מחפש חוות דעת על RSM.CO.IL - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש חוות דעת על RSM.CO.IL

Blue Cheese

Recommended Posts

אני קונה מהם לעיתים קרובות. יש להם כמה סניפים, אחד בכפר סבא, שהוא לדעתי הסניף המרכזי. אני לא מזמין בדואר - אלא אוסף מהסניף. מניסיוני הם מספקים את המוצר מהר מאוד, לפעמים מהיום להיום (את הזריזות שלהם אני יכול להשוות רק ל-IQPC וזאת מחמאה). לא הייתי צריך שירות עד היום, אבל ההתרשמות שלי היא שהאנשים סימפטיים, מאוד רוצים להתרחב ולהצליח, ויש עם מי לדבר. ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה קניתי מהם כמה מחשבים(4 מחשבים ו3 מסכים), זאת ההתרשמות שלי מהם:

הזמנתי את המארז 334 של קולרמסטר לכל המחשבים, קיבלתי את ה335 לכל המחשבים(לא משמעותי אבל מרגיז)

הזמנתי מאוורר שקט לכל המחשבים, ל2 קיבלתי מאוורר שקט ולשניים מאורר לא שקט.(הרעש בהחלט נסבל, אבל שוב, מרגיז)

מחשב אחד הגיע עם הנורות של הפאנל הקידמי לא מחוברות.

3מחשבים הגיעו עם מחשב לא מפורמט.(שוב, לא משמעותי אבל מרגיז)

בנוסף, הם אמרו לאבא שלי להגיע בשעה X למקום כדי לאסוף את המחשבים, והוא נאלץ לחכות שם כי הם לא היו מוכנים.

התעלמתי, כי זה באמת משהו לא משמעותי, במיוחד המארזים שזה לא מפריע לי כי גם ה335 מצויינים, וגם על הנורות הבלגתי, כי זה בדיוק שניה וחצי לחבר אותם.

אבל יותר הרגיז אותי כששלחתי לנציג שהזמנתי ממנו מייל, הוא התעלם ממני לחלוטין, אבל שהייתי צריך לשלוח לו משהו בשביל התשלום הוא ממש לא התעלם ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי צריך יותר מדי שירות למוצרים שרכשתי מהם, אבל כרטיס SD בנפח 8GB שהיה לי שהתקלקל הוחלף ממש זריז. דוד שלי גם קנה משם מחשב, אחרי תקופה נתגלתה תקלה עם החיבורים של הסאונד בפאנל הקדמי, גם את זה פתרו לו תוך 24 שעות אם אני זוכר נכון.

לא ניסיתי מעולם להזמין עם משלוחים וכאלו, תמיד באתי וקניתי או הזמנתי במקום, וקיבלתי בדיוק את מה שהזמנתי.

מה שכן, למיטב ידיעתי אין יותר את המארז 334 כבר תקופה ארוכה. אני לא מבין למה הוא עדיין באתר, כאשר רציתי להזמין אחד לפני שנה בערך כבר אז אמרו לי שאין אותו ושיש את ה335 במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן, למיטב ידיעתי אין יותר את המארז 334 כבר תקופה ארוכה. אני לא מבין למה הוא עדיין באתר, כאשר רציתי להזמין אחד לפני שנה בערך כבר אז אמרו לי שאין אותו ושיש את ה335 במקום.

אין שום בעיה, אתה מסכים שהיו צריכים ליידע אותי על זה? ולא שאני מגלה שמגיעים לי 4 מחשבים שנראים שונה לגמרי ממנה שהזמנתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...