שאלה לגבי הצעת עבודה (COBOL) - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי הצעת עבודה (COBOL)

B.D.B

Recommended Posts

אתה רציני?

אתה משווה טכנולוגיה בת 50 שנה שאנשים מנסים להפתר ממנה, לעומת טכנולוגיה שעדין צעירה (בת איזה 5-6 שנים),

נכון, אולי מחרתיים יפסיקו להשתמש בC#, אבל באמת נדמה לך ש"שפת התכנות הבאה" תהיה שונה במהות מ- #c?

נניח מצב היפוטתי שjava עכשיו מופסקת לגמרי, אז אנשים שיודעים pure java, כמה זמן יקח להם ללמוד סינטקס של #C? חודשיים? שלושה? הריי את הבסיס של עקרונו תתכנות, מבני נתונים, אלגוריתמים וכו' יש להם כבר.

אתה שוכח שבנקים, משרדי ממשלה, ושאר מוסדות גדולים המשתמשים ב-MF לא הולכים להעלם.

ומוסדות אלו תמיד יזדקקו למתכנתי MF. אם לא ב-Cobol, אז ב-Natural, ואם לא ב-natural אז בשפת MF אחרת.

הרי זה לא שפתאום יתחילו לתכנת מחשבי MF בשפות .

ואם אתה חושב שלמתכנת Cobol יש בעיה ללמוד #C או להיפך, יש לך טעות.

עקרונו תתכנות, מבני נתונים, אלגוריתמים, הכל אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני מחפש רק באיזור הצפון. ואתה רוצה להגיד לי ש-5 ראיונות על 140 קורות חיים שנשלחו זה הגיוני? אני מעדיף להתרחק מ-QA כי זה לא , וגם QA אוטומטי זה לא ממש תכנות.

ואגב עברתי ברפרוף על הבסיס של COBOL ונראה כי כל קשר בינה לתכנות מיקרי בהחלט. זה מה שאדם די מכובד אמר על COBOL עוד ב-1975

"The use of COBOL cripples the mind; its teaching should, therefore, be regarded as a criminal offense." - Edsger Dijkstra

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני מחפש רק באיזור הצפון. ואתה רוצה להגיד לי ש-5 ראיונות על 140 קורות חיים שנשלחו זה הגיוני? אני מעדיף להתרחק מ-QA כי זה לא , וגם QA אוטומטי זה לא ממש תכנות.

ואגב עברתי ברפרוף על הבסיס של COBOL ונראה כי כל קשר בינה לתכנות מיקרי בהחלט. זה מה שאדם די מכובד אמר על COBOL עוד ב-1975

שמע, זה לא רע בכלל, 5 ראיונות בתקופה לא מאוד ארוכה כשאתה בוגר מכללה לא מהטופ של הטופ ואתה מחפש רק בצפון זה ממש מכובד. אני מכיר אנשים שמחפשים במרכז ולא הגיעו ל-5 ראיונות, ועוד כשאתה מחפש בתכנות רק ולא QA.

ואגב, 140 הז לגמרי לא מייצג, יש ה-מ-ו-ן משרות פיקטיביות, משרות כפולות, משרות שאויישו ועדין מפורסמות ועוד ועוד. ככה שזה לא באמת 140 קו"ח...

ונכון, QA זה לא תכנות, מצד שני זו כן דריסת רגל בחברה, ואם אתה מוכיח את עצמך אפשר להתקדם. כן, זה לא מסלול אופטימלי ועדף להתחיל מתכנות ולא"לבזבז זמן", אבל אם אי אפשר אז אי אפשר ואין מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...