האם מהירות גבוהה ממה שמספקים לך בתשתית תתן יתרון? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מהירות גבוהה ממה שמספקים לך בתשתית תתן יתרון?

FroggeR

Recommended Posts

המהירות ממש זהה בהורדה תחת שני הספקים,

שוב אני מאמין שכל הספקיות בארץ בעיתיות מהסיבה הפשוטה שאין פה תשתית לכלום.

אם יש בדיקות שמישהו רוצה שאני אבצע אני עדיין עם שניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשאלתך המקורית - לא אין משמעות אם תיקח מהספק חבילה גדולה יותר מכיוון שהשייפר הוא UBR ולא יגרום לך לתיעדוף גבוה יותר.

יתכן - רק ייתכן שבחבילות יקרות כמו 100 מגה , ואולי גם לצורך העניין - יהיה לך תיעדוף בסיסי גבוה יותר בהתאם לחבילה.

לדוגמא אפשר להגדיר ש10% יהיה מובטח בצורה זו או אחרת - זה אפשרות שאולי - ודגש על אולי - קיימת רק בחבילות פרמיום למיניהן.

אז בקיצור אם תרכוש 12 או 15 ואפילו 20 מהספק (כשיש לך תשתית של 12 מגה) לא תרגיש ולו טיפה הבדל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשאלתך המקורית - לא אין משמעות אם תיקח מהספק חבילה גדולה יותר מכיוון שהשייפר הוא UBR ולא יגרום לך לתיעדוף גבוה יותר.

יתכן - רק ייתכן שבחבילות יקרות כמו 100 מגה , ואולי גם לצורך העניין - יהיה לך תיעדוף בסיסי גבוה יותר בהתאם לחבילה.

לדוגמא אפשר להגדיר ש10% יהיה מובטח בצורה זו או אחרת - זה אפשרות שאולי - ודגש על אולי - קיימת רק בחבילות פרמיום למיניהן.

אז בקיצור אם תרכוש 12 או 15 ואפילו 20 מהספק (כשיש לך תשתית של 12 מגה) לא תרגיש ולו טיפה הבדל !

סבבה,

בעקרון כל הורדה שבדקתי הייתה זהה, לפעמים אפילו 012 נתן יותר ביצועים, בהורדת דריבר קיבלתי משניהם מהירות של בערך 1.4M

speedtest היה לטובת 012 בדר"כ,

אבל עדיין סגרתי בסוף עם בזב"ל בגל להצעה טובה..

והעובדה שאין יתרון ל15 מגה..

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

רציתי לדעת אם מהירות של 15 מגה מהספק בתשתית של 12 מגה של HOT תספק יותר ממהירות של 12 מגה?

אני כמובן לא מצפה לעבור את ה12 מגה, אבל האם זה אומר שיהיה סיכוי גבוהה יותר שאני אנצל את מלוא ה12 מגה אם הספק שלי יספק לי יותר תעבורה?

אי אפשר לדעת בגלל שהדרך שהספקיות מחלקות את רוחב הפס שלהן בין הלקוחות הוא סוד מסחרי. כרגע הלקוח קונה בערך חתול בשק אלא אם כן הוא קונה חבילה עם תעדוף זה או אחר. גם עם תיעדוף הלקוח לא יודע מה בדיוק הוא מקבל. אפשר לבדוק את זה אבל בגלל שהחלוקה של רוחב הפס מבוססת על הגדרות דינאמיות המצב שאתה בודק זה יכול להשתנות על בסיס יומי בניגוד לרוחב הפס הכולל של החברה שלרוב קבוע לתקופה ארוכה יחסית (לרוב שנה+ )וגם מספר הלקוחות לא משתנה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...