מחפש נייד שיהווה תחליף טוב לPC בתקציב 5K, בעל רזולוציה full HD ו500GB - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נייד שיהווה תחליף טוב לPC בתקציב 5K, בעל רזולוציה full HD ו500GB

weissby

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למעט קובץ התקנה של נורטון ל-30 יום ניסיון, (רק קובץ התקנה!) לא קיבלתי שום תוכנה שניסו לדחוף לי ב-Studio 1558 שלי.

אני מציע לפי שאתה חושב על לתכנן על חנויות, לבדוק קודם כל אם יש להם במלאי את מה שאתה מחפש, כי לי לא היה פשוט למצוא מקום טוב ובסוף קניתי ב-KSP.

מה לגבי מלא משחקים בגירסת TRAIL ואופיס ל30 יום שמציק?

מה גם שהדרייברים לא ממש מעודכנים עד תום וכדאי להוריד ישירות מהאתר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לדרייברים- זה לא ממש משנה, כי WIN7 מטפל בהם בעצמו..

זה נכון אבל אני מאמין שהרבה יותר מומלץ להתקין דרייבר מהאתר של היצרנית מאשר להסתמך על דרייבר שW7 מושך מאישזהו מקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הדרייברים לא שלה, הם של היצרניות.

(אני לא מתווכח, אני מנסה להבין אותך. אם הטיעון שלך יהיה הגיוני גם לי, אולי גם אני אעשה את זה ידנית.)

בדיוק...

אתה אמרת את הסיבה לבד : "הדרייברים לא של מייקרוסופט - הם של היצרניות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימינו ההבדל מאוד מטושטש. בלאו הכי דרייברים חדשים לWindows חייבים לקבל אישור WHQL של מיקרוסופט. חלק גדול מהם גם חייבים להיות מפותחים לפי כללים מסוימים שמיקרוסופט קובעת כדי לקבל אותו אישור. וזה אומר שהדרייברים עוברים ולידציה בשבע עיניים בשיתוף של יצרניות החומרה ומיקרוסופט.

במצב הזה אין שום בעיה למיקרוסופט לדאוג שהמאגר שממנו מושכת את הדרייברים הוא המעודכן והמתאים ביותר - הרי גם ככה היא מקבלת את כל הדרייברים כחלק מתהליך הפיתוח וההפצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח "ובסוף קניתי בKSP" זה נשמע כאילו KSP זה חרא, דווקא מהנסיון שלי הם טובים

ויש את הסטודיו 1558 בKSP?! זה לא מופיע באתר שלהם..

היו 2 שקניתי במלאי ושניהם נחטפו אחרי יום יומיים.

ולרגע לא אמרתי שKSP זה חרא, הייתי מרוצה מאוד מהקנייה מהשירות ומהיחס כלפיי, גם יחסי העבר שלי איתם מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימינו ההבדל מאוד מטושטש. בלאו הכי דרייברים חדשים לWindows חייבים לקבל אישור WHQL של מיקרוסופט. חלק גדול מהם גם חייבים להיות מפותחים לפי כללים מסוימים שמיקרוסופט קובעת כדי לקבל אותו אישור. וזה אומר שהדרייברים עוברים ולידציה בשבע עיניים בשיתוף של יצרניות החומרה ומיקרוסופט.

במצב הזה אין שום בעיה למיקרוסופט לדאוג שהמאגר שממנו מושכת את הדרייברים הוא המעודכן והמתאים ביותר - הרי גם ככה היא מקבלת את כל הדרייברים כחלק מתהליך הפיתוח וההפצה.

ברור שהדרייברים חייבים להיות מאושרים ע"י מייקרוסופט אבל עדיין כדאי יותר להוריד מהיצרנית של החומרה ולא להסתמך על שהמערכת הפעלה מורידה אוטו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהדרייברים חייבים להיות מאושרים ע"י מייקרוסופט אבל עדיין כדאי יותר להוריד מהיצרנית של החומרה ולא להסתמך על שהמערכת הפעלה מורידה אוטו'.

זו דעתך האישית והלגיטימית, אבל אני לא רואה בכך אמת בסלע. סביר להניח שרע לא ייצא מזה שתוריד ידנית, אבל לא בטוח שייצא מזה משהו טוב שיצדיק את השקעת הזמן הנוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו דעתך האישית והלגיטימית, אבל אני לא רואה בכך אמת בסלע. סביר להניח שרע לא ייצא מזה שתוריד ידנית, אבל לא בטוח שייצא מזה משהו טוב שיצדיק את השקעת הזמן הנוסף.

צריך להפנות את הסוגיה הזו ליותר יודעי דבר מאיתנו אולי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ.. טוב הדל סטודיו שכל כך התהלבתי ממנו, פתאום.. אני קצת נרתע מהעניין של המסך

נורא התלהבתי שמצאתי לפטופ עם רזולוציית 1080P ובמחיר שהוא לא 10K!

אבל אחרי שקראתי משהו שמתייחס לעניין של רזולוציה נורא גבוהה כמו זו על גבי מסך שהוא לא כזה גדול.. זה בעייתי כשזה מגיע לפרקטיקה עם טקסט..

אז.. האם יש חיה דומה למה שאני מחפש? למי שלא הבין אני כן רוצה מסך עם רזולוציה 1080P אבל גם מסך יותר גדול, נגיד 17-18 אינץ', 15.6" נראה לי טיפה קטן מדי לרזולוציה כזו

ומשהו שעדיין בטווח המחירים שדיברתי עליו? (5K-6K)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין אני כן רוצה מסך עם רזולוציה 1080P אבל גם מסך יותר גדול, נגיד 17-18 אינץ', 15.6" נראה לי טיפה קטן מדי לרזולוציה כזו

כלומר ויתרת על רעיון המחשב הנייד ואתה מחפש ארון קבורה שמתחזה למחשב נייד? :smile1:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...