המטרה - שקט מוחלט (בקירור אוויר) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המטרה - שקט מוחלט (בקירור אוויר)

Milford Cubicle

Recommended Posts

אממ... 300 ש"ח כולל ספק זה מפתה...

אבל השאלה היא מה תהיה רמת הרעש בו...

אחרי הכל, דווקא כן יש למארז חשיבות מכרעת ברעש - עובדה שבביקורות על המארז ציינו שהוא היה שקט במיוחד בהשוואה למארזים אחרים, ולווא דווקא בגלל שהיו בו פחות מאווררים \ מאווררים שקטים יותר.

Besides, הספק של אנטק הוא גם שקט במיוחד (לנוסף לעובדה שהוא 380w לעומת 300w ב compucase), וכמעט שכחתי שה-Sonata נראה ממש מגניב..

אבל שוב... 300 ש"ח כולל ספק לא רע זה מפתה...

תשמע, בניתי לא מעט מערכות מבוססות על ה Compucase CI-6a19 בשילוב עם Barton 2500 וקירור מקורי.

המערכת שקטה, אפילו שקטה מאוד. המארז הכבד והפח העבה תורם לזה. המחשב הפרטי שלי מורכב בתוך המארז של Xaser III V1000D, שהוא טיפה יותר רועש מהמערכת שתיארתי קודם. גוף הקירור הוא SK7 כשעליו מורכב מאוורר TMD של Y.S. Tech (הורדתי אותו מה Aeroflow). אגב, המאוורר של הAeroflow על גבי ה SK-7 עושה עבודה יותר טובה מה SFII ברמות רעש נמוכות. זה בעיקר בגלל העובדה שה SFII הוא מאוורר 80 ממ ויש לו די הרבה שטח מת במרכז, וחלק מהאוויר שהוא דוחף בורח הצידה מגוף הקירור.

בכל אופן, אני חושב שהשילוב הכי טוב יהיה גוף כמו ה SLK-947U ועליו מאוורר Panaflo. מאוורר Panaflo לא הצלחתי להשיג, אבל את גוף הקירור הזמנתי. אם אתה מוכן לחכות, אני אדווח על התוצאות כשאני אקבל אותו.

עריכה:

שכחתי לומר שהסטאפ הנוכחי לא מפריע לי בעבודה שוטפת, אבל כשאני רוצה רק להקשיב למוזיקה, ואני רוצה שקט מוחלט, ההמהום השקט של המערכת עדיין קצת מפריע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, בניתי לא מעט מערכות מבוססות על ה Compucase CI-6a19 בשילוב עם Barton 2500 וקירור מקורי.

המערכת שקטה, אפילו שקטה מאוד. המארז הכבד והפח העבה תורם לזה. המחשב הפרטי שלי מורכב בתוך המארז של Xaser III V1000D, שהוא טיפה יותר רועש מהמערכת שתיארתי קודם. גוף הקירור הוא SK7 כשעליו מורכב מאוורר TMD של Y.S. Tech (הורדתי אותו מה Aeroflow). אגב, המאוורר של הAeroflow על גבי ה SK-7 עושה עבודה יותר טובה מה SFII ברמות רעש נמוכות. זה בעיקר בגלל העובדה שה SFII הוא מאוורר 80 ממ ויש לו די הרבה שטח מת במרכז, וחלק מהאוויר שהוא דוחף בורח הצידה מגוף הקירור.

בכל אופן, אני חושב שהשילוב הכי טוב יהיה גוף כמו ה SLK-947U ועליו מאוורר Panaflo. מאוורר Panaflo לא הצלחתי להשיג, אבל את גוף הקירור הזמנתי. אם אתה מוכן לחכות, אני אדווח על התוצאות כשאני אקבל אותו.

עריכה:

שכחתי לומר שהסטאפ הנוכחי לא מפריע לי בעבודה שוטפת, אבל כשאני רוצה רק להקשיב למוזיקה, ואני רוצה שקט מוחלט, ההמהום השקט של המערכת עדיין קצת מפריע לי.

אני כנראה קונה בקרוב מחשב חדש שיכלול את המארז הספציפי הזה (ה-CI-6A19) והמעבד (Barton 2500+) עם Aerocool .

במחשב הנוכחי שלי, רעש is a bitch.

אני גם רוצה שקט טוטלי. :(

אז מישהו יכול לתת לי איזו הערכה בנוגע למארז+מעבד+גוף למעבד הספציפים האלו ? האם המערכת הזו תהיה שקטה למדי ? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...