מוזיקת בזמן הפיכה בארץ!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוזיקת בזמן הפיכה בארץ!!!

sgt_flippy

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חוץ מזה ש-Ride of the Valkyries זו הבחירה הכי בנאלית, משהו קצת צורם לשים מוסיקה של וגנר בהפיכה במדינת , לא?

הוצאת לי את המילים מהפה... אולי במהפכה של הנאצים בארץ ישימו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני רואה מהפיכה אזרחית, אלא נפילה של המדינה כולה. לפיכך - הרי הקטע המושלם למטרות האלה, אם כי הקליפ די צ'יזי (מומלץ ואפילו חובה עם אוזניות). מסתדר יופי עם כל תרחיש אפוקליפטי באשר הוא - גם הכחדות של האנושות כולה, ככה על הדרך. :cool2:

David Helping - All Things End

http://www.youtube.com/watch?v=4FMXoC4mcpo

גם על Brian Eno - An Ascent/An Ending או Pulusha - Isolation Part I אפשר ללכת (מוזיקת ההלוויות האולטימטיבית), אבל לטעמי All Things End קולע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאת לי את המילים מהפה... אולי במהפכה של הנאצים בארץ ישימו את זה.

בושליט גמור, זה שוגנר היה חביב על היטלר לא אומר שוגנר היה נאצי(בעיקר בגלל העובדה ששניהם לא חייו באותה התקופה), וחוץ מזה גם אם הוא היה, זה לא שולל את העובדה שהוא מלחין מעולה, זה כמו להגיד שאתה לא נוסע בב.מ.וו בגלל שהיא במקור מגרמניה :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושליט גמור, זה שוגנר היה חביב על היטלר לא אומר שוגנר היה נאצי(בעיקר בגלל העובדה ששניהם לא חייו באותה התקופה), וחוץ מזה גם אם הוא היה, זה לא שולל את העובדה שהוא מלחין מעולה, זה כמו להגיד שאתה לא נוסע בב.מ.וו בגלל שהיא במקור מגרמניה :facepalm:

תלמד קצת על ואגנר. הוא היה חתיכת אנטישמי, היטלר ראה בו מורה רוחני לא רק מבחינת המוזיקה ובכלל, המוזיקה שלו די אלימה אם מנתחים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כולם היו עושים יום אחד בהיר הפיכה בארץ וכולם צועדים לכיוון הכנסת כדי להפיל את הממשלה , איזה הייתם שמים?

אני הייתי שם קלאסית

Ride of the Valkyries

איזה אתם הייתם שמים?

/wtfmotivator

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...