ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!! - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!!

JohnnyBravo

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב שהוא חתם הוא לא ידע שליאור יחתום

כדיר היה אמור להיות אחד מהישראלים הבכירים ובמצב כזה בליגה היה מקבל מספיק דקות

אבל שליאור חתם הוא נדפק חזק

בכל מקרה בני השרון נצחה אתמול

המשחק ניראה כמו איזה משחק אימון אבל אני שמח על הניצחון ועל זה שהרבה שחקנים שותפו

בגלל שיש שחקנים דוגמת ששון שצריכים להתעורר מהתרדמת

לדעתי זה הימור נכון של שמיר כי ככה במאני טיים הסגל יהיה באמת מוכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שכדיר עשה בחוכמה כשחתם - (בעיקר לחשבון הבנק שלו, חחח) - וגם עכשיו שעזב, כי אם אליהו ופניני בקבוצה - אין מקום לעוד פורוורד ישראלי. עדיף שיילך לקבוצה אחרת וייתפתח לשחקן טוב יותר.

לשחרר את גרין נראה לי טעות, כל עוד לא מביאים סנטר נוסף. הוא אמנם נגר, עושה נזק בהתקפה, אבל במשחקים עם סקור נמוך שגם ככה לא קולעים הוא יכול לתת לסופו הרבה דקות מנוחה. יש לו משחקים שהוא גרוע גם בהגנה, אבל מדי פעם הוא מבריק, צריך להעלות אותו לשתי דקות כדי לבדוק מאיזה צד בבוקר הוא קם מהמיטה.

קרע אותי מצחוק ג'ף פוט, שחושב שמעכשיו יתחיל לשחק בקבוצה - היכולת שלו אתמול באמת היתה כמו של שחקן פוסטר שמתרגש מלעלות למגרש.

למרות שצריך לקחת בחשבון שהוא מתרגש והביטחון העצמי שלו בקרשים, מסתבר שבאמת אין לו מה לחפש במכבי.

נראה לי שבלאט העלה אותו למגרש כדי שגם האוהדים שרצו לראות אותו משחק יבינו עם מה יש להם עסק...

אני רק לא מבין מי האדיוט שהחתים אותו על כזה חוזה. איך יכול להיות שהחתימו אותו לפני שראו אותו משחק? ועוד בתחילת העונה יכלו להשאיל אותו לציבונה, ההצעה לא היתה גבוהה מספיק לטעמם, ועכשיו נתקעו איתו כמו עצם בגרון. במצב של היום היו משאילים אותו גם תמורת שקל וחצי. :P

לגבי בני השרון, נראה לי שיש לכם קבוצה טובה השנה, מעניין איך תעמדו מול הלחץ של הגארדים של מכבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיספסת נק' מאוד חשובה בנוגע לפוט (נק' שדיוויד בלאט סיפר בראיון אתמול).

ג'ף פוט כבר היה רגל אחת מחוץ למכבי והיה מתוכנן לעבור בהשאלה לקבוצה אחרת.

כתוצאה מכך, הוא לא התאמן עם מכבי בתקופה האחרונה ואז בפתאומיות העסקה נפלה , בגלל זה פוט הופתע שבכלל נתנו לו לשחק ובגלל זה הביצועים שלו היו עלובים.

דיוויד בלאט אמר שמעכשיו הוא יחזור להתאמן עם הקבוצה ואם הוא ישתפר, הוא גם יקבל דקות משחק.

איך בכלל אפשר לדבר על גרין וכדיר באותו משפט כשהם משחקים בעמדות שונות?? אם למכבי תהיה את היכולת (בעתיד הקרוב או בעונה הבאה) להביא עוד מס' 5 שיכול לתת מנוחה לסופו, גרין ככול הנראה לא ישאר בקבוצה (גם בגלל השכר הגבוה שלו ביחס לתרומה שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי נושא פוט. הוא הרי הובא על תקן של כוכב עולה, שחקן כישרוני מאוד כהשקעה לעתיד.

אם סופו מתחבר למכונת חמצן אחרי 3 דק' והנדריקס גם ככה מתעייף/צובר עבירות (כמו שכבר קרה) אז למה לא לשתף את פוט? איך הוא אמור לצבור ניסיון?

בכלל, במשחקי הליגה אני לא רואה סיבה לא לשתף אותו. משחקים כמו אתמול נגד חולון הם משחקים מצויינים לתת לפוט ושחקנים אחרים לצבור דקות וביטחון, הניצחון ממילא לא היה מוטל בספק לרגע מאז המחצית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי נושא פוט. הוא הרי הובא על תקן של כוכב עולה, שחקן כישרוני מאוד כהשקעה לעתיד.

אם סופו מתחבר למכונת חמצן אחרי 3 דק' והנדריקס גם ככה מתעייף/צובר עבירות (כמו שכבר קרה) אז למה לא לשתף את פוט? איך הוא אמור לצבור ניסיון?

בכלל, במשחקי הליגה אני לא רואה סיבה לא לשתף אותו. משחקים כמו אתמול נגד חולון הם משחקים מצויינים לתת לפוט ושחקנים אחרים לצבור דקות וביטחון, הניצחון ממילא לא היה מוטל בספק לרגע מאז המחצית.

מכבי לא מגדלת שחקנים - בשביל זה יש קבוצות כמו גליל :P

פוט, גם אם נניח שיש לו כשרון (הנחה שנוייה במחלוקת), צריך הרבה זמן להתפתח לשחקן טוב. אם יקבל שתי דקות למשחק במשחקי גארבג' הוא לא יתפתח ולא נעליים.

כרגע הרמה שלו זה ליגה שלישית בישראל, מקסימום שנייה. אסור לשכוח שהוא זר, ולא ישראלי, אז אף קבוצה לא תרצה לקחת כזה זר מעאפן.

בקיצור - פלופ רציני של מכבי. מצד אחד היא רוצה לקדם אותו בגלל שרק ככה תוכל להשאיל אותו, מצד שני, אין סיכוי לקדם אותו בתנאים הנוכחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שבלאט ידע מי זה פוט כשהוא החתים אותו, לכן הנחת היסוד שלי היא שאכן מדובר בשחקן כישרוני.

אולי אתה צודק, אני מניח שאנחנו לא ממש יודעים מה קורה מאחורי הקלעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שבלאט ידע מי זה פוט כשהוא החתים אותו, לכן הנחת היסוד שלי היא שאכן מדובר בשחקן כישרוני.

אולי אתה צודק, אני מניח שאנחנו לא ממש יודעים מה קורה מאחורי הקלעים.

מכבי היו בהיסטריה בקיץ, ועשו הרבה שטויות..

הגדולה שבהן היא ההחתמה התמוהה הזאת.

ויחד עם זאת, למרות כל הבלאגן שהיה בקיץ, אני חייב להגיד שאפו לדיוויד בלאט - לא התלהבתי כשהוא בא, בלשון המעטה, אבל הוא מעמיד חמישיית בולדוגים על המגרש שכיף לראות. אני חושב שהוא היה צריך להשאיר את לאזמה, ואז בכלל לא היו קולעים על מכבי סל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על היסטריה ומצד שני טוען שהיו צריכים להחתים שחקן עם קרסול שבור , זה לא הימור מבחינתך??

ועל איזה "הרבה שטויות" אתה מדבר? כדיר ופוט?? זה לא שטויות , זה הימור הגיוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על היסטריה ומצד שני טוען שהיו צריכים להחתים שחקן עם קרסול שבור , זה לא הימור מבחינתך??

ועל איזה "הרבה שטויות" אתה מדבר? כדיר ופוט?? זה לא שטויות , זה הימור הגיוני...

פוט זה שטות גדולה - לא משנה איך תסתכל על זה :kopfpatsch:

לאזמה משחק והכל בסדר אצלו. לאזמה עדיף על הנדריקס בהגנה, זה בטוח, ובהתקפה גם ככה הנדריקס לא בא לידי ביטוי, למרות שהוא יותר מוכשר התקפית.

אל תשכח את מה שמו שקיבל התקף לב, תאר לך שזה היה קורה במשחק פה. והכתובת היתה על הקיר.

הביאו את סופו, שזה היה הימור גם ככה, ולא הביאו לו מחליף נורמלי. הוא אמנם הפתעת השנה מבחינתי, אבל אם ימשיך לשחק הרבה הוא יפצע בסוף ואז הלכה העונה.

החתימו את פארגו בלי לחשוב על ההשלכות, אבל פה דווקא בלאט שיחק אותה, די כמו בשנה שעברה עם פרקינס.

בקיצור, היתה היסטריה כללית, הקבוצה עדיין לא בנוייה טוב, ואפילו בלאט יודע את זה, לפי הראיונות האחרונים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של סופו שיש לו יותר מידי משחקי "חושך" לשחקן בתקציב שלו

זה שחולון פתחה רגלים-ואת האמת גם ככה אין לה כלים נגד מכבי שה ענין אחר

נגד קבוצות טובות לסופו מאוד קשה

אפילו נגד ירושלים היה לו מאוד קשה וירושלים לא להיט השנה

הבחור צריך להוריד איזה 25 קילו-בזה גרשון צדק

ה25 קילו האלו זה האבדל בין שחקן NBA לגיטימי לבין שחקן ליגה ישראלית לגיטימי

ופה זה התפקיד של מכבי -הם צריכים לשבת אליו חזק שיוריד משקל

הורדת משקל במקרה שלו גם תוריד סיכוים לפציעות

כי כרגע הוא נוחת מקפיצות עם משקל עודף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאזמה משחק והכל בסדר אצלו.

מה קשור בכלל?? מי מדבר על "עכשיו"?? בסוף עונה שעברה , השחקן היה עם קרסול שבור , נראה לך הגיוני להחתים אותו על חוזה חדש שלא יודעים מה יהיה מצבו אחרי שיורידו את הגבס?? לבנות קבוצה שיש לך שחקן מוחתם שתופס מקום ושיש עליו סימן שאלה?? תעשה לי טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור בכלל?? מי מדבר על "עכשיו"?? בסוף עונה שעברה , השחקן היה עם קרסול שבור , נראה לך הגיוני להחתים אותו על חוזה חדש שלא יודעים מה יהיה מצבו אחרי שיורידו את הגבס?? לבנות קבוצה שיש לך שחקן מוחתם שתופס מקום ושיש עליו סימן שאלה?? תעשה לי טובה...

מחזק -אני לא בדיוק מאוהדי מכבי -אבל קבוצה בסדר תקציב שלה לא צריכה לקחת הימור על שחקן פצוע או שחוזר מפציעה

היא לא קבוצת ליגה ישראלית רגילה שחיבת לקחת הימורים כאלו לנסות להגיע להשגים

יש לה מספיק תקציב לקחת שחקנים טובים

מה שהיא צריכה לסדר זה את מחלקת הסקאוטינג

כי נפילות כמו פוט קוראות לה יותר מידי בשנים האחרונות

מה שמצחיק שאולי הוא כזה גרוע שאפילו לא משאילים אותו לקבוצות בליגה שיצבור ניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אתם זוכרים אבל כבר בהחתמה שלו דיוויד אמר שהוא פרוייקט לעתיד , ידעו שיש לו מגבלות והוא עוד צריך להתפתח.

דיוויד מראש לא בנה עליו , הבעיה התחילה שהוא לא בנה על זה שאף קבוצה לא תרצה אותו...

את כדיר מהבחינה הזאת הרבה יותר קל "למכור" לקבוצות בליגה הישראלית , בגלל החוק הרוסי ובגלל שמכירים אותו ואת היכולות שלו (MVP של העונה הקודמת)

מי יודע? אולי עכשיו שפוט הבין שזו ההזדמנות שלו , הוא יתאמן ויעשה את זה ברצינות , אולי יקבל הזדמנות להראות מה הוא שווה ואולי נראה משהו אחר ממנו.

המשחק אתמול לא אינדיקציה , הוא אפילו לא התאמן עם הקבוצה והקפיצו אותו לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...