עזרה בנוגע לאוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בנוגע לאוזניות

tal7420

Recommended Posts

שלום, היה לי מחשב ישן בו חיברתי ישירות לרמקולים, ושמעתי מצויין....

כעת יש לי מחשב חדש.....

כשאני מכניס את אותן האוזניות לאותם הרמקולים הסאונד פשוט יורד בצורה דראסטית לרמה שהן לא כל כך מועילות....

כן, חיברתי גם ישירות למחשב....שמעתי גם בצורה הזו גרוע....

כן, חיברתי אחרות...שמעתי בהן סבבה....

זה פשוט כאילו הכרטיס קול החדש של החליט שהוא שונא דווקא ת'אוזניות האלה...פשוט כך....אין שום הגיון במה שהולך פה...

האוזניות ישנות, של סוני, לא יודע דגם...

עכשיו גם אם הבעייה היא בחוסר הכימיה או אלוהים יודע איך אני אקרא לזה, בין הכרטיס קול החדש לאוזניות, אז מאיפה אני יודע שאני לא אקנה חדשות והוא לא יסתדר גם איתן?

ועברתי בין חנויות ואין אופצייה להחזיר ....כלומר אם אני קונה אוזניות אני פשוט לוקח סיכון שהכרטיס קול שלי לא יסתדר איתן...

אגב הכרטיס קול שלי הוא, אני חושב,

HDAUDIO/FUNC_01 בלה בלה בלה 0887 ועוד המון אותיות ומספרים שהייתי מעדיף לעשות להם קופי פייסט אבל אני לא יכול....

מה אני אמור לעשות?

מישהו מכיר מקרה דומה?

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, חיברתי אוזניות אחרות...שמעתי בהן סבבה....

אני לא מבין אז למה לא להשתמש באזניות האלה?

איזה אזניות יש לך? משהו מטורף ששווה מאות שקלים או סתם אזניות כדי שלא תפריע לאנשים אחרים בבית לישון?

בכל מקרה, כדאי לך להוריד את הדרייבר של לוח האם וכרטיס הקול מפה:

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3268#dl

התוכנה של הדרייבר יודעת לפעמים לזהות את המכשיר שאתה מחבר ולהתאים את עצמה אליו. יכול להיות שהיא לא מצליחה לעשות את ההתאמה ב- 100% כי האזניות ישנות. במקרה הזה תצטרך להגדיר את זה ידנית דרך התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות הן ממש ישנות של .....כן בעיקרון אני שומע בהן כדי לא להפריע....

בקשר ללינק...לא מצאתי אופצייה להורדת התוכנה\הדרייבר.....

אם תוכל לשלוח לי הסבר מפורט אעריץ אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות הן ממש ישנות של .....כן בעיקרון אני שומע בהן כדי לא להפריע....

אם ככה, אז רק שתדע שאפשר לקנות בסופר במחלקת החשמל ב- 20-30 ש"ח אזניות עם מיקרופון של מולר או סילברליין או כל חברה אחרת שיש להם באותו יום במלאי. לא צריך יותר מזה. לי יש שני זוגות - לעבודה ולבית ואני מבסוט מהן.

אבל אם בכל זאת אתה מתעקש...

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=470172 - הדגם הזה בדיוק עלה לי 25 ש"ח בשופרסל לפני שנה בערך.

בקשר ללינק...לא מצאתי אופצייה להורדת התוכנה\הדרייבר.....

אם תוכל לשלוח לי הסבר מפורט אעריץ אותך...

1. בחלק התחתון של המסך, אם תשים לב יש כמה לשוניות. הלינק שנתתי לך אמור להביא אותך ישירות ללשונית של Downloads. אם לא, אז תלחץ עליה.

2. מתחתיה תראה שני שדות עם בחירה מרובה. את השדה משמאל, Download type תשאיר על Driver. בשדה מימין, Choose your OS תבחר את מערכת ההפעלה שלך.

3. תוריד את הדרייברים המתאימים והעדכניים ביותר של הצ'יפסט ושל האודיו.

4. תתקין קודם את הדרייבר של הצ'יפסט ואח"כ את הדרייבר של האודיו.

5. חבר את האזניות ונסה לשחק קצת עם התוכנה של האודיו (תוכל למצוא אותה ב Control Panel) כדי להבין מה קורה שם. זה לא מסובך מדי.

לא צריך להעריץ, מספיק להגיד תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי עם הרילטק....לא מצאתי בו דרך להגביר את הווליום.......הכל על 100%......ועוצמת הסאונד זהה לזו שהייתה לפני שנכנסתי אליו....

זה לא קשור לווליום. תנסה לבחור בהגדרות המתאימות ביותר לאזניות שלך. אני לא מכיר את התכנה ככה שאני לא יודע להגיד לך על מה ללחוץ ואיפה. אם זה לא עובד אחרי יום-יומיים של נסיונות, לך תשקיע 30 שקל באזניות חדשות.

מישהו מוכן להסביר לי למה אנשים הפסיקו לענות לי?

לא יודע לגבי אנשים, אבל אני הייתי במילואים השבוע אז לא יכולתי לענות. סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אם זה מילואים אז נוותר לך ;)

אבל עד כמה הסאונד של האוזניות ב-30 ש"ח האלה סביר?

כאילו זה שהן סטריאופוניות כאלה זה הופך אותן לעדיפות על פני לא סטריאופוניות ב-100 ש"ח?

אמרתי בעיקרון שאני צריך את זה כדי שלא יישמעו אבל זה לא אומר שאני מוכן לסאונד גרוע...אני כן רוצה לשמוע נורמלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...