כרטיס AGP שתומך בהאצת חומרה לוידאו (עבור HTPC) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס AGP שתומך בהאצת חומרה לוידאו (עבור HTPC)

Triple-z

Recommended Posts

שלום יש לי מחשב ישן יחסית שאני רוצה להפוך ל- , יש לו כרטיס ATI ישן עם 128 שלא כל כך סוחב ב-HD, אני מדבר על 720 כרגע אפילו לא 1080.

מדובר על p4 3ghz 1gb ram

התקנתי עליו XBMC, BOXEE, MPC HC COREANC ואני לא מצליח להגיע לביצועים טובים בעת צפייה ב- HD

אני מניח שעם כרטיס מסך שתומך בהאצת חומרה עבור HD אני יקבל ביצועים לא רעים בכלל

השאלה איזה כרטיסים כאלה יש בכלל? מדובר על AGP, והאם בכלל שווה לי להשקיע, מבחינתי אני גם יחפש יד שניה וכו

אני רק רוצה לדעת דגמים שכדאי לי לחפש

אני רוצה שיהיה לו יציאה DVI/HDMI גם ואם אפשר להעביר גם את הסאונד שם אז בכלל טוב

מה אתם אומרים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לAGP אפשר לקחת רק radeon 3XXX והם תומכים בהאצת חומרה אבל לא כמו הHD4XXX\5XXX

אני מציע שתקח כרטיס PCI של NV שתומך בCUDA ושתוכל להשתמש בהאצת CUDA בCOREAVC

http://skypc.co.il/pl_product~PNY8400GSPCI~8~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה

לא ידעתי שיש PCI

חשבתי שיש רק PCIE/AGP

בכל אופן, את הכרטיס הזה אין לי אפשרות לקחת לבדיקה

בחנות שאני עובד איתה הציעו לי לקחת ATI HD3450 ועליו תהיה לי אפשרות להחזיר במידה והוא לא עובד כמו שצריך, מצד שני הוא גם עולה 360 שח

כמובן שאני מעדיף כרטיס הכי זול שיש אבל שבוודאות יעשה את העבודה כמו שצריך

לצורך בלבד, אין שום צורך במשחקים וכו

אשמח לעוד תגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD3XXX יעשה את העבודה אך גם 8400GS

מספר הפורמטים שהHD3XXX תומך בהם הוא בערך זהה למספר שה8400GS תומך

אבל ל8400GS יש בונוס - בגלל התמיכה בCUDA הוא תומך בכמעט כל סרטי הHD בעזרת COREAVC מה שהHD3XXX לא תומך.

בגלל המעבד הישן לך אתה חייב כרטיס שיתמוך בכמה שיותר פורמטים וה3XXX פשוט לא נותן את זה.

עוד אופציה היא זאת

http://skypc.co.il/pl_product~44099~8~0.htm

קח בחשבון שעדיין ה8400GS יוכל להאיץ יותר , הכרטיס יקר ולHDMI אין סאונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון מחשב כזה אמור להיות מסוגל לנגן חלק גדול מתכני 1080P גם ללא האצת חומרה וללא , תוך שימוש בCoreAVC, אבל על משהו כמו 70-80% מעבד.

720P בכלל לא צריך להזיז לו (20-30% מעבד). אבל ייתכנו הבדלים גדולים כתוצאה מקידוד ומהביטרייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ישמח לדעת מה לא הגדרתי נכון, כי המחשב חנוק לגמרי ב-720

ויש סמל של COREAVC בעת הניגון, ביטלתי את המפענחים הפנימיים של MPC HC ואמרתי לו להשתמש ב- COREAVC

איך בדיוק אני צריך להגדיר אותו?

האם יש קישור לאיזה מדריך מדוייק עם או משהו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון מחשב כזה אמור להיות מסוגל לנגן חלק גדול מתכני 1080P גם ללא האצת חומרה וללא CUDA, תוך שימוש בCoreAVC, אבל על משהו כמו 70-80% מעבד.

720P בכלל לא צריך להזיז לו (20-30% מעבד). אבל ייתכנו הבדלים גדולים כתוצאה מקידוד ומהביטרייט.

זה לא נכון לגביי קבצים עם birtare רצחני בתקן bluray

מניסיון ii x2 240 בלי האצת חומרה מגיע ל60-80 אחוז בריפים של 1080

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הסר ספק אני לא מדבר על תכנים כבדים כמו שאתה מדבר אלה על שחרורי MKV סטנדרים שניתן למצוא ברשת ואני מדבר על 720P

ועדיין המחשב חנוק לגמרי עם mkv 720p למרות השימוש ב- COREAVC

אולי משהו לא מוגדר נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש לך משהו ברקע שמעסיק את המערכת שצריך לטפל בו (אנטיוירוס גם משפיע).

עוד משהו שהכדאי לבדוק, נסה להוריד MPC-HC ולהפעיל איתו סרט... הוא משתמש בקודקים משלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-CoreAVC תבטל את ה-Deblocking, זה יוריד לך עומס מהמעבד.

Qttp, המחשב שלו חד משמעית לא מסוגל לנגן 1080p בעזרת המעבד בלבד ואני מדבר מנסיון.

לי יש P4 2.8 שמקרטע עם כל mkv 1080p שתיתן לו, גם הקלים ביותר (כך שאני לא מאמין שהוא יצליח עם 3Ghz).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחשב שהוא כמובן אחרי פירמוט וגם כמובן כמו שציינתי בהתחלה ניסיתי את MPC HC עם המקודדים הפנימיים וגם עם COREAVC

אתה אמור להריץ 720p עם המחשב הזה, יש לך משהו שעובד ברקע.

יש לי מחשב בבית עם מפרט כמו שלך שמריץ 720p בלי האצת חומרה של כרטיס הגרפי שלו (8600GT שלו כן תומך בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש P4 2.8 שמקרטע עם כל mkv 1080p שתיתן לו, גם הקלים ביותר (כך שאני לא מאמין שהוא יצליח עם 3Ghz).

יש לך דוגמאות לדברים כאלה? עדיף כמובן קליפים קצרים וחוקיים, או שתפנה אליי בפרטי.

אני שואל כי הנושא מעניין אותי ויש לי מחשב בדיוק כזה, אז אוכל לבדוק. בזמני, כפי שאמרתי, ניסיתי את זה עם קליפ או שניים של MKV, והתוצאות היו כפי שציינתי. אך לא חקרתי זאת לעומק, עם בדיקות מרובות בתכנים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...