כרטיס AGP שתומך בהאצת חומרה לוידאו (עבור HTPC) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס AGP שתומך בהאצת חומרה לוידאו (עבור HTPC)

Triple-z

Recommended Posts

פורמט - התשובה האולטימטיבית כשאין פתרון לבעיה. ::)

מחשב עם פז"ם של כמה שנים צובר לו מספיק זבל משאריות תוכנות קקיוניות, זבל שנשאר במערכת ומאט אותה.

לא משנה איזה צינור ניקוז תפעיל, בין אם ccleaner או נקיון ידני, עדיין תשאר עם שאריות לכלוך מעיקות.

טריפלזי ציין שהשימוש היחיד למחשב הוא , כך שהנחתי שאין שם מידע חשוב עדיין או מצבור תוכנות שייקח הרבה זמן להתקין מחדש.

כך שכן, פורמט תשובה אולטימטיבית, וגם פיתרון לבעיה.

אבל מאחר וטפרילזי כבר ביצע פורמט, אפשר לאתר בעיות אחרות..

ולענייננו, על מחשב ישן שלי, 2.8 ניסיתי לעשות אותו הדבר (מבלי לחבר לטלויזיה, רק שיוכל להריץ 720p). חבילת הקודקים הבאה עזרה לי:

http://www.cccp-project.net/

מצד שני, זה היה הדבר הראשון שהתקנתי, ואין לי מושג אם זה אכן יותר או פחות טוב מהקודקים שכבר הציעו, אני רק יודע שלי זה עבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאתי את הכרטיס הבא: http://www1.sapphiretech.com/us/products/products_overview.php?gpid=314

SAPPHIRE ATI HD 3450 AGP

אני לא רואה שיש לו בפנים חיבור מהכרטיס מסך לסאונד, איך אני מוציא לטלויזיה דרך ה- HDMI??

אין לי כרגע רמקולים חיצוניים לחבר אליו

האם הכרטיס הזה יכול בכלל להוציא מה- HDMI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז נראה לי שאני יחזיר אותו

ההצעות שהציעו בהתחלה כן מוציאות סאונד?

איזה כרטיס מומלץ שגם יתמוך בהאצת חומרה גם זול יחסית (אזור 300 שח) וגם מוציא מה- HDMI? וכמובן AGP\PCI..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כרטיס AGP\PCI שתומך בHDMI SOUND

ליציאות האלה כנראה אין מספיק רוחב פס.

[br]פורסם בתאריך: 9.10.2010 בשעה 21:03:45

המחשב שלך הוא במקרה סוקט 775 ?

אם כן אתה יכול לקנות לוח שיתמוך בו ובPCIE ב250 ש''ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני לא מחבר את המחשב לרמקולים חיצוניים ורוצה להשתמש ברמקולים של הטלויזיה, בגלל זה אני רוצה להעביר גם את הסאונד דרך ה- HDMI

בטלויזיה ממה שראיתי אין אפשרות לקבל סאונד ממקור אחר שמחברים ב- HDMI

והאגב גם עם הכרטיס ההוא הביצועים של HD לא היו חלקים לגמרי וגם אין לי איך להעביר סאונד

אז אולי אני פשוט יוותר על וישתמש ב- VGA יחד עם רגיל

אני עוד צריך לבדוק למה אני לא מצליח לעבוד חלק עם XBMC \ MPC HC אני מניח שזה קשור גם להגדרות ולא רק לחומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם MPC-HC אתה אמור לעבוד חלק עם המחשב שלך למטרת 720P אפילו בלי הכרטיס מסך. כאמור משהו מפריע או עובד ברקע...

בקשר לסאונד, אפשר להתחבר דרך RCA לטלויזיה ואת התמונה לראות עם (עובד ברוב הטלויזיות).

הכי טוב מערכת קול נפרדת כי הרמקולים בטלויזיות לא מי יודע מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שעדיף רמקולים

אבל זה לסלון של ההורים וכרגע זה לא על הפרק אולי במשך

יש להם פלזמה של פאנסוניק PV80 והאמת שלא ניסיתי להעביר דרך היציאה הרגילה אני לא יודע בדיוק לאן לחבר מאחורה

המחשב אחרי פירמוט, מותקן נוד32 גרסא 4 יכול להיות שהוא מכביד מידי על המערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...