשהו? ואיפה ראית אותי טוען משהו על מומחיותו של אדם זה או אחר, במיוחד שלי עצמי?

אתה זה שטועה ויכול להיות אפילו מטעה ולא יודע את זה, אתה חושב שהוא צודק בגלל שהוא מנהל פורום, ומה אם אני יגיד לך שאחי הוא מנהל האתר [מה שנכון] אז זה יגרום לי להיות צודק?

אפשר להניח (עם מידה כלשהי של ספק) שאדם שמנהל פורום מסוים שעוסק בנושא ספציפי הוא בעל ידע מסוים באותו נושא. אין זה אומר שגם כל קרובי המשפחה של אותו אדם בעלי אותו ידע. ::) בלי כל קשר לזה, אם מישהו בפורום זה הגיע למסקנה שאני מבין בענייני מסכים, זה נובע מההסטוריית ההודעות שלי בנושא, שהיא גלויה לכל, וכל אחד יכול לשפוט מה אני יודע ומה לא.

ואני אומר בפה מלא שהיתרונות של הסמסונג יעלו על היתרונות של הדל.

אומרים שככל שאדם לומד יותר, כך הוא יותר מבין שהדברים שהוא יודע הם כאין וכאפס לעומת אלה שהוא לא יודע. לכן נדיר שתמצא אנשים שבאמת מבין יוצאים בהצהרות בומבסטיות כגון "אני אומר בפה מלא", ובטח שלא במצב שבו אין להם היכרות אישית עם הנדון (כפי שאני מניח שאין לך עם הDELL U2311H). אם כבר, הבטחון המופרז והיוהרה שאתה מציג פה גורמים לי לספקות רבים בקשר לרמת הידע שלך בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה משווה מסך שעולה 1800 שקל משנת 2008, למסך שעולה 1000 שקל משנת 2007? שלא לדבר ששניהם לא HD לא WIDE ולא בטיח.

היום המסכי TN לא נופלים ממסכי PVS\IPS ואפילו יש כאלה שעוקפים אותם.

אפשר להבין מהתגובות שלך שאתה פאן בוי של PVA\IPS ואין לך שום פרספקטיבה אחרת לגבי מסכי TN חוץ מזה שהם גרועים ונחותים משאר המסכים.

את השיקולים שיעשה הקונה כמו שאני עשיתי במשך כמה ימים של חפירות ואני לא מאוכזב ולו לרגע מהמסך.

QttP אני לא דיברתי אליך אלא לאחראי פורום השני,שים לב שגם אורן כהן בילבל ביניך לבין האחראי השני. ["QttP יודע על מה הוא מדבר" כשבכלל לא הגבת בנושא זה]

בדיוק כמו שאתה אומר שאין לי ניסיון עם המסך המדובר "U2311H" אני יכול ללכת לכיוון השני ולהגיד שלך-או לו אין ניסיון עם המסך שאני ממליץ "BX2450".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...