האם מהירות גבוהה ממה שמספקים לך בתשתית תתן יתרון? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מהירות גבוהה ממה שמספקים לך בתשתית תתן יתרון?

FroggeR

Recommended Posts

שלום,

רציתי לדעת אם מהירות של 15 מגה מהספק בתשתית של 12 מגה של HOT תספק יותר ממהירות של 12 מגה?

אני כמובן לא מצפה לעבור את ה12 מגה, אבל האם זה אומר שיהיה סיכוי גבוהה יותר שאני אנצל את מלוא ה12 מגה אם הספק שלי יספק לי יותר תעבורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אחרת,

נניח נחל של 12 מגה,

וזורמים בו מים מהספק ב12 מגה, אבל ביננו מגביל את הזרימה מידי פעם ובעקרון רוב הזמן לא מגיע למאקסימום זרימה.

אז אם הספק יזרים 15 מגה מים האם זה יעזור לנצל את הנחל של ה12 מגה בצורה כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר התלוננתי לבזב"ל שאני לא מקבל את 12MB, אז למטרת הבדיקה נציג נתן לי יוזר זמני של 16MB. כאשר עדיין לא קיבלתי 12 MB הוא טען שבעיה בתשתית כי עם 16MB הייתי אמור לקבל את 12 מלא עם הבעיה הייתה בצד של בזב"ל. יכול להיות שזה קשקוש שלהם. לא מבין כל כך, אבל זה מה שהוא אמר לי.

אני חושב שלא כדאי לך לשלם על יותר ממה שיש לך בתשתית.

012 חברה גרועה. ברחתי ממנה. אם אתה רק בודק מיילים וגולש אולי הם יספקו לך את מה שאתה צריך, אך במקרה הזה אתה לא צריך 12 או 15. תסתפק ב 2.5 מגה גג!!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אפילו יש לך פה דוגמה אמיתית מzeus

הסיבה שיהיה לך יותר זול ב012 זה בגלל שהאינטרנט שלהם חרא, אתה לא באמת תגיע ל12 או 15 כשתגלוש בחול או תוריד טורנט או משהו

לפחות בבזק בינלאומי נותנים לך את התעדוף של הPRIVATE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפי זאוס יש הגיון לפיו 15 מגה אמור לספק בוודאות 12 מגה (זה מה שהנציג אמר לו)

ואני משמ לא בודק מילים, אני מוריד המון ו2.5 זה נורא :-X

ומה הכוונה בתעדוף? זה באמת משנה? הריי בכל מה שקשור לחו"ל זה גם ככה לא בשליטת הספקיות בארץ.. יש כבל אחד לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כבל אחד לשלוט בכולן, באופל לכבלן"

חחח סתם

האמת זה שהן קונות את הרוחב פס שלהן כל אחת ומחליטות איך לחלק

אז בוא אני אשאל משהו ספציפית אותך, אם זה לא מפריע לך..

אתה היית משלם עוד 135 ש"ח בשביל לקבל את השירות מבזב"ל, במשך 9 חודשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואלה צודק, ב15 שקל האלה אפשר לקנות 3 בקבוקי שתייה קריסטל 2 ליטר ועוד 6 חמצוצים, זה מה זה עוזר בחיים

המצב הוא ככה, בינלאומי היא הכי חזקה בקטע של הרוחב פס ובגלל זה גם המחירים בהתאם, אורנג' גם חזקה אבל העתיד שלה לא ידוע ויש מצב שתידפק שבגלל שהם מתמזגים עם 012 סמייל

012 סמייל היא הספקית הכי זוועתית שיש ואני זוכר שעזבתי אותם בסביבות 2006 מתי שהתחלתי לקלוט שהם מתחילים לעשות לי מניפולציות על החיבור

כל כך גרועים שאני כרגע צריך עבודה ואני מהסס אם לשלוח קורות חיים ועוד שהמקום עבודה 5 דקות מהבית שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי עדכון קטן,

אני עכשי עובד עם 012 ובזק, בשביל להחליט את מי לבטל.

ותתפלאו 012 נותנת ביצועים טובים יותר בspeedtest

גם מפשלת בrs ונותנת במקרה הטוב 70k/s עם 12 מגה. אז אני לא חושב שהיא פחות בעיות..

בכל מקרה, אני לא יודע ה15 שקל האלה אולי זה כלום, אבל יחסית למה שאני משלם זה תוספת של 30% שזה משהו..

אם אתם רוצים שאני אעשה כל בדיקה תגידו לי.. אולי זה יכול לעזור לעוד אנשים.

אני צריך להחליט בקרוב פשוט שאני לא אתקע עם שניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש FIGHTER התכוון דוגמא שלי בתור לקוח שברח מ012. אולי יש הגיון בחיבור ל מהירות יותר גבוה אצל ספק אבל זה בזבוז כסף. תשמע, בבדיקות שלי ב IE 8 שהתברר באמת דפדפן גרוע קיבלתי 1.41 MB/S בהורדות מחו"ל משרתים עם UPLOAD רציני כמו FILEHIPPO, DOWNLOAD.COM. , ATI.

בבדיקות עם OPERA 10.63 קיבלץח 1.44 שנראנ לי יותר נכון מ IE הדפוק. אפילו 1.41 זה 11.2 MB שמההוה 93% מהחבילה שלך. אם מהירות שלך 1.44 שאני מאנין יותר חמספר ה זה ב OPERA אתה מקבל 11.52 שזה 95% אחוז מה 12 MB. לשלם עבור 5% על מנת לקבל 12 MB מלא, סלך לי זה מתומתם [br]פורסם בתאריך: 24.10.2010 בשעה 16:13:16

טוב יש לי עדכון קטן,

אני עכשי עובד עם 012 ובזק, בשביל להחליט את מי לבטל.

ותתפלאו 012 נותנת ביצועים טובים יותר בspeedtest

גם בזק מפשלת בrs ונותנת במקרה הטוב 70k/s עם 12 מגה. אז אני לא חושב שהיא פחות בעיות..

בכל מקרה, אני לא יודע ה15 שקל האלה אולי זה כלום, אבל יחסית למה שאני משלם זה תוספת של 30% שזה משהו..

אם אתם רוצים שאני אעשה כל בדיקה תגידו לי.. אולי זה יכול לעזור לעוד אנשים.

אני צריך להחליט בקרוב פשוט שאני לא אתקע עם שניהם

SPEEDTEST זה לא מדוייק תמיד.

לך ל ותנסה להוריד דרייבר. ותגיד איזה מהירות אתה מקבל [br]פורסם בתאריך: 24.10.2010 בשעה 16:14:49

ווואלה צודק, ב15 שקל האלה אפשר לקנות 3 בקבוקי שתייה קריסטל 2 ליטר ועוד 6 חמצוצים, זה מה זה עוזר בחיים

המצב הוא ככה, בינלאומי היא הכי חזקה בקטע של הרוחב פס ובגלל זה גם המחירים בהתאם, אורנג' גם חזקה אבל העתיד שלה לא ידוע ויש מצב שתידפק שבגלל שהם מתמזגים עם 012 סמייל

012 סמייל היא הספקית הכי זוועתית שיש ואני זוכר שעזבתי אותם בסביבות 2006 מתי שהתחלתי לקלוט שהם מתחילים לעשות לי מניפולציות על החיבור

כל כך גרועים שאני כרגע צריך עבודה ואני מהסס אם לשלוח קורות חיים ועוד שהמקום עבודה 5 דקות מהבית שלי

אם אתה משחק, אז 012 זה אופציה גרוע! אם אתה מוריד זה אופציה גרוע! אם אתה צריך חיבור לחו"ל טוב, אז 012 זה אופציה גרוע!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...