משכורת של טכנאי מחשבים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משכורת של טכנאי מחשבים

juan svensen

Recommended Posts

אני משנת 97 טכנאי מחשבים התחלתי בצבא והעבודה האחרונה שלי הייתה ב Data Safe שפשטה רגל תיקנתי שם מחשבים ניידים של IBM LENOVO ACER וקיבלתי 10K רכב + פלאפון אני כמעט חצי שנה מובטל מאז בגלל שההצעות שאני מקבל זה 4.5 - 5 K אני רושם בקורות חיים שיש לי ניסיון ועברתי אפילו הכשרה של IBM וכלום ,, הסתכלתי באתר הזה http://www.maskorot.co.il/salary/?id=22344 המחירים בשמיים 7.5 - 10 K שלא נדבר על התנאים " רכב , ביטוח מנהלים , צמוד " איך זה שכל הצעת עבודה מציעים לי 5 - 5.5 גג ועוד עושים לי פרצופים ? אני רק אומר בכח אדם 10,000 עושים לי פרצוף כזה " אתה משוגע " אז שאני יורד ל 7.5K אומרים שאני לא מציאותי , יש פה טכנאים שכירים שעובדים בזה עם ניסיון ? 5000 שקל עם ניסיון של למעלה מ 10 שנים ? ממש ניצול , מה הממוצע בשוק לטכנאי עם ניסיון מישהו יודע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאני רואה על תחנת אוטובוס מודעה בנוסח "טכנאי מחשבים מוסמך - שירות אישי ואדיב בביתך - 45שח לשעה" אני חושב: איזה מניאק, הורס לעצמו וגם לאחרים. רק בזכות אנשים כאלה השוק הזה כל כך פרוץ והגיע למצב בו הוא נמצא היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על עבודה בחברות הייטק לתקן מחשבים ניידים ונייחים של IBM LENOVO TOSHIBA לא ב KSP או אייבורי קיבלתי 10K הבעיה שאחרי שהחברה פשטה רגל אני לא מוצא כלום כל המשרות נעות בין 4.5 ל 5.5 ברוטו ! פשוט הזוי .

איך אתם מסבירים את המשכורות האלה ? http://www.maskorot.co.il/salary/?id=22344

למשל בחברת " טלקוד מחשבים " הציעו לי 5 ברוטו אבל שכר של חייל אחרי לא מנוסה , באומניטק הציעו לי 5.5 ברוטו שכר פשוט ביזיון ובאתר משכורת ראיתי אנשים שמצהירים שהם מרוויחים בין 7.5 - 10 בחודש זה קצת סותר את המציאות שאני מכיר :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על עבודה בחברות הייטק לתקן מחשבים ניידים ונייחים של IBM LENOVO TOSHIBA לא ב KSP או אייבורי קיבלתי 10K הבעיה שאחרי שהחברה פשטה רגל אני לא מוצא כלום כל המשרות נעות בין 4.5 ל 5.5 ברוטו ! פשוט הזוי .

בטח החברה פשטה רגל בגלל המשכורת המנופחת שהם שילמו לך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מצפה ?

לתקן מחשבים אפך לרוב לעסק מאוד פשוט כי עשו את זה ידידותי הרבה יותר מבעבר

המחשבים עצמם אפכו לזולים מאוד (לא מדבר על מחשבי גימרים ) אז אנשים גם לא רוצים לשלם על תיקון

אז מה אתה מצפה ?

עם יש לך ידע וניסיון אתה יכול להיות לפתוח עסק משלך ולנסות ככה להרוויח לחם

עם אתה באמת מוכשר כמו שאתה מתאר גם בעבודה וגם עם לקוחות תוכל להגיע למשכורת נחמדה

אבל תשכח ממשכורות של 10K בתחום -יש חנויות שמוכרות לך מחשב שלם ב1000 שקל שזה גם מקצץ משכר העובדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל בחברת " טלקוד מחשבים " הציעו לי 5 ברוטו אבל שכר של חייל אחרי לא מנוסה , באומניטק הציעו לי 5.5 ברוטו שכר פשוט ביזיון ובאתר משכורת ראיתי אנשים שמצהירים שהם מרוויחים בין 7.5 - 10 בחודש זה קצת סותר את המציאות שאני מכיר :(

בחברות הייטק בדרך כלל אין משרה של , יש משרת IT במחלקת IT.

והאתר ההוא כנראה לא אמור לשקף את המציאות בפועל, אלה רק את המציאות באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק ואחדד, שבד"כ אותם אנשים מתעסקים לא רק בתיקון ניידים/נייחים גרידא,

אלא גם בתחזוקת שרתים, ציוד תקשורת, אבטחת מידע, מסדי נתונים, מערכות איחסון וגיבוי ועוד.

כמו כן, אל תשכח שלינוקס זה גם הפך להיות לסוג של Must, שהיום גם אנשים שמרוויחים 7K דורשים שיהיה להם רקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

juan svensen, אני מצטער, אבל מה שאתה מתאר נשמע כמו העבודה הכי זוטרה בתחום שכל עובד helpdesk עושה היום.

אני לא יודע מאיפה אתה מביא את כל הנתונים האלו על תנאים ומשכורת עי זה פשוט לא נשמע הגיני גם בתקופת בועת ההי-טק לפני עשר שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק ואחדד, שבד"כ אותם אנשים מתעסקים לא רק בתיקון ניידים/נייחים גרידא,

אלא גם בתחזוקת שרתים, ציוד תקשורת, אבטחת מידע, מסדי נתונים, מערכות איחסון וגיבוי ועוד.

כמו כן, אל תשכח שלינוקס זה גם הפך להיות לסוג של Must, שהיום גם אנשים שמרוויחים 7K דורשים שיהיה להם רקע.

זה כבר הרבה מעבר לטכנאי מחשבים

אתה מדבר פה על תפקיד הרבה יותר רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

juan svensen, אני מצטער, אבל מה שאתה מתאר נשמע כמו העבודה הכי זוטרה בתחום שכל עובד helpdesk עושה היום.

אני לא יודע מאיפה אתה מביא את כל הנתונים האלו על תנאים ומשכורת עי זה פשוט לא נשמע הגיני גם בתקופת בועת ההי-טק לפני עשר שנים.

ממתי IT ארגוני נוגע בברזלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...