אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין ! - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפוד טאצ' שהופך לאייפון, זה כבר זמין !

KoM

Recommended Posts

הנה עוד עדכון מעניין -

התכתבתי עכשיו במסן עם מישהו מהחברה coming.hk שהוציאו את המתחרה של ה PEEL 520 והוא עדכן אותי שהם מוציאים מוצר דומה גם ל . זה אומר שאפשר יהיה להפוך כל לטלפון סלולרי..

מדהים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המוצר לאייפוד נקרא iPod C Peel

והמוצר לאייפד נקרא C Peel

לאייפוד כבר בשיווק ובקרוב ימכרו אותו בחנות און ליין של היצרן (וכנראה אז הוא גם יגיע לאיביי).

המתאם לאייפד עדיין בשלבי אחרונים, להערכתי יושק בתחילת 2011..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על העידכונים.

ועוד: אם מצאת דרך להתכתב עם הבחור, אז אולי תשאל אותו, במה שונה התוכנה של המוצר שלו, לעומת ה- PEEL 520?

והאם הם מתכוונים לעדכן את המוצר, ולהביא אותו לבשלות כזו, שתהייה באמת קרובה לטלפון סלולרי, עם כול המאפיינים, כמו למשל פתרון לאותה בעיית שיחה ממתינה, שהתייחסת אליה באחת מהתגובות הקודמות שלך.

אני יותר ויותר פסימי וסקפטי בקשר לסיכוי שה- PEEL520, יעודכן וישופר הרבה יותר ממה שהוא היום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה מחובר למספר דקות בלבד ונאלץ להתנתק בטענה שיש לו הרבה עבודה.

לא נראה לי שאפשר לקבל תשובות לשאלות ששאלת.. הכל עניין של ניסוי וטעיה..

אם המוצר שלהם לא יהיה יקר, אני אשקול להזמין אחד ולהשוות אותו ל PEEL 520.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי גיל

יש חדש?

נאדה.. גורנישט..

השגתי אייפוד 4 בזול אבל בטעות מיהרתי לשדרג את התוכנה ל 4.2.1 ועכשיו גם אין JAILBREAK כמו שצריך וגם הבנתי שהאפפ של YOSION לא יעבוד על הגירסה הזאת ואי אפשר לדעת מתי יוציאו גירסה עדכנית.

בקיצור.. נחכה לפברואר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאדה.. גורנישט..

השגתי אייפוד 4 בזול אבל בטעות מיהרתי לשדרג את התוכנה ל 4.2.1 ועכשיו גם אין JAILBREAK כמו שצריך וגם הבנתי שהאפפ של YOSION לא יעבוד על הגירסה הזאת ואי אפשר לדעת מתי יוציאו גירסה עדכנית.

בקיצור.. נחכה לפברואר..

האם peel520 נכנס טוב לאיפוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא משתמש באייפוד 4 עם ה PEEL520 גם בגלל בעיית התוכנה וגם בגלל שקניתי מכשיר עם דיגיטייזר שבור ואני מחכה שיגיע החלק מחו"ל להחלפה. בכל מקרה כבר ברור שתהיה בעיה עם כפתור ההדלקה/נעילה כי באייפוד 4 הוא בצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עדכון

יצאה גירסה 0.9.7.

ועכשיו שומעים מאד חזק ברמקול.

ייקח לי קצת זמן לבדוק איזה באגים נוספים תוקנו.

לפחות זה מעורר תקווה כלשהי שכן נגיע לגירסה המובטחת 1.0.0 ונקבל גם את ה GPRS.

עושה רושם שיש גם תמיכה ב 4.2... עכשיו רק צריך Untethered JB לזה ואנחנו מסודרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה,

תעדכן כאן.

אשמח גם אם תטפטף את רשמיך ...

והכי טוב יהיה אם באמת תזכה להשתמש באייפוד 4 שרכשת; דרך אגב מזל טוב (בכמה רכשת אותו?!).

[br]פורסם בתאריך: 12.12.2010 בשעה 19:03:33

דרך אגב, אני עם גירסת קושחה 4.0

אני לא רואה את העידכון, מלבד התאמת התוכנה לגרסת קושחה 4.2.

האם העידכון רלוונטי מבחינתי? ;

דרך אגב, בפורום של יוסיון אני קורא שישנן לא מעט בעיות בעידכון...

עריכה:

אני כן רואה את העידכון; פשוט אני צריך ללחוץ על הקישור המתאים לגירסת הקושחה המותקנת אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי גם

עד כעכשיו הכול נראה בסדר.

SMS עובד

השמע באמת הרבה יותר טוב; בעצם מצוין, הגם שברירת המחדל של השמע הוא מהרמקול, וזה מפריע, ותמיד אני צריך להכנס למסך ולהנמיך.

עדיין לא נפתרה בעיית חוסר היכולת להעלות/להוריד את הווליום, בזמן השימוש באוזניה.

חסרה לי פונקצית החיוג מהיר, שפעלה בגירסה 0.95

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

תגיד , גיל, במה בדיוק ה= GPRS, יועיל לנו?

ובקשר לשליטה בווליום, אז אכן אתה צודק בקשר להעתקת התכונה של האייפוד, אך לפחות היו יכולים להשאיר חור מול חיבור האוזניה המקורי של האייפוד, ולתת לנו את האפשרות להשתמש בו כשאנו מבקשים להאזין למוזיקה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...