50% הנחה על לוג'יטק במחסני חשמל: יש פריטים מעניינים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

50% הנחה על לוג'יטק במחסני חשמל: יש פריטים מעניינים?

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דיווח חם מאזור דרום: סניפים אשקלון ואשדוד.

שני עכברים, שני מקלדות מצלמת רשת כולם OEM (באשדוד גם כלשהם פשוטים).. מחירים יקרים, שום דבר מעניין.

תודה לך על זה שהזהרת אותי מבזבוז זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הניסיון שלי עם מחסני חשמל ודומיהן - זה לא שהיה להם דברים "טובים" של לוג'יטק והם נחטפו - פשוט לעולם לא היה להם אותם. זו חנויות שמתמחה בפיתוי("מבצעי ענק!!!") ומכירה בשטח("אסור לנו למסור מחירים בטלפון/אינטרנט... זו המדיניות) - אין להם באמת מוצרי איכות במחירים תחרותיים - זה לא המודל העסקי שלהם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים שלהם לעומתצ זאת סבירים יותר מהמתחרים, אבל יש חנויות יותר זולות (בלי קשר למבצע המדובר)

ויש חנות אחת בסגולה, השניה נמצאת בירקונים שזה דקה נסיעה משם - אף פעם לא הבנתי את ההגיון

מה שכן בשתיהן תמיד יש אנשים, לך תבין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לשמוע שאין משהו מעניין במבצע.

האמת, לא הייתי מתייחס אליו לולא מחסני חשמל עשו משהו חיובי בזמן האחרון: נדמה לי שרק בזכותם אפשר לקנות כעת דיסק חיצוני של סיגייט 1TB במחיר 300 ש"ח, או 500GB באותו מחיר. לפני סוכות המחירים היו מעל 370. ואלה מוצרים מאוד איכותיים: אולי הטובים ביותר מסוגם (ראו סקירה של SPCR על ה-FreeAgent 640). הסיבה היחידה *לא* לקנות אחד כזה היא מי שממתין שכוננים בממשק USB3 ירדו אל העם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משמעותי. גם אם הם השיגו את המוצרים דרך רצועת עזה - מעתק יתנו שירות כנציגה הרשמית של לוג'יטק בארץ. במקרה חריג שיתנערו מלתת אחריות אפשר לפנות ללוג'יטק בעצמם ולקבל שירות.

כבר מזמן לא, הנציגים הרשמיים הם בנדא מגנטיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לשמוע שאין משהו מעניין במבצע.

האמת, לא הייתי מתייחס אליו לולא מחסני חשמל עשו משהו חיובי בזמן האחרון: נדמה לי שרק בזכותם אפשר לקנות כעת דיסק חיצוני של סיגייט 1TB במחיר 300 ש"ח, או 500GB באותו מחיר. לפני סוכות המחירים היו מעל 370. ואלה מוצרים מאוד איכותיים: אולי הטובים ביותר מסוגם (ראו סקירה של SPCR על ה-FreeAgent 640). הסיבה היחידה *לא* לקנות אחד כזה היא מי שממתין שכוננים בממשק USB3 ירדו אל העם.

HITACHI SimpleTech

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=5103

:) רוכש אחד שכזה היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...