מדרסים לנעליים צבאיות. האם צריך ואם כן, אילו? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדרסים לנעליים צבאיות. האם צריך ואם כן, אילו?

J S Bach

Recommended Posts

היי,

בקרוב מתגייס ורציתי לדעת האם יש באמת צורך במדרסים [אין בעיות אורטופדיות או משהו, אבל אני מעריך נוחות], ואם כן אילו מדרסים כדאי לקנות ואיפה [עד כ-200 ש"ח]?

ואם יש עוד ציוד שמומלץ לג'ובניק הממוצע [טירונות 02] אני אשמח לשמוע. [האם כדאי לקנות נעליים צבאיות קלות?]

בתודה מראש. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מדרסים זה דבר חובה!!!

אבל אין צורך לקנות אותם, פשוט תבקש הפנייה לאורטופד עקב כאבים ברגליים/ברכיים והוא יתן לך "מדרסי גבס" שאלה מדרסים שמותאמים לך אישית.

אבל אם אתה לא לחוץ בכסף ועדיין לא התגייסת אז אתה יכול לקנות את אותם מדרסים דרך הקופת חולים עם השתתפות של 80% של הקופה.

חבל לקנות את המדרסים שמוכרים בחנויות, עדיף בהרבה להשקיע במדרסים שמותאמים אישית בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא מחירים של מדרסים לפי תבנית גבס. זה יקר/עד כמה יותר יקר?

והאם קופת חולים תשתתף בתשלום אם אין לי בעיות אורטופדיות?

זה בכלל שווה את ההשקעה?

מצטער על כל השאלות, אני פשוט בור מוחלט בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין צורך לקנות אותם, פשוט תבקש הפנייה לאורטופד עקב כאבים ברגליים/ברכיים והוא יתן לך "מדרסי גבס" שאלה מדרסים שמותאמים לך אישית.

+1

בצבא הוצאתי אותם בקלות ותוך שבועיים היו אצלי ביד, גם "שדרגתי" אותם דרך הסניף בהרצליה כשעשיתי אותם בזמנו תמורת תוספת כספית קטנה בשביל שיוסיפו שכבה "מיוחדת"(לדבריהם) לעקב.. האמת? היו נוחות ועזרו לי לשרוד את השנים עם הנעליים שהיו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא מחירים של מדרסים לפי תבנית גבס. זה יקר/עד כמה יותר יקר?

והאם קופת חולים תשתתף בתשלום אם אין לי בעיות אורטופדיות?

זה בכלל שווה את ההשקעה?

מצטער על כל השאלות, אני פשוט בור מוחלט בנושא.

המחיר נע בין כמה מאות לבין אלפים תלוי בסוג אני קנתי ב60 שקל בערך(הסוג הכי זול) אחרי שקופת חולים שלמה את החלק שלה(לא יודע כמה עלו לפני)

לך לרופא משפחה תגיד שיש לך כעבים בגב התחתון או שהוא ישלך אותך לאורטופד ואז תגיד את זה גם לו או שהוא יתן לך כבר את האישור לזיכוי על מדרסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יצא לעשות מדרסים דרך הצבא בהרצליה. לי באופן אישי זה עזר מאוד. הבעיה היחידה איתם, שהם נמצאים בתוך הנעל. מאוד מזיעים איתם...

קצת טיפים על הנעל לפני הגיוס. (תבדוק טוב טוב, שהנעל מתאימה למידה שלך) ואני אומר לך את זה מנסיון. אם תרצה להחליף יעשו לך בעיות מכאן ועד הודעה חדשה.

כשאתה לוקח את הנעל, שים לב שבפנים יש מדרס מובנה... והכי חשוב, תשים לב שהרגל שלך לא שוחה בתוך הנעל. (יכול מאוד להיות שבהתחלה זה ילחץ לך, אבל תוך כמה שבועות עד חודש הנעל "תתאים" את עצמה לרגל שלך והיא תתרכך.

עכשיו לגבי המידות - לפעמים, בנעל הצבאית יש סטיה לא קטנה מהנעליים שאתה נועל באזרחות. למשל, אני באזרחות הולך עם מידה 42 ובצבא הנעל שאני צריך ללכת איתה היא מידה 40/41.

אני ממליץ לך מאוד להקפיד על מה שאמרתי לך עכשיו. חבל שתסבול פרק לא קטן מהשירות שלך. אני הצלחתי ל"התקמבן" על נעליים שמתאימות לי במידה, רק לאחר 9 חודשים מרגע הגיוס.

קח בחשבון, שאם אתה הולך להכין מדרס, כדאי שהמידה של הנעל תהיה גדולה, במידה אחת או שתיים מהרגל שלך. (שיהיה מקום להכניס את המדרס שיכינו לך לפי מדרך הרגל שלך)[br]פורסם בתאריך: 8.10.2010 בשעה 18:26:33

אם אין לך פלטפוס או משהו דומה נאי לא רואה סיבה לשים מדרסים...

אני חולק עליך. עד לפני הצבא, בחיים לא היו לי בעיות עם שום נעל. הנעל הצבאית כ"כ גרועה, שהיא עושה צרות להרבה מאוד אנשים.

אף פעם לא אובחנתי כבעל פלטפוס/אולפוס. ולאחר שהתלוננתי על כאבים קלים, הרופא אבחן אותי כבעל אולפוס קל ורשם לי הפניה למדרסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדרסים זה דבר חובה!!!

אבל אם אתה לא לחוץ בכסף ועדיין לא התגייסת אז אתה יכול לקנות את אותם מדרסים דרך הקופת חולים עם השתתפות של 80% של הקופה.

חבל לקנות את המדרסים שמוכרים בחנויות, עדיף בהרבה להשקיע במדרסים שמותאמים אישית בשבילך.

לפני בערך שנה הצבא החליט לחסוך בהוצאות ועכשיו אין כמעט אף אחד שמקבל מדרסי גבס, במקום זה אתה מקבל מדרסים מהמדף שזולים בהרבה מהמדרסי גבס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני בערך שנה הצבא החליט לחסוך בהוצאות ועכשיו אין כמעט אף אחד שמקבל מדרסי גבס, במקום זה אתה מקבל מדרסים מהמדף שזולים בהרבה מהמדרסי גבס

גם בתקופה שלי, לא ששו לתת מדרסים בהתאמה אישית לכל אחד. למזלי, הלכתי למרפאה אזרחית שעבדה בשיתוף עם הצבא. הרופא היה נחמד ולא היה כפוף למערכת הצבאית...

אם האורטופד מסרב לרשום המלצה למדרס בהתאמה אישית. נסה להגיד לו, שניסית הרבה סוגים של מדרסים שמסתובבים בשוק ושום מדרס לא פתר לך את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בתקופה שלי, לא ששו לתת מדרסים בהתאמה אישית לכל אחד. למזלי, הלכתי למרפאה אזרחית שעבדה בשיתוף עם הצבא. הרופא היה נחמד ולא היה כפוף למערכת הצבאית...

אם האורטופד מסרב לרשום המלצה למדרס בהתאמה אישית. נסה להגיד לו, שניסית הרבה סוגים של מדרסים שמסתובבים בשוק ושום מדרס לא פתר לך את הבעיה.

אני קיבלתי מדרסי גבס לפני קצת יותר משנתיים, לפני חצי שנה ביקשתי מדרסים חדשים כי הישנים כבר לא במצב כזה טוב.. הביאו לי מדרסים מהמדף ואמרו שהצבא לא ממן יותר מדרסי גבס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש אשמח לתשובה מהירה, כי לפי מה שהבנתי זה לוקח יותר משבוע עד שזה מוכן וחשוב לי שזה יהיה מוכן לפני הגיוס כדי שכשאני אמדוד/אקבל את הנעליים אז אני אוכל לבדוק את זה עם המדרס ולוודא שזה מתאים...

שאלה נוספת: כיוון שאין לי בעיה אורטופדית אני זקוק ל"מדרס נוחות" ולא ל"מדרס תפקודי". כמה דבר כזה בהתאמה אישית [יציקת הגבס וכו'] עולה ללא השתתפות קופת חולים? [המחיר הנמוך ביותר והמחיר הממוצע, שהדבר רק ירפד את הנעל, ישפר קצת את היציבה ויהיה נוח]

עפ"י הכתבה הזו [ http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3163783,00.html ] הבנתי שיש הרבה שרלטנים שגובים סכומים מטורפים ללא תועלת על כל מיני שטויות כמו מדרס "ביומכני" וכד'.

כמוכן כתוב שם שמחיר מוצדק למדרס הוא כ-100 ש"ח, הכוונה היא למדרס מותאם אישית?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...