מחפש נייד שיהווה תחליף טוב לPC בתקציב 5K, בעל רזולוציה full HD ו500GB - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נייד שיהווה תחליף טוב לPC בתקציב 5K, בעל רזולוציה full HD ו500GB

weissby

Recommended Posts

חחח נגיד...

שמע, אין לנו כל כך איך לתקוע עוד בבית, וכמו שאמרתי בהודעה הראשונה, לא קריטי לי הגודל/משקל כי לפי השערתי רוב הזמן הוא יישב באותו חדר

אני רוצה כי.. כמה גדול שהוא יהיה, זה עדיין יותר קופמקטי מPC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצא לך להתנסות בעבר עם רזולוציה כזאת על מסך כזה?

פשוט אני לא רוצה רק שיהיה מגניב לראות בfull HD, או סתם שטח עבודה ענק, אלא שגם יהיה אפשר להנות מהדברים הפשוטים יותר כמו סתם לדוגמה לשוטט בפורום כמו שאני עושה עכשיו..אין לי מושג איך זה יהיה, אבל פתאום הפחידה המחשבה שאולי זה יהיה כאב ראש אחד גדול לקרוא דרך לפטופ כזה? חח מבין?.. אם אני מחפש כרגע מחשב שהוא די זהה לDELL סטודיו 1558, אבל עם מסך יותר גדול, אז זה רק הניידים המטורפים האלה ב10K ומעלה?..

זה מחרפן אותי שבDELL סטודיו 17 מגיעים רק עד רזולוציה 1600X900 בעוד שב15" הם פירגנו ב1080P, כאילו.. מה ההגיון?? חח

אני כבר שוקל "להתפשר" על 1600X900 אבל עם מפרט דומה.. חח מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ לא יודע כבר..

האמת שאתמול כבר התחלתי לחשוב ברצינות על הDell Inspiron N5010-4504AW7 בKSP ב-4580 ש"ח

חשוב לי לוודא נקודה מסויימת, זה מגיע עם ווינדוז 7 בגרסת ה64 ביט, כבר שאלתי על זה קודם אבל עדיין אני מוטרד קצת מדברים ששמעתי בעבר

זכור לי ששמעתי שגרסת ה64 ביט לא תומכת בכל מגוון התוכנות/משחקים או לא יודע מה, זתומרת, מפחיד אותי שיהיה מצב שאני פשוט לא אוכל להתקין דברים מסויימים, נגיד הפוטושופ שיש לי לדוגמה, או אופיס .. או משחקים מסויימים שאני ארצה להוריד, האם צפויות לי הבעיות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה עם קצת שינויים:

אני מחפש מחשב כמעט בדיוק לצרכים של כותב ההודעה. רק שאני מאוד מסתפק ב15.6", לא מוגבל לFULL HD. אלא גם ל HD READY כמו רוב המחשבים ומוגבל לתקציב של 4,000 ש"ח (עם כרטיס מסך ייעודי ולא מובנה בלוח האם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תפתח ת'רד חדש, הרי מה שימליצו לו לא יתאים לך ומה שימליצו לך לא יתאים לו...

ממ לא יודע כבר..

האמת שאתמול כבר התחלתי לחשוב ברצינות על הDell Inspiron N5010-4504AW7 בKSP ב-4580 ש"ח

חשוב לי לוודא נקודה מסויימת, זה מגיע עם ווינדוז 7 בגרסת ה64 ביט, כבר שאלתי על זה קודם אבל עדיין אני מוטרד קצת מדברים ששמעתי בעבר

זכור לי ששמעתי שגרסת ה64 ביט לא תומכת בכל מגוון התוכנות/משחקים או לא יודע מה, זתומרת, מפחיד אותי שיהיה מצב שאני פשוט לא אוכל להתקין דברים מסויימים, נגיד הפוטושופ שיש לי לדוגמה, או אופיס .. או משחקים מסויימים שאני ארצה להוריד, האם צפויות לי הבעיות האלה?

אתה תסתדר יפה מאוד עם 64, אין לך מה לחשוש בסך הכל. אולי יש אי תאימויות מסויימות מאוד, אבל הן לא יפריעו לך במישור הכללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...